Pokec Veteránsky obchod - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser10852

Hosť
prepacte pan Alex ze som si myslel ze tam mate M nakolko nikdy som sa na vas nick nezahladel poriadne... kazdopadne kazdopadne uz vas budem oslovovat radsej po mene aby som vam neschumolil nick este raz sa vam za to ospravedlnujem pan Alex
 

Deleted User - 4

Hosť
Som rád, že sa tu už konečne začalo baviť aj k téme, ale ešte sa musím vrátiť k tomu, čo písal xenino.
Totižto, ja som v mojom komentári o treste pre hráčov, čo zámerne kazia hru, vôbec konkrétne nespomínal, že by sa niekoľkohodinové blokovanie dobrodružstva malo týkať hráčov, ktorí opustia hru v predsieni, prípadne aj takých, čo sa odpoja náhodou, atď. ale ja som písal o hráčoch, ktorí zámerne niekomu pokazia hru (Keď niekto zámerne druhým kazí hru, nezaslúži si nič iné) - sabotéroch.
Veď z toho príspevku je to zrejmé. A xenino to prekrútil, že sa to týka aj iných hráčov a potom tu na to reagoval a rozčuľoval sa nad tým. Xenino píše, že môj návrh má logiku ale, že je to veľmi prísne až neprimerane, na tom to je presne vidieť. A z toho vyplynuli ďalšie veci, ako napr. komentár od hráča Dobrosko, že presadzujem také prísne tresty, pričom odo mňa to bol obyčajný komentár. Ja som tu nič nepresadzoval, tak nerozumiem, odkiaľ toto vychádza. To bol len názor. Je ozaj neprimerané, aby hráči, čo niekomu zámerne pokazia hru, čo zámerne robia niekomu zle, tak by nemali dostať pár hodinové blokovanie od dobrodružstiev? Podľa mňa je trest, že sa niekto naschvál odpojí v hre, lebo chce robiť zle, pomstiť sa druhému za niečo a dostane za to len tri minúty nemožnosti zúčastniť sa dobrodružstiev, úplne smiešny. Veď niekedy nájdenie hry trvá aj omnoho viac minút. Xenino píše, že ja vychádzam z ticketov a on vychádza z praxe. No ale to je z jeho praxe, jednej skúsenosti. Hráči, čo napíšu tickety, majú zase svoju prax. To je omnoho viacej skúseností, názorov. A v iných jazykových verziách sú ďalší hráči so svojim názorom. Prečo by prax jedného hráča mala prevažovať nad mnohými inými? Veď naša verzia nie je jediná, kde sa hráči sťažujú na sabotovanie dobrodružstiev. Dobre to tu napísal KriegSSoldier - že to je len môj pohľad na to. Presne tak. Ja som napísal obyčajný komentár, nič som nepresadzoval, že to tak teraz určite musí byť v hre, nikomu som nevnucoval, že musí mať ten istý názor. Na nikoho som s tým neútočil.

Čo sa týka ďalších nových predmetov, akcií, pokojne navrhnite aj niečo konkrétne, bonusy tých predmetov, atď. To, že či sa budú pridávať ďalšie predmety a súpravy, to asi nemusím tým, čo túto hru hrajú asi vôbec písať, veď sami to vidíte pri každej hernej udalosti, čo všetko pribudne. A či budú nejaké akcie, to už som sa vyjadril tu: https://forum.the-west.sk/index.php?threads/predajná-akcia-zbrane.23605/#post-332100

PS: Nápady preposielavam pravidelne, nerozumiem, prečo sa tu píše, že z toho niečo mám mať. Nikto ma do toho nenúti a nič z toho nemám, že prepošlem váš návrh, žiadne peniaze, nuggety, dlhopisy, či stravné lístky. Akurát len stratím čas nad prekladom...
 

DeletedUser11071

Hosť
Pán Linteo

Pokiaľ viem tak prešlo cca rok od tej predajnej akcii bratov wrightovcov.. Mohol by si môj návrh preposlať ďalej? Či by nepouvažovalo InnoGames o tom, či nespraviť zas podobnú akciu na nejakú malú "súpravu" bonusov, ktorých jednotlivý item dá + útok a tak isto dokopy tie veci by dávali nejaký ten + útok bonus. Určite by to uvítali hráči aj z iných štátov, napr. Anglicko, Nemecko, Česko atď. Mohli by možno aj nejakú anketu spraviť, či nejaké hlasovanie na rôznych serveroch. Predsa len sa to oplatí do dobrodružstiev a slúži to pokiaľ viem aj na boje o pevnosť. Vzhľadom na to, že dobrodružstvá hrajú viac hráčov v poslednej dobe nie len cez tomboly, ale aj vo voľnom čase, či už na zabitie nudy, alebo získania odpadlíka, či predaja truhlíc s korisťou. Kúpilo by si to podľa mňa dosť veľa hráčov. Niekedy som na dobrodružstvo čakal cez bežný pracovný deň aj 30-60 minút, kdežto teraz mi nájde hru maximálne do 5 minút kde hrajú väčšinou dobrodružstvo 5vs5, keď som začínal s dobrodružstvami asi rok a pol dozadu tak veľmi zriedkavo sa objavila predsieň dobrodružstva s 10 hráčmi.

Za akúkoľvek snahu, preposlanie, či skorú spätnú väzbu vopred ďakujem! :)

MoRf4r
 

DeletedUser6745

Hosť
„Tie akože "tresty" za odpojenie sú veľmi nízke, osobne by som ich poriadne pritvrdil. Najmenej pár hodín za prvé odpojenie a každé ďalšie oveľa viac. Keď niekto zámerne druhým kazí hru, nezaslúži si nič iné.“ - Mohol si myslieť jedine tresty za odpojenie v predsieni, pretože v súčasnosti za nič iné (napríklad odpojenie priamo v hre) tresty nie sú.

Je ozaj neprimerané, aby hráči, čo niekomu zámerne pokazia hru, čo zámerne robia niekomu zle, tak by nemali dostať pár hodinové blokovanie od dobrodružstiev?

S tým sa dá len súhlasiť.

Čo hovoríš na môj návrh o turnaji v dobrodružstvách na Nevade?
A čo s tým videom? Mohol by si ho nejako spropagovať? Ako tutoríál pre začiatočníkov by to bolo fajn.

P.S. To s tými stravnými lístkami ma pobavilo :D Hneď som si spomenul na tú reklamu o gastro karte, ktorú si máš pýtať u každého dobrého zamestnávateľa :D :D
 

DeletedUser6745

Hosť
Súhlasím, len to sme sa asi nepochopili :) Ja som hovoril o predsieni a ty o hre a tam vznikol celý problém a úplne zbytočne :)

A čo to video?
 

DeletedUser11071

Hosť
Zaujímalo by ma aké by to bolo "spravodlivé" keby sa stretol 1vs1 hráč, ktorý má aj diplom,lietadlo,bicykel bratov wrightovcov + nové veci na útok ktoré by pridali (ak vôbec) .. tak ten proti takému hráčovi, ktorý by si zakúpil len tie nové veci.
:pifpaf::lovec:
Jasnačka, že by vyhral viac "naboostovaný" súper.
Rozmýšľal som nad tým, že či nepridáte len ten náhrdelník, produkt a zviera aby to bolo spravodlivé, proste vyrovnaný súboj. Keď už pridáte iné časti ako sú tieto 3 tak aby sa nastavila taká vec, že si môžeš vybrať buď jednu trojicu vecí alebo druhú. Môžete aj obnoviť tú predajnú akciu tých 3 wright vecí ako už spomínal KriegSSoldier, ak by sa to dalo. Potom by som navrhoval zrušiť vylepšenie tých vecí, aby proste boli dobrodružstvá vyrovnané a nikto by sa nad nikým nepovyšoval.. Hráči s takými vecami na + útok proti obyčajným hráčom s odpadlíkom majú veľmi na vrch. Teraz tu podľa mňa budú protestovať hráči (ktorí to čítajú), ktorí majú tie veci. Pochopte že by mali byť tie dobrodružstvá vyrovnanejšie ako sú teraz.
 

DeletedUser6745

Hosť
MoRf4r, aké je to spravodlivé keď niekto má tombolové zbrane a niekto odpadlíkovu pušku? Aké je to spravodlivé keď niekto má napríklad cullen zbrane na duel a niekto sadu čary hazardného hráča? Aké je to spravodlivé keď niekto má wright a niekto iba obyčajného odpadlíka? Veď o tom to je! V ideálnom prípade keby si každý hráč kúpil všetky tieto blbosti tak by to bolo vyrovnané a zároveň by aj InnoGames zarobilo 100% na každej akcii. Ale mnoho hráčov si to nekúpi a práve preto tí, čo si to kúpia sú vo výhode. V podstate aj právom keď si zato zaplatili. West už dávno nie je hra Free to Play, ale Pay to Win. Takže zásadne nesúhlasím. Som zato aby nahradili aj zvyšok odpadlíka prečo nie, ale dávať koňa, produkt a náhrdelník s podobnými bonusmi obzvlášť keď od wright akcie uplynulo sotva pol roka sa mi nezdá zrovna fér voči tým, ktorí si to kúpili. Ale tak možno niečo dajú, nechajme sa prekvapiť.
 

DeletedUser11071

Hosť
Zdravím Linteo, stále nikto nereagoval na tvoju správu čo si im písal ohľadom tých vecí o ktorých sme sa bavili?
 

Deleted User - 4

Hosť
Zdravím Linteo, stále nikto nereagoval na tvoju správu čo si im písal ohľadom tých vecí o ktorých sme sa bavili?

Stále nikto, ale ani by som nejakú reakciu alebo konkrétne vyjadrenie od nich nečakal.
Dá sa predpokladať, že sa budú ďalej pridávať nové predmety alebo súpravy (je možné, že aj s bonusmi pre dobrodružstvá) a čo sa týka predajných akcií, ako som tu na fóre už písal, my sami dostaneme info, až keď sa blíži nejaká predajná akcia, skôr nie. Jednoducho, záleží len od vývojárov hry, či to budú niekedy realizovať, alebo nie, konkrétne info sa dozvieme väčšinou vtedy, až keď už niečo je.
 

DeletedUser6745

Hosť
Truhlica koristi (6.500 VP)“
„Niektoré nepopulárne položky ako štvorlístky, čarovné nápoje a preplatky daní boli z tejto truhlice odstránené. Teraz z nej budete môcť získať posilnenia, jednu z Odpadlíkových zbraní alebo jeden z ďalekonosných revolverov.“

O „Nápoj s veľmi malým obsahom múdrosti“ sa nepíše nič. Ani, že ste ich vyradili ani, že tam sú. Ale od kedy je nový veteránsky shop tak mi nepadol ani 1, tak sa chcem opýtať tie nápoje tam už nie sú?
 
Hore