Viacero návrhov

Ste za dolu spomínané návrhy?


  • Celkový počet hlasujúcich
    29

DeletedUser3733

Hosť
HĽADANIE NOVÉHO MESTA:
• možnosť triedenia podľa diaľky/počtu voľných miest
• prehľad miest, ktoré ponúkajú miesto by mohol byť rozsiahlejší lebo je to dosť neprehľadné a také nepraktické
[SPOIL]
j6lp.png
[/SPOIL]

TRH:
• možnosť predaja niekoľkých rôznych predmetov/vecí ako jeden balík (umožnilo by to napr. predaj komplet setov, prípadne oblečenia)
• automatické vypočítanie predajnej ceny pri viacerých kusoch (vhodné hlavne pri predaji surovín, kde bola dohodnutá cena za kus)
• rozdeliť trh nejako takto:
[SPOIL]
9o5o.png
[/SPOIL]

PEVNOSTI:
• rozdeliť aspoň tučným písmom začiatok kola (žačalo sa kolo x tučným) kvôli prehľadu alebo tam pridať medzeru, ale aj to zvýraznenie by pomohlo + zobraziť červenou tučnou farbou kritický zásah (dodám obrázok)
• dlhší zoznam pod oknom boja
• zmeniť systém kritického zásahu duelanta, konkrétne jeho poškodenie, aby sa rátalo ako 10% (15% s prémiom) z aktuálneho HP nie z HP s ktorým sa boj začína, ak sa to už nejako upravilo, tak tento bod vynechávam

POPLATKY:

• automaticky zobraziť alebo už priamo navýšiť cenu pri prevode peňazí cez banku a vytváraní zatykača (peniaze by sa odpočítali z hotovosti alebo z peňazí uložených v banke), pri nedostatku by systém upozornil na nedostatok peňazí s tým, že by ponúkol možnosť na koľko $ je možné vytvoriť zatykač alebo previeš cez banku
• zobrazovať poplatky pri vkladaní do bánk (vlastnej a aj cudzej)

VIZUÁLNE:
• prémiová trhulica je podľa mňa po grafickej stránke oničom a ako jediná je inak otočená, nieje to síce žiadna chyba, no po grafickej stránke :p apropo prémiovka neponúka peniaze ale vzácne predmety, preto by som volil skôr uzvretý vzhľad, proste niečo ako oceľou okovaná, ale s majestátnejším vzhľadom (dodám obrázok)
• stále taká istá grafika:

  elixír života a nápoj medveďa
elixir_bear.png
nový vzhľad =>
E7MU7wQ.png

  nápoj oslabnutia a nápoj pumy
elixir_cougar.png
nový vzhľad =>
teciyNN.png

  nápoj nového začiatku a nápoj orla
elixir_eagle.png
nový vzhľad =>
owKDBYX.png

   nápoj zabudnutia a nápoj hada
elixir_snake.png
nový vzhľad =>
4I6LgM8.png


2GSJOY8.png
a
uAgDV4l.png
aspoň takto
mt7cWaO.png


Tu sa moc neprekonali, mohly to ešte trochu prerobiť, lebo je to stále na oko podobné

89deXVZ.png
a
a6o1YEE.png
niečo takéto
AtrTSQ5.png


whHeJcr.png
a
AXS9oG4.png
niečo takéto
hBkvb9M.png


No tu by pýtalo nejakú zmenu, keďže obrázok je tvrdá kópia liadku.

Momentálny vzhľad:
N0a6mst.png
a
j7iJIp0.png
niečo takéto
f1uiqzd.png


• upravil by som nápoje na zdravie na jednotnejšiu grafiku, pretože všetky ostatné veci čo pridávajú takú istú vec len v rôznom rozsahu sú jednotné, napr. ten nápoj čo pridáva skúsenosti do daľšej úrovne

lifejuice.png
+
lifeelixir.png
+
liquidlife.png


aby to bolo jednotnejšie, napríklad:

25%
URTTRv2.png
50%
WLOPe7d.png
75%
lLJ66QM.png


• ďalej sú to cigarety, tie ako nález by ostali
dcbiH1M.png


keďže je tam uvedená len jedna cigareta, tak asi by tam mala byť len jedna
HMoEA1x.png
na
32Qse0m.png


a tu to isté, je tu uvedená len cigareta a nie cigarety
YLCn4jC.png
na
GAZ1ZQM.png


• whiskey
chkKOzt.png
+
qKDt2ep.png
napr.
jTUpGxm.png


• a ešte by som dal na tie posilňujúce predmety ako sú vreckové hodinky podsvietenie, aby sa odlíšili

• zabudol by som na vajíčka, tie sa opakujú tiež, pritom zmeniť ich len trochu farebne nieje nič náročné
883F9VJ.png

eNaqqGN.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ešte by som prepracoval zadávanie prác pretože túto vychytávku asi nikto nepoužíva:
(hlavne ked sa kedykoľvek náhodne resetuje na 1) takže ak si tam mám zas a znovu s prémiom naklikať 9 prác tak si ich tam naklikám rovno aj po jednom

5ApgBry.png
 

DeletedUser

Hosť
ja to napríklad využívam a je to velmi dobrá vec, nemusím stále klikať. a žiadny "resetovací problém" s tým nemám
 

DeletedUser3733

Hosť
Doplnenie

HĽADANIE NOVÉHO MESTA:

Bože ten čo robil túto časť tak bol totálny kocensoredot, však to hladanie nemá ani hlavu ani pätu, to nemali pustiť ani do hry.
Dnes som sa odhlásil z mesta, že idem ponakupovať nejaké veci, tak som začal hľadať mestá kde majú čo potebujem, keď som niečo našiel a nechtiac som si zatvoril okno, kde sa dá prijať pozvánka do mesta, tak potom som dané mesto už ani nenašiel.
Navrhujem to kompletne prepracovať.

1, ako som spomínal prehľad miest je maximálne nepraktický
2, nemá číselný a v podstate žiadny pevný zoznam, takže človek ani nevie kde sa nechádza (myslím to listovanie ako v inventáry kde sa zobrazuje strana)
3, určite by som tam spravil lepší prehľad a hustejší, je tam veľa nevyužitého priestoru
4, chýba mi tam hlavne to rozdelenie podľa: vzdialenosti-počtu voľných miest-úroveň mesta podľa bodov
5, kľudne tam mohly pridať aj ikonku k náhľadu mesta aj ukázanie pozície mesta, prípadne tam spraviť mapku, ktorá by mohla zobrazovať mestá ktoré hľadajú členov
6, je tam chyba, ak sa nejaké mesto čo dalo pozvánky rozpadne, tak sa v ponuke zobrazuje ako mesto duchov, podľa mňa by mal takéto mesto systém automaticky vylúčiť, nakoľko mestá duchov sa dajú osídliť
7, ak nejaké mesto ponúkne voľné miesta, tak prečo sa to nezobrazuje aj priamo v náhľade mesta, nejaká ikonka s počtom voľných miest
8, na mape by sa zobrazila poloha mesta po prejdení myšou po položke mesta alebo by sa tá ikonka na ukázanie mesta na mape slúžila na ukázanie mesta na náhľade mapy
9, nedá sa použiť možnosť vstúpiť do mesta za poplatok 10 nugetov, ak ste do 2 hodín opsutili mesto (aspoň ja to nikde nevidím)

Takto si to predstavujem
j6lp.png


alebo návrh č. 2
[SPOIL]
aclh.png
[/SPOIL]

Momentálny vzhľad
[SPOIL]
338o.png
[/SPOIL]

A ešte ma možno niečo napadne :howgh:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
nevadí stole nevadí . Podľa mňa takúto grafiku by zvládol hocikto tak neviem prečo nie sú schopný prefarbiť 1 sprosté vajco
 
Hore