Vianočná súťaž

Akú súťaž ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    58
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Zaujímalo by ma, nebude aj nejaké celkové hodnotenie tej vedomostnej súťaže?
Lebo mal som to napísané tak isto ako ten čo vyhral (obaja sme mali jednu otázku zle) a bonusových bodov za čas sme mali rovnako lenže ja som sa neumiestnil nikde...Celkom by ma zaujímalo kde sa stal problém. :)

Jediné čo mi napadá je, že to je preto lebo mi kvôli dĺžke postu odseklo 30. otázku ale keďže som to tam písal a obidve odpovede na ňu boli správne...
No neviem, minulý rok bola pekná tabuľka všetkých zúčastnených a nie len vyhlásenie troch víťazov
 

Deleted User - 4

Hosť
Skontroloval som to a určite ťa poteší 200 nuggetov, ktoré som ti poslal na účet. Áno, chýbala ti tam tá 30. odpoveď, ale to bola len formálna otázka...

Čo sa týka vyhodnotenia, súťaž mal na starosti jeden hráč. Žiaľ, ten na to asi zabudol alebo niečo, takže to musel spraviť moderátor.

V budúcnosti si už teda TW Team radšej rozmyslí, či hráčom do ich spravenej súťaže venuje zlaté nuggety.. Nechcem tým nikoho uraziť, len sme čakali trošku lepšiu úroveň.. :howgh:

Takisto, čo sa týka moderátora na súťaže, rozmysleli sme si to a už to neplánujeme.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore