Vikendove grupaciky v strede..

Deleted User - 4

Hosť
Aj túto sobotu na vás čaká boj o Awesomiu, opäť budete môcť získať odmeny len za účasť. Keďže sa mi dostalo do uší, že minule ste dostali málo srdiečok (ofrflali niektorí), tak aby ste nepovedali, tentokrát ich dostanete o čosi viac :)
 
No ja osobne som dostal 1368 (+500 z itemu) sŕdc za víťazstvo a o pár dní nato som dostal za "normálny" boj 1860 za prehru..... Tak áno nečudujem sa že to niektorí (možno aj ja ) ofrflali, asi preto že čakali 2k+. Na druhú stranu tých 120 upd potešilo moje očká viac :)
 
No ja osobne som dostal 1368 (+500 z itemu) sŕdc za víťazstvo a o pár dní nato som dostal za "normálny" boj 1860 za prehru..... Tak áno nečudujem sa že to niektorí (možno aj ja ) ofrflali, asi preto že čakali 2k+. Na druhú stranu tých 120 upd potešilo moje očká viac :)
Výhra/porážka na počet srdiečok nemá vplyv. Počet srdiečok závisí len od počtu účastníkov a od toho či umrieš alebo nie. :)
 
Pointa je že v awe sme dostali menej ako v normálnom boji (aspoň ja) čiže ak linteo napísal že niektorí ofrflali, tak to bolo aj právom v tomto prípade. Umrieš-neumrieš ak už raz má byť Awe niečo špeciálne raz do týždňa a má tam byť viac sŕd........
 
Hore