Pokec Voľný pokec o Weste alebo len tak

DeletedUser7762

Hosť
Karamelka to, že to tebe vadí tie zľavnené opasky neznamená, že všetkým to vadí ja sa len poteším keď uvidím v piatok zľavu práve na opasok čo nemám do zbierky.
Strašne by ma zaujímalo načo, že len ty by si chcel/a zľavu nebodaj ideš nakupovať za nugg lesklé prémiovky ;)..
 

DeletedUser11046

Hosť
Tam problém nehľadaj, ja z tohto fóra preposielam skoro všetku spätnú väzbu (teda okrem nejakých vážne stupídností) a veľmi rád to budem robiť aj ďalej :howgh:

Ja viem Linteo...prave preto som ta tam napisal,ze sa ti musi pacit,ze im tam neposielas hoci co mirnix dirnix,ale co ma hlavu a patu ( len tam akokeby to aj koncilo a nic s tym nerobili )...
 

DeletedUser10630

Hosť
Karamelka to, že to tebe vadí tie zľavnené opasky neznamená, že všetkým to vadí ja sa len poteším keď uvidím v piatok zľavu práve na opasok čo nemám do zbierky.
Strašne by ma zaujímalo načo, že len ty by si chcel/a zľavu nebodaj ideš nakupovať za nugg lesklé prémiovky ;)..

kupuj si ich prajem nech zoženieš všetky,a to čo si ja budem kupovat pre zmenu ja len moja vec,a prémijovky nekupujem je to podla mna zbytočnosť.:howgh:
 

DeletedUser6745

Hosť
Karamelka to, že to tebe vadí tie zľavnené opasky neznamená, že všetkým to vadí ja sa len poteším keď uvidím v piatok zľavu práve na opasok čo nemám do zbierky.
Strašne by ma zaujímalo načo, že len ty by si chcel/a zľavu nebodaj ideš nakupovať za nugg lesklé prémiovky ;)..

rea v tomto prípade s tebou musím nesúhlasiť. Áno som za nech tam sú v zlave aj opasky, ale mám taký pocit, že sú v zlave už iba tie opasky. Veď kedy naposledy bolo niečo iné ako opasok? Prečo nie sú v akcii napríklad mätové čaje, káva, oblečenie z vojakovej a iných súprav, taška energie, motivácie či nugg taška alebo aj iné veci?
 

DeletedUser10852

Hosť
Tak Calipso mas pravdu ludia sa po case zacnu zamyslat ci to ma vobec este vyznam :D ja uz tiez sa zacinam zamyslat... nakolko nevedia dodrzat ani svoje plany tam hore v nemecku :) a tie supravy su vsetky skoro rovnake :D dokonca ma pobavilo ze tie tombolove zbrane co su teraz su este horsie nez posledne na to treba dobru inteligenciu mat... kedze ty co ich uz maju nemaju motivaciu ist si po dalsie ... T.T...
 

DeletedUser6745

Hosť
Tak Calipso mas pravdu ludia sa po case zacnu zamyslat ci to ma vobec este vyznam :D ja uz tiez sa zacinam zamyslat... nakolko nevedia dodrzat ani svoje plany tam hore v nemecku :) a tie supravy su vsetky skoro rovnake :D dokonca ma pobavilo ze tie tombolove zbrane co su teraz su este horsie nez posledne na to treba dobru inteligenciu mat... kedze ty co ich uz maju nemaju motivaciu ist si po dalsie ... T.T...

Tak s tou inteligenciou si to vystihol krieg, ale to platí skôr na teba :D INNO to s tými zbraňami čo boli minule prestrelilo a zjavne si to uvedomili, tak preto išli o krok späť a ja im to schvalujem. A motiváciu majú tí, ktorí zbrane ešte nemajú a keby boli zase silnejšie tak by sa k nim ani nedostali, lebo by po nich išli takí ako ty.
 

DeletedUser10852

Hosť
Keby si to uvedomilo tak zredukuje tie predchadzajuce zbrane :) ako to uz davnejsie spravili pri inom predmete :) konkretne ten nozik za body priatelstva :D
 
nič v zlom, ale častokrát tie bonusy čo sú na TW-calc. sú totálne klamstvo pri každej tombole keď som sa spoliehal nato čo tam je napísane to nikdy ale nikdy nesedelo a vždy ma to oklamalo,.... nepoužívam to už.
 
nič v zlom, ale častokrát tie bonusy čo sú na TW-calc. sú totálne klamstvo pri každej tombole keď som sa spoliehal nato čo tam je napísane to nikdy ale nikdy nesedelo a vždy ma to oklamalo,.... nepoužívam to už.

Bolo tam viacero chýb (napr: script neukázal každý druhý bonus na úroveň vlastností), začiatkom leta som urobil update a všetky som ich odstránil. Ak si ešte nejaké našla kludne napíš. A taktiež bonusy sú importované priamo z hry (ešte v čase keď sú na beta servery) a niekedy sa bohužiaľ stáva, že sa neskôr ešte zmenia...
 

DeletedUser7779

Hosť
Tak na tento dizajn fóra si budem nejaký ten čas zvykať. :DD Inak sú späť komentáre v profile, čo je podľa mňa návrat k lepšiemu. :) Ale škoda, že už nie sú tie westernové smajlíky. :DD
 

Deleted User - 4

Hosť
Ešte viacero vecí nie je nastavených, budem sa snažiť obnoviť tie smajlíky, hodnosti atď :)

Určite si na to bude treba trochu zvyknúť, je to celkom zmena.
 
Hore