Voľná debata o všetkých úlohách

DeletedUser5117

Hosť
Caute robim valentinsku uloho scarlet a dalo mi to DANE (odislo s Valentinom) uloha: stopa o Rhetovom mieste pobytu v napovede je ze mam robit ulohy kde je tabula takze ulohy pod tabulov su : sirenie viery, riaditkolesovy parnik, vyroba rakiev a ucenie uz som ich robylasi 14 hodin a stale nic uslo mi nieco splnili ste to niekto?

Som na tom tak isto, uz treti den robim tieto ulohy dokola a nič.....
 

DeletedUser6501

Hosť
vy neviete čitať ? :D mate robit vylepovanie plagatov stači 15 sek praca
 

DeletedUser8906

Hosť
Ahojte, plnim ulohu Ziadna voda v Newporte, konkretne misiu - Hĺadanie - mam najst take flasky, zasoby vody.. lenze neviem pri akej praci a tiez to, ci mam mat nasadeny nejaky predmet. Vdaka
 

DeletedUser2929

Hosť
Ehm... skús sa poobzerať po mape, či náhodou nenájdeš nejakých zlodejov, nejaký ich tábor... možno aj rovno v Newporte :)
 

DeletedUser9844

Hosť
ahojte
zaujimalo by ma, ako ma ma splnit tu ulohu osud cunnigovcov a dat toho cudzinca dole,
leob mu dam dost dole viac ako ja mam hp a stale nie je kome
to si fakt uz zo mna strelaju ti ktori to navrhli, aby sa tie ulohy ani nedali splnit??
 
Ahoj chcem sa opytat kedy inportujete nove sady a veci z Dna nezavislosti . . .
Lebo používam tw-db.ClothCalc ...a ta momentalne nekalkuluje z novymi vecami . . . a tym padom nemozem vyuziť bonus novych sad ani veci . . . ;)
Dakujem ru82:pif paf
 

DeletedUser

Hosť
veď daj to, čo je pri práci, teda najlepšie oblečenie na prácu a zvoľ...ten ráta aj s novými sadami
 
Hm ale taktiez kalkulacka pekne rata najlepse oblecko na duel a boj o pevnost . . . a nemusim sledovat stale dookola co a ako sa mam obliect. . . a ked kupis new veci pekne hned prerata jej bonus
 

DeletedUser9056

Hosť
Séria úloh "Silvester"

Zdravím, mám menší problém so sériou úloh "Silvester". Spĺňam všetky požiadavky, no aj napriek tomu sa mi nezobrazuje úloha pri Márii. Máte niekto podobný problém?

//. Problém s ňou majú viacerí.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9056

Hosť
Zdravím, mám menší problém so sériou úloh "Silvester". Spĺňam všetky požiadavky, no aj napriek tomu sa mi nezobrazuje úloha pri Márii. Máte niekto podobný problém?

//. Problém s ňou majú viacerí.

Pravdepodobne tam bola nejaká chyba, kvôli ktorej sme to nemohli splniť. No ako pozerám, asi sa nám chcú ospravedlniť a danú sériu úloh spustili aj napriek inému časovému obmedzeniu. Tak tí čo ste ju ešte nesplnili, šup do salónu. :)
 
Hore