Voľná debata o všetkých úlohách

DeletedUser

Hosť
Halowen
Ahojte potreboval by som poradiť. Stále mam otvorenú ulohu Haloween / poraz svoje dvojča/ a neviem najsť fantomovú skicu. Vie mi niekto poradiť čo a ako mám robiť aby som ju našiel ? Taktiež by som potreboval poradiť pri úlohe starena kde ešte poktrebujem získať kojotie srdce ale neviem ako , kedy a čo mám mať v poli na produkty. Ja viem, že to už bolo skoro pred rokom ale zachvílu je tu Halowen znovu a já by som to už chcel konečne ukončiiť. V´daka sa prípadné rady.
 

DeletedUser2518

Hosť
nemyslíš, že do haloweenu je ešte dosť času? :D
Keď príde správny čas, nájdeš aj kojotie srdce. Aj tak v jeden rok môžeš dokončiť jednu úlohu len jeden krát.
 

DeletedUser

Hosť
nemyslíš, že do haloweenu je ešte dosť času? :D
Keď príde správny čas, nájdeš aj kojotie srdce. Aj tak v jeden rok môžeš dokončiť jednu úlohu len jeden krát.

Ja viem ale chel by som vedieť čo mám mať pri kojoťom srdci v políčku na produkty, a čo mám mať v políčku na produkty pri hladaní fantomovej skice ? Ak viete tak poradte pls. Vlani som na to neprišiel inač by som mal úlohu splnenú. Ď.
 

DeletedUser9056

Hosť
Ahojte,
Chcel by som sa spýtať, ako viem získať "Kozliatko". Teda, spýtať, ono ja viem ako sa dá získať (Pásť ovce -> Vlk -> otvor = Kozliatko).. Ovečky už pasiem dosť dlho a po vlkovi ani stopy. Sú tam nejaké nové podmienky o ktorých sa nevie alebo mám len ďalej hľadať.

Vopred ďakujem za odpoveď. :)
 

DeletedUser8084

Hosť
Chcel by som sa opytat, ako mam porazit toho tacumseha, neviem ho trafit.
Prosim poradte.
 

DeletedUser

Hosť
asiko,nie sú.....iba trpezlivosť....
Smejlko,skoro pri všetkých úlohách platí pri duelovaní zníženie HP a v tvojom prípade aj taktiky...skúšaj meniť taktiku pred duelom a oblečenie
 

DeletedUser

Hosť
takto:
v6HD5Mr.png
 

DeletedUser

Hosť
ako zabijem náčelníka Tecumseh? v úlohe test( vzdelávanie)?
 

DeletedUser

Hosť
5x som ho porazila a nič......stále úloha nesplnená....akú zbraň?
 

DeletedUser

Hosť
Tí čo ste už splnili novú sériu úloh zameranú na boje o pevnosť, nehanbite sa poslať mne resp. na tw-db support presné znenie tých požiadaviek. :) (takto: quest_fb_injury_5 quest_fb_dodges_10 to predsa len nevyzerá moc pekne :))

angelikapey napísal/-a:
ako zabijem náčelníka Tecumseh? v úlohe test( vzdelávanie)?
musíš ho dať do kómy, má rovnaké hp ako ty, takže ak sa ti nedarí tak si to svoje trochu zníž. (myslím aktuálne zdravie, nie maximálne)
 

DeletedUser

Hosť
Caute robim valentinsku uloho scarlet a dalo mi to DANE (odislo s Valentinom) uloha: stopa o Rhetovom mieste pobytu v napovede je ze mam robit ulohy kde je tabula takze ulohy pod tabulov su : sirenie viery, riaditkolesovy parnik, vyroba rakiev a ucenie uz som ich robylasi 14 hodin a stale nic uslo mi nieco splnili ste to niekto?
 
Hore