Vianočná úloha

DeletedUser

Hosť
Nie,na ten klobuk sa da uz plnit uloha,len tam je problem ze tam musis robit pracu hladanie pokladov,a vsetci ju nemaju :ahaok:
 

DeletedUser

Hosť
Áno, to sa síce dá, ale konkrétna úloha, v ktorej získaš klobúk sa zobrzuje iba od 24.12. do 26.12. :)

Ak si dobre pamätám, tak tá úloha na klobúk bola prístupná od 24.12. do 6.1., ale zatiaľ nie je isté, či ho tento rok bude možné získať... (uvidíme 24.)
 

DeletedUser

Hosť
Odkiaľ máš túto informáciu? Všetko sú len dohady, ako to skutočne je sa ukáže až 24.
 

DeletedUser

Hosť
Odkiaľ máš túto informáciu? Všetko sú len dohady, ako to skutočne je sa ukáže až 24.

Určite sa bude dať získať aj tento rok, inak by to bolo nespravodlivé ;)

A takisto už tá úloha je aj nabehnutá, konkrétne ja už mám z tej série všetko splnené, už len čakám na ten klobúk.
 

DeletedUser

Hosť
Aj ja čakám na klobúk :D a keď ho dostanem bude pokračovanie na sánky alebo ako ? :Oo
 

DeletedUser

Hosť
Určite sa bude dať získať aj tento rok, inak by to bolo nespravodlivé ;)

A takisto už tá úloha je aj nabehnutá, konkrétne ja už mám z tej série všetko splnené, už len čakám na ten klobúk.

Ak si myslíš, že táto hra je spravodlivá, tak si naivný :) Stačí spomenúť napríklad veci zo zlatej sady...Načo sú v hre? Je to spravodlivé, že každá lama sa prakticky zadarmo dostane k takým veciam? A keď hovorím o tom, že klobúk nie je istý, tak mi môžeš veriť a pokiaľ sa nič nezmení, tak klobúk sa tento rok nebude dať získať (aspoň nie rovnakým spôsobom, ako minulý rok)...
 

DeletedUser

Hosť
Presne ako píše jointY +
aj +1 charizma z minulého roka si mohol získať aj tento.
 

DeletedUser

Hosť
Ak si myslíš, že táto hra je spravodlivá, tak si naivný :) Stačí spomenúť napríklad veci zo zlatej sady...Načo sú v hre? Je to spravodlivé, že každá lama sa prakticky zadarmo dostane k takým veciam? A keď hovorím o tom, že klobúk nie je istý, tak mi môžeš veriť a pokiaľ sa nič nezmení, tak klobúk sa tento rok nebude dať získať (aspoň nie rovnakým spôsobom, ako minulý rok)...

Určite sa bude dať získať takým istým spôsobom ako minulý rok, prečo by som potom mal splnené všetky úlohy okrem tej jednej s klobúkom? Aj minulý rok to tak bolo, že tieto sa otvoria v decembri a s klobúkom až 24.
 
Hore