Pokec Vianočný výpredaj 2019 - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť

holiday2019logo.png


Priestor pre vašu spätnú väzbu k Vianočnému výpredaju 2019
 

DeletedUser8140

Hosť
Chcel by som sa opýtať na truhlicu z dňa mŕtvych 2019, či sa objaví niekedy ku koncu udalosti, alebo nebude vôbec na Vianoce, lebo by bola škoda ju tam nedať, keďže veľa hráčov si bude chcieť dozbierať veci čo im počas tomboly nepadli
 

Deleted User - 4

Hosť
Chcel by som sa opýtať na truhlicu z dňa mŕtvych 2019, či sa objaví niekedy ku koncu udalosti, alebo nebude vôbec na Vianoce, lebo by bola škoda ju tam nedať, keďže veľa hráčov si bude chcieť dozbierať veci čo im počas tomboly nepadli

Truhlica zo Dňa mŕtvych sa v tohtoročnom výpredaji neobjaví. V pláne je však to, aby sa objavila v niektorej z predajných akcií, ktoré sa uskutočnia v roku 2020.
 
Neboj, Uncle Jim, všetko má svoj čas, v roku 2020 príde predajná akcia, ak si nenakúpil nuggety na Deň Mŕtvych, tak budeš mať šancu svoj omyl napraviť a rovno si kúpiš celý set z obchodu.
 
Ako je to s tými 20% zľavami? pamätám z minulých rokov že sem tam sa objavilo niečo so zľavou na 24 hodín myslím.. neviem či aj vaky, ale truhlice určite, tiež si neviem spomenúť či sa nejaká zľava objavila každý deň alebo to bolo úplne náhodné, vie mi to niekto objasniť trochu? Dnes napríklad nie je zľava na žiadnom svete na nič, to je skôr otázka na Lintea, budú vôbec? Ďakujem.
 

Deleted User - 4

Hosť
Každý víkend je v obchode Union Pacific nejaká položka zľavnená o 20%, záleží od náhody, ktorá to bude.
 

DeletedUser10071

Hosť
nickov set úplná blbosť a pritom najnovší set... ale čo iné čakať :DD
 
chcem sa opytat preco nedavate vaky aj zo starsich rokov ako 2013,2014,2015 urcite by si niekto rad doplnil zbierku zo starsich setov a innu to tiez moze byt jedno kedze tieto veaky uz boli zahrnute predtym a pridanie by nebolo az take tazke ... alebo urobit nejaku udalost v tomto roku na kupu tychto starsich veci neboli by vaky ale napriklad nejake pekne truhlice v ktorych by sa nachadzala vzdy len 1 vec ako to je aj vo vakoch a kazda ta truhlica by bola ina podla rokov pridania veci ...
ja osobne by som si kupil radsej tieto starsie veci ako nove
 
Naposledy upravené :
Hore