Veteránsky obchod

DeletedUser6745

Hosť
Zdravím,

Chcel by som poukázať na obchod, kde sa nakupuje za veteránske body. Situácia je momentálne taká, že sa v ňom "nedá" nič kúpiť, pretože všetky položky v ňom sú zastarané a dajú sa zohnať lepšie veci mimo tohto obchodu. Ako príklad uvediem Odpadlíkovu súpravu, ktorá je určená na dobrodružstvo, ale nahradila ju Bavorská súprava, ktorá je silnejšia a bola voľne dostupná (mimo tento obchod). Taktiež by som spomenul Cookovu súpravu, ktorú už nahradili iné voľne dostupné súpravy, ktoré sú lepšie (napríklad Garret, Amiš) či odpadlíkove zbrane, ktoré sú už tiež zastarané a silnejšia a opäť voľne dostupná náhrada môže byť napríklad William Pennova puška či Puška mladého jazdca.

Preto navrhujem aby do Veteránskeho obchodu boli pridané súpravy, ktoré budú primárne určené na dobrodružstvo a boli silnejšie ako iné voľne dostupné sety. Toto sa netýka len oblečenia, ale aj duelových zbraní a hlavne pušky, ktorá primárne ovplyvňuje Dobrodružstvá ako také.

Pre mnohých hráčov by to bola opätovná motivácia hrať Dobrodružstvá, pretože mnohí prestali aj kvôli tomu, že nemajú načo minúť svoje ťaźko zarobené veteránske body.
 

DeletedUser11237

Hosť
súhlasím... tie veteránske body nemajú zmysel ani, a načo potom hrať dobro... trash itemy sú v tom shope a treba pridať lepšie
 
pripajam sa k prehodnoteniu odpadlikovej supravy, ktora bola primarne urcena na dobrodruzstva. A takisto hlavne parametrov odpadlikovej pusky. Poslednou kvapkou bola puska Šéfkuchárov sekáčik a nôž s parametrami
+2.3 Poškodenie (Na úroveň)
+0.04 Sila (Na úroveň)
+0.08 Zručnosť (Na úroveň)
+0.08 Pohyblivosť (Na úroveň)
+0.04 Charizma (Na úroveň)
+0.3 Skrývanie (Na úroveň)
+0.3 Nástraha pascí (Na úroveň)
+0.3 Vodcovstvo (Na úroveň)
+30 Poškodenie (Sektorový bonus boja o pevnosť)

Odpadlikova puska:
+2.1 Poškodenie (Na úroveň)
+0.02 Sila (Na úroveň)
+0.02 Zručnosť (Na úroveň)
+0.02 Pohyblivosť (Na úroveň)
+0.02 Charizma (Na úroveň)
0.5 utok
0.5 obrana

odpadlikova puska sa stala bezcennym artiklom, ako aj rozne tombolove pusky. Hra dobrodruzstvo sa zmenila na masaker a hru pre hracov, ktori boli ochotni investovat 60-120Euro do kupy pusky, ked puskou Sefkuchara vezmete cez 1200 HP jednou ranou - co je o 300- 500 HP viac ako pri inych tombolovych a upgradovanych puskach. Hra uz nema ziaden strategicky vyznam a zmysel, ked pri narodeni sa po 2 kolach ste zase KO (a to ste sa nedostali ani na budovy). Hra sa stala iba sutazou, kto ma upgradovanu sefkucharsku pusku, ten vyhrava. Dlhorocni hraci ktori milovali tuto hru su sklamani a v komunikacii na fore pocas hry sa vsetci zhodli, ze dobrodruzstvo stratilo svoj vyznam. Co asi povedie nakoniec k odchodu hracov. Takze, ja sa pripajam k inym hracom, ak nebude prehodnoteny vyznam pusiek pri dobrodruzstiev, ako dlhorocny hrac tejto hry takisto asi skoncim. Nema to uz vyznam a zmysel. Zainvestujem 120Euro a budem mat maximalnu vyhodu....? Nemam zmysel zbierat body, upgradovat veci, tahat sa dopredu. Moja motivacia postupneho vylepsovania odisla, pretoze pre spolocnost vyhral cash. Zaplat si maximum, je jedno aky mas level a hraj. Nema to uz zmysel.
 

DeletedUser11316

Hosť
Tie dobrá už aj tak strácajú zmysel, keď vieš, že keď dostaneš do týmu xenina s jeho nickom optrik, tak si prehral.
 

DeletedUser6745

Hosť
Túto tému som zakladal ako návrh na prehodnotenie vecí vo veteránskom obchode, pretože sú iné (voľne dostupné) veci, ktoré sú na dobrodružstvo silnejšie či už sa to týka oblečenia alebo samotnej pušky a veteránske body ako také nemajú zmysel. Nedávno pribudla nová voľne dostupná (z úlohy) Lesklá zlatá puška, ktorá je opäť silnejšia a poráža aj pušky Williama Penna a Pušku mladého jazdca.

A však je nezmysel aby nové veci boli na úrovni tých za nuggety. Ja som asi jediný hráč na celkom SK serveri, ktorému sa podarilo vylepšiť Odpadlíkovu pušku na level 3. Stálo ma to strašne veľa času a námahy, tisíce odohraných hier, stotisíce minutých veteránnskych bodov a mal som aj šťastie. Napriek tomu, že puška bola veľmi silná, stále sa úplne nedokázala vyrovnať "tombolovkám" a považujem to za správne, pretože ten kto si zaplatí má mať právom silnejšie veci. Rovnako je to aj s touto novou šéfkuchárovou súpravou, ktorá je síce silná, ale právom, keďže hráči do nej museli investovať nuggety.

Preto ako som sa vyjadril hneď v prvom príspevku: "Preto navrhujem aby do Veteránskeho obchodu boli pridané súpravy, ktoré budú primárne určené na dobrodružstvo a boli silnejšie ako iné voľne dostupné sety (rozumej predajné na trhu a z úloh, nie za nuggety!). Toto sa netýka len oblečenia, ale aj duelových zbraní a hlavne pušky, ktorá primárne ovplyvňuje Dobrodružstvá ako také."
 

DeletedUser10989

Hosť
Čo takto namiesto pridania nových vecí do veteránskeho obchodu, ktoré budú aj tak zbytočné, lebo dobrozdružstá sú čisto P2W, tak radšej pridať nové herné módy do dobrodružstva(PvE, PvP)? Prípadne aj zmeniť questy, ktoré si vyžadujú odohrané(nebodaj vyhrané) dobrodružstvá, boje, duely, aby mali hráči možnosť si vybrať, ktorú z týchto 3 zložiek si vyberú. Odľahčia sa tým dobrodružstvá, lebo ho nebudú hrať hráči, ktorí sú tam čisto len kvôli úlohe, boje sa tiež odľahčia od takých, čo sa len pošlú kvôli úlohe(a že vedia dvihnúť tlak svojou nečinnosťou). No a pár duelov je najmenej, lowky zduelovať dokáže každý vyšší level bez ohľadu na zameranie, stačí ak má nejaký set čo je aspoň z polovice použiteľný do duelu.

Nepokladám za rozumné pridávať nové veci do veteránskeho obchodu, lebo to tú hru nijak nezmení, len budú behať ľudia v iných setoch, ale pritom to bude stále rovnaká opakujúca sa nuda(až sa divím, že niekto dokázal zabiť tisíce hodín na takej veci ako je dobrodružstvo, kde je to vždy stále o tom istom).
Ale áno, môžte pridať nové sety. Pokiaľ teda chcete aby sa nič nezmenilo, a stále vyhrávali len tí, čo do toho investovali hromadu nuggov alebo času(aspoň také je moje pozorovanie z toho čo sa ku mne dostalo)

Priznávam, dobrodružstvá nehrám. Pokladám to za nudnú výplň voľného času, ktorý viem vyplniť aj lepšie, a niektorí hráči čo to hrajú(a to pomerne často) mi nesadli, a asi nielen mne, nakoľko som v živote na nich pol dobrého slova nepočul od nikoho, a myslím, že práve tí hráči odrádzajú od dobrodružstiev asi najviac.
 

DeletedUser11574

Hosť
Túto tému som zakladal ako návrh na prehodnotenie vecí vo veteránskom obchode, pretože sú iné (voľne dostupné) veci, ktoré sú na dobrodružstvo silnejšie či už sa to týka oblečenia alebo samotnej pušky a veteránske body ako také nemajú zmysel. Nedávno pribudla nová voľne dostupná (z úlohy) Lesklá zlatá puška, ktorá je opäť silnejšia a poráža aj pušky Williama Penna a Pušku mladého jazdca.

A však je nezmysel aby nové veci boli na úrovni tých za nuggety. Ja som asi jediný hráč na celkom SK serveri, ktorému sa podarilo vylepšiť Odpadlíkovu pušku na level 3. Stálo ma to strašne veľa času a námahy, tisíce odohraných hier, stotisíce minutých veteránnskych bodov a mal som aj šťastie. Napriek tomu, že puška bola veľmi silná, stále sa úplne nedokázala vyrovnať "tombolovkám" a považujem to za správne, pretože ten kto si zaplatí má mať právom silnejšie veci. Rovnako je to aj s touto novou šéfkuchárovou súpravou, ktorá je síce silná, ale právom, keďže hráči do nej museli investovať nuggety.

Preto ako som sa vyjadril hneď v prvom príspevku: "Preto navrhujem aby do Veteránskeho obchodu boli pridané súpravy, ktoré budú primárne určené na dobrodružstvo a boli silnejšie ako iné voľne dostupné sety (rozumej predajné na trhu a z úloh, nie za nuggety!). Toto sa netýka len oblečenia, ale aj duelových zbraní a hlavne pušky, ktorá primárne ovplyvňuje Dobrodružstvá ako také."
Ten kto si zaplatí má mať právom silnejšie veci? to čo je za hovadinu? To naozaj má byť hra pre tých čo neplatia stovky eur do online klikačky nehrateľná? ja nemám problém hodiť do tej hry občas nejaké peniaze na prémko, ale pay to win taktiky ma od toho odrádzajú. Uľahčiť niečo niekomu za to že si priplatí? Dobre to beriem, ale tvrdou prácou by mal mať možnosť aj človek čo do tej hry nič neplatí vypracovať sa na takú úroveň aby mohol hrať aj proti hráčom čo tam hodia celú výplatu.
 

DeletedUser6745

Hosť
Ten kto si zaplatí má mať právom silnejšie veci? to čo je za hovadinu? To naozaj má byť hra pre tých čo neplatia stovky eur do online klikačky nehrateľná? ja nemám problém hodiť do tej hry občas nejaké peniaze na prémko, ale pay to win taktiky ma od toho odrádzajú. Uľahčiť niečo niekomu za to že si priplatí? Dobre to beriem, ale tvrdou prácou by mal mať možnosť aj človek čo do tej hry nič neplatí vypracovať sa na takú úroveň aby mohol hrať aj proti hráčom čo tam hodia celú výplatu.

Ako som písal: "Ja som asi jediný hráč na celkom SK serveri, ktorému sa podarilo vylepšiť Odpadlíkovu pušku na level 3. Stálo ma to strašne veľa času a námahy, tisíce odohraných hier, stotisíce minutých veteránnskych bodov a mal som aj šťastie. Napriek tomu, že puška bola veľmi silná, stále sa úplne nedokázala vyrovnať "tombolovkám"

No a tu je jasný príklad, že to tak funguje už dávno. Dalo mi to strašne veľa úsilia a námahy aby som ju získal, ale napriek tomu nebola taká silná ako tombolové zbrane. Funguje to už veľmi dlho pay to win, žiaľ, ale nič s tým asi nespravíme. Tí, ktorí si kupujú veci za nuggety držia túto hru pri živote a na oplátku dostanú nejakú hernú výhodu oproti iným hráčom.
 
K veteránskému obchodu ...
  • predmety v obchode sú nevyužiteľné pre dobrodrúžstvo
  • predmety sú slabšie ako dostupné predmety z tombôl → pomohlo by zníženie "ceny" kvôli vylepšovaniu predmetov
  • pridanie nových predmetov
  • zmena bonusov terajších predmetov
K dobrodrúžstvam ...
  • pridanie nových módov
  • aktuálna hra je nezáživná, opakujúca
  • zväčšiť odmenu (veteránske body) alebo naopak zníži "cenu" predmetov v obchode
K nugget veciam ...
  • predmety kúpené za nuggety mali vždy väčšie bonusy
  • každý má možnosť si kúpiť danú vec za €
  • je nezmysel aby predmet za nuggety mal menší bonus ako predmet vyhraný v tombole, kúpený v UPD shope alebo na trhu
  • pridať možnosť predaja vecí kúpených za nuggety ako to je u /Súprava zlatého koňa/
 
Naposledy upravené :

DeletedUser6745

Hosť
K veteránskému obchodu ...
  • predmety sú slabšie ako dostupné predmety z tombôl → pomohlo by zníženie "ceny" kvôli vylepšovaniu predmetov
K dobrodrúžstvam ...
  • zväčšiť odmenu (veteránske body) alebo naopak zníži "cenu" predmetov v obchode

Vylepšovanie aktuálnych predmetov v shope by nepomohlo, tie odpadlíkove veci sú tak slabé, že napríklad ani Odpadlíkova puška na leveli 3 sa nemôže rovnať súčasným potrebám.

So všetkým ostatným súhlasím, nemám tomu čo vytknúť teda až na voľný predaj šéfkuchára.
 
ja som hral dobrodruzstvo pravidelne od zaciatku ako som sa registroval na weste bavilo.. ma to ked som chcel byt silnejsi musel som stravit maximum casu pri oktoberfeste aby som dokazal ziskat tombolovu zbran stalo ma to cas a aj peniaze ale teraz date do obchodu taku zbran co si ludia pokupia vylepsia a cele tombolovky nakoniec stracaju zmysel kedze mali byt previsujuce nad ostatnymi zbranami ale neva vidim ze tu ide len a len o to aby hraci minali svoj peniaze ale to ze tym zabijate hru vam je jedno ! teraz hrat dobro nema zmysel ci vdaka zbraniam alebo za weteranske body sa neda poriadne nic kupit ...
 
Hore