Vianocny klobuk

vyberte

  • vianocna capica

    Hlasy: 31 72,1%
  • vianocny klubuk

    Hlasy: 12 27,9%

  • Celkový počet hlasujúcich
    43
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
co keby sme na vianoce dostali namiesto
vianocnej capice


22.JPG



VIANOCNY KLOBUK


bez_názvu.JPG
 

DeletedUser

Hosť
Ja si myslím, že to nie je veľmi dobrý nápad, vianočná čiapka je typická pre Vianoce.
Predstav si Santa Clausa vo Vianočnom klobúku. Nie je to divné?
 

DeletedUser

Hosť
No na DZ je klobúk klobúkom. Aj keď divné je už len to, že aj tá čiapka je červená. Pokial spoločnosť CocaCola cez 2.sv. vojnu neovládla 95% svetového trhu s nealkoholickými nápojmi a nespravila reklamu na Santu, predpokladám, že málo kto z Vás by ho spoznal pretože bol zelený :) Dal som čiapku ten klobúk vyzerá ako víkendoví dámsky klobúk niekde v Texase... :) Teda nič Vianočné na tom nevidím :)
 

DeletedUser521

Hosť
No na DZ je klobúk klobúkom. Aj keď divné je už len to, že aj tá čiapka je červená. Pokial spoločnosť CocaCola cez 2.sv. vojnu neovládla 95% svetového trhu s nealkoholickými nápojmi a nespravila reklamu na Santu, predpokladám, že málo kto z Vás by ho spoznal pretože bol zelený :) Dal som čiapku ten klobúk vyzerá ako víkendoví dámsky klobúk niekde v Texase... :) Teda nič Vianočné na tom nevidím :)


:D :D :D :D pravda
úplne súhlasím
na divokom západe neoslavovali Vianoce ako také so Santa Clausom, ktorý chodí komínom atď.

takže je to voničem (+ vianočnú čiapku získaš v úlohe)
 

DeletedUser

Hosť
skór by som nechal tu čiapku, Mikuláš nechodí v klobúku :)
 

DeletedUser

Hosť
neviem čo sa ti na vianočnej čapici nepáči to by sa musela meniť aj postava ktorú máš zduelovať jednoznačne je čapica lepšia
 

DeletedUser198

Hosť
podla mna dobry napad klobuk ved je to predsa divoký západ nie? aj keď MČ/mikulášska čapica/ má svoj význam ale za mna ano ked divoký západ tak divoký západ
edit// aj ke´d nviem čo je to vianočný klubuk
 

DeletedUser

Hosť
Načo vám bude vianočný klobúk? Najprv spravte všetky questy na Vianoce a až potom sem dávajte takéto návrhy... :ehmehm:
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore