Vianoce

  • Zakladateľ témy DeletedUser11071
  • Vytvorené

Ste za?


  • Celkový počet hlasujúcich
    25

DeletedUser11071

Hosť
Zdravím všetkých!

Mám nápad ohľadom Vianoc. Väčšina hráčov, tí čo nemajú lietadlo a bicykel bratov Wrightovcov (poprípade diplom, ale ten nepovažujem za nevyhnutný keďže si ho mohli hráči získať z úloh a môžu naďalej každý rok, keďže séria úloh 'Bratia Wrightovci' je opakovateľná) do zbierky, alebo hlavne tí, čo hrajú dobrodružstvá a nemajú tieto veci by bolo radi, ak by vo vianočnom vaku '2016' tieto veci našli s malou pravdepodobnosťou samozrejme, nech to je zaujímavé. Tak isto ako hráči môžu získať jedovatého hada každé Vianoce vo 'Veľký Vianočný vak 2015', síce s malou pravdepodobnosťou, ale možné to je. Ten jedovatý had má pravdepodobnosť získania LEN 0.09%! Niekomu sa pošťastí a padnú rýchlo veci s malou pravdepodobnosťou, no komu nie, našetri si dlhopisy aby mu padlo čo potrebuje. V prípade ak niečo chcú hráči veľmi, nemajú problém zakúpiť si nuggety a kupovať vianočné vaky aj nuggetmi, aspoň + pre InnoGames.:)
Myslím si, že by to potešilo nie len hráčov slovenského westu, ale aj zahraničných hráčov.
Týmto navrhujem, aby tie 2 veci spomínané vyššie boli pridané počas nasledujúcich Vianoc 2017 vo vianočných vakoch '2016' s pravdepodobnosťou aspoň o čosi vyššou, nech to má zmysel.
Za každú reakciu, zváženie môjho návrhu a povzbudenie hráčov budem rád!

S pozdravom,
MoRf4r
 

DeletedUser6745

Hosť
Ak chceš aby tam pridali súpravu bratov wrightovcov, tak potom nech tam pridajú aj súpravu oblečenia bratov wrightovcov, zbrane hazardného hráča, súpravu amerického futbalu, colcordovu súpravu, súpravu bratov z väznice, pirátsku súpravu, súpravu osamelého kovboja a každú ďalšiu súpravu, ktorá bude z predajných akcií.

To, že InnoGames povolilo napríklad hada alebo zberateľské zbrane vo Vianočných vakoch je skôr ich dobrá vôla, ale pri súčasnom množstve predajných akcií si skôr mylím, že by takéto niečo bolo nereáne.

Môj názor je taký, že každý by si mal kupovať tie veci vtedy keď sa predávajú a nie potom plakať po "funuse".
 

DeletedUser11071

Hosť
Xenino, bol to len môj nápad, názor...
Inak, ďakujem za takú rýchlu reakciu, očividne sleduješ kedy kto čo pridá (alebo len ja?) :) aby si mohol protirečiť. Svoj názor si si už napísal, kľudne píš ďalej a aj ostatní hráči, ale nebudem sa tu s tebou a nikým hádať. Skús aj ty niečo navrhnúť/už si mal skúsiť, ak sa ti môj návrh nepáči a chceš do Vianočnej akcie veci spomínané v tvojom komentári. To, že vyhrávaš dobrodružstvá kvôli veciam bratom chápeme, ale skús ich aj iným hráčom dopriať. Čo keď tí, čo tie veci chcú vtedy nemali čas na west a jednoducho premeškali tú predajnú akciu? Čo ak nemali vtedy dostatok € na vklad do hier? Čo ak vtedy nevedeli, že tie vec slúžia aj do dobrodružstiev a nie len do bojov o pevnosti?
Zabudol som dodať, že tí hráči, ktorí tie veci majú a myslia si že to je nepotrebné tak by si to napríklad vylepšili na 1. stupeň ale pravdepodobnosť že budete mať z niektorého 3 kusy je dosť nízka (ale je tam), vzhľadom na to že treba veľa dlhopisov alebo nuggety, no ako si spomínal ty xenino, že nenugetíš tak to už je vec osobná každého si myslím. Niekto áno, niekto nie.

Každopádne.. každý má svoj názor a netreba ich iným brať. Nechajme to na InnoGames, čo ty na to?:):)
 

DeletedUser2827

Hosť
Bolo by fajn keby sa naskytla ta moznost ziskat Wright veci,pretoze ako bolo spominane niekto nemal prostriedky alebo cas ich ziskat vdanu dobu co by mozno ozivilo aj dobro a mozno aj celkovu hru..
 

DeletedUser6745

Hosť
MoRf4r,

nemáš začo, ja fórum sledujem pravidelne, ale určite nie preto aby som mohol niekomu protirečiť, ale preto, aby som bol informovaný o tom čo nové sa deje.

Asi si nepochopil čo som tým myslel. Ja som chcel poukázať nato, že je hlúposť pridávať ďalšie veci z predajných akcií do vakov a nie, že by som tam chcel pridať všetky menované.

To ako myslíš vážne? Ak niekto nemal čas na West, tak po predajnej akcii sa dali tie veci ešte zakúpiť cez support (viem o takých prípadoch). Nemali dostatok €? Myslím si, že to je čisto ich problém, ak nemali peniaze vtedy nemusia mať ani teraz a okrem toho nebolo to zas až tak drahé, tuším to vyšlo len na 1600 nuggetov...To, že niekto nevie načo tie veci slúžia je čisto jeho problém, bonusy vecí boli zverejnené.

Neviem síce odkiaľ máš informácie, že "nenuggetím", ale áno, je to každého osobná vec. Ja ti žiadny názor neberiem, ja som len vyjadril ten svoj, že som zásadne proti :) ako si povedal, nechajme to na InnoGames.

M1No,

to je síce pravda, ale to snáď teraz nechceš aby sa zopakovali všetky predajné akcie, ktoré tu doteraz boli? Alebo vždy keď sa zaregistruje nový hráč aby mu vybehli všetky predajné akcie, aby sa necítil o niečo ukrátený?

luii,

k tomu čo si písal som sa už vyjadril vyššie.
 

DeletedUser10801

Hosť
Dovolím si súhlasit s Xeninom....ak povolia bratov wrightov,mali by povolit do vakov aj ostatne specialne supravy..Ja bratov mam.a kupil som ich vtedy ked ta akcia prebiehala.Takze taktiez mam pravo na ziskanie inych specialnych suprav,ktore som vtedy nekupil.resp.nestihol. A taktiez percentnu pravdepodobnost na kazdu inu zavislu od doby.Cim starsia suprava,tym vacsia pravdepodobnost ze padne.
 

DeletedUser10992

Hosť
Nesúhlasím aby niečo pridávali.. akcie boli a akcie aj budú.. Xenino ma pravdu, že ak sa dnes zaregistruje hráč tak mu majú dať možnosť si všetko kúpiť? Je normálne, že noví hráči nebudú mať veci z akcie za nuggety z minulých rokov.. tak to chodí.. Ako som spomínal tak akcie nejaké boli a zasa aj budú a hádam aj lepšie ako v minulosti.. stačí si počkať..
 
:D
Kto tie veci chcel tak si ich kúpil za nugg :x je trošku nespravodlivé aby tie veci padali z vakov ,ked niektorý ľudia do toho dali peniaze a niekomu to len tak free padne :DDD

kto má love tak si veci kúpi kto nie má smolu
#nohate :DD
 
a preco by nemohli mat vsetky a vsetci? aj taky navrh tu bol ze supravy pre zberatolov by sa mohli odstupom casu zpristupnit ... tu len ide oto ze uz by sa to pomaly vyrovnavalo a to sa urcitym hracom nepaci lebo "oni" si kupili vtedy lebo oni teraz su lepsi :D o tom to je o nicom inom ....
 

DeletedUser11237

Hosť
a preco by nemohli mat vsetky a vsetci? aj taky navrh tu bol ze supravy pre zberatolov by sa mohli odstupom casu zpristupnit ... tu len ide oto ze uz by sa to pomaly vyrovnavalo a to sa urcitym hracom nepaci lebo "oni" si kupili vtedy lebo oni teraz su lepsi :D o tom to je o nicom inom ....

praveže je to o tom, že hráči ktorý použijú nuggety sú silnejší... a určite by tu bola sranda keby každý noob získal všetky zbierky aj vzácne veci len tak bez nejakej námahy alebo nuggetov...

hra by stratila zmysel a Inno by prestali zarábať, takže s týmto nápadom sa ihneď bez debaty rozlúčime a ideme ďalej :)
 
sa rozlucime preto lebo si to ty povedal ? :D bez namahy a akej ? preco by prestali zarabat ved stale budu nove predajne akcie ako bolo spominane takze budu zarabat dalej ....
 
sa rozlucime preto lebo si to ty povedal ? :D bez namahy a akej ? preco by prestali zarabat ved stale budu nove predajne akcie ako bolo spominane takze budu zarabat dalej ....

Si predstav že by si do toho dal cca 100-200 E a mal by si jedinečnú súpravu ,a prišli by vianoce a každému 10 hráčovi by to padlo tiež
skvelé nie ? tak to by čakal na vianoce každý
 

DeletedUser8140

Hosť
Ale predsa aj tie vaky niečo stoja, pravdepodobnosť na to, že niečo také padne by bola malá a nepadol by komplet set, ale len nejaká tá časť. Kto by chcel veľmi nejaký ten set z predajnej akcie by musel nakúpiť kopec vakov, čo by ho nakoniec stálo kopec nugetov. Tieto predmety sa aj tak nedajú predávať cez trh, čiže nik by si len tak celý set nevyskladal. Takže osobne si nemyslím, že by niekto získal tieto veci bez nejakej námahy, len tak, lebo môže.
 
Hore