Voľná debata o všetkých úlohách

DeletedUser2518

Hosť
Táto téma Vám bude naďalej slúžiť na voľný pokec o všetkých úlohách, nebudem Vám tu nič premazávať, pokiaľ to nebude porušovať pravidlá fóra, môžte sa tu stále pýtať na tajné úlohy, alebo aj normálne úlohy, alebo sa len baviť o úlohách, ktoré ešte riešite a neviete ich dokončiť. :ocikru:

Ak máte kompletný návod na riešenie akejkoľvek úlohy, môžte ho uviesť tu: Kompletné riešenia úloh

ale ak len debatuje, tak nech sa páči, tak len tu prosím!!!


Starú tému tu ešte nejaký čas nechám, ale po týždni ju zmažem, tak ak niečo odtiaľ potrebujete, skopírujte si to.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Prečo úloha na prvý apríl zmizla?.. Ja som ju nesplnil..
 

DeletedUser

Hosť
Rozhodnutie

Ak som si vybral u šerifa ulohu tučna korisť a teraz potrebujem ulohu šabotáž pre 3. lístok tak da sa to este nejak vrátiť?
 

DeletedUser5507

Hosť
mne sa pacila najviac uloha porazeny po druhy krat :D
:ninja: :ninja: :pánko :pánko
 
pocujte preco mi nejde otvorit ulohu hermandov mec.. podmienky viem mam ukoncene aj ulohy 3 rieky a rozhodnutie!!ale rozhodnutie mam tučna korisť nie sabotaž to koli tomu?, poradte pls
 

DeletedUser

Hosť
áno je to kvoli tomu, aby si mohol plniť úlohu na Hernandov meč, je potrebné sa rozhodnúť v úlohách Tri rieky a Rozhodnutie pre Waupeeho
 
a to ako ho ziskam.. ten mec? da sa aj inak.. to len koli tomu rozhodnutiu sa neda otvorit tá uloha? a co potom s tými 2 častami listku?
:sibko:
 

DeletedUser

Hosť
a to ako ho ziskam.. ten mec? da sa aj inak.. to len koli tomu rozhodnutiu sa neda otvorit tá uloha? a co potom s tými 2 častami listku?
:sibko:

lístky budeš mať v úlohách a niektoré nájdeš pri práci.. č1, č2.. č3 len v úlohe..

Ak si sa nesprávne rozhodol meč získaš jedine cez trh :).. Aj ja som takú chybu spravil kým som nevedel o čo prídem :ociza:


Zelenáčová úloha je len pre tých čo majú nepárnu ID? Viem že je ale bude aj pre tých ktorý ju majú párnu? Je to dosť nefér keď ju nemôžem získať
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore