Pokec Voľný pokec o Weste alebo len tak

DeletedUser7779

Hosť
No to áno, nejaké 2-3 roky... Inak tu sa ľudia väčšinou chodia len tak mrknúť, že čo sa tu deje alebo len tak zaspomínať na staré časy. :)
 

DeletedUser

Hosť
a ty na mna ešte spomínaš? Dúfam,že v dobrom))) sa budem musiet mrknut do hry,že aké nočné kosielky pridali do hry))
 

DeletedUser7779

Hosť
Samozrejme, že pamätám, a len v tom najlepšom. :) Inak tých nových predmetov, produktov a iných vecí je strašne veľa, niekedy absolútne z toho neviem vyjsť. :D
 

DeletedUser

Hosť
Veď ani nemôžeš inak)) a už si si tu za mňa nejakú náhradu našiel?)
 

DeletedUser7779

Hosť
No tu na fóre nie, ale na Arizone som v takej malej komunite hráčov, a momentálne sme celkom zohratí... :D No a tam spoločne kecáme, chodíme na boje a tak. :D
 

DeletedUser

Hosť
jete,spíte, grgate)) pochopila som)) a inak v realnom zivote co noveho? tri deti a dve zeny?)
 

DeletedUser7779

Hosť
Až taký starý nie som. :D A v reale viacmenej všetko po starom. :) Inak ty ešte hraješ na Buffale?
 

DeletedUser

Hosť
no davno som tam nebola,asi som uz zmazana......a isto tam už vela známych nezostalo......
 

DeletedUser7779

Hosť
No to by si mala mať len vypnutý účet. Hneď po prihlásení by sa ti mal obnoviť. :)
 

DeletedUser7318

Hosť
jej, ahoj berrynka.... dávno si tu nebola a na buffale by si už našla málo hráčov , vačšina je už na dela ..... neváhaj začni hrať a migruj z buff na dela :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Milí hráči, len vám chcem dať na vedomie, že sa po otvorení Fremontu opäť spýtam na možnosť uzavretia svetov Arizona, Buffalo či Californie a migrácie aj do Texasu.

Do iného sveta ako do Delaware sa zatiaľ nedá presunúť postava, pretože v El Pase ešte nie je zaplnená sieň slávy. Čo sa týka Texasu, tam si to najprv budete musieť odhlasovať v ankete (ak to Inno dovolí) a musí vyhrať tá možnosť o niečo viac výraznejšie, ako to bolo v tej poslednej ankete (tesnej).

Ak by ste sa ešte niečo chceli opýtať InnoGames, napíšte, zajtra im to prepošlem.
 

DeletedUser

Hosť
Kedy konečne odstránia z úloh požiadavku - dať NPC do kómy.... táto úloha je na lvl 140 a vyššie ak človek nemá duelové schopky úplne nereálna splniť... pod HP 1900 NPC nemá nikdy a ak nemám nič v strielaní (prípadne sile úderu), tak priemerná rana dobrou zbraňou je max 130... na 8 zásahov pri najlepšej konštelácii hviezd je mu ubraté okolo 1000...

Nemám rada fňukanie, že sa nemá dávať dobrodružtvo, že sa nemajú dávať boje, že sa nemá neviem čo, ale tie veci sú len o chcení a nechcení, kdežto toto sa proste nedá spraviť bez vynaloženia sakra veľkého množstva dolárov, alebo UPD na nápoje na reskill tam a späť...kvôli jednej úlohe...
 

DeletedUser5355

Hosť
Tiež som s tým mával problém ale teraz je to už ľahšie, vylepšíš si Presný dragúnsky kolt na na 1 či 2 lvl, namieriš na hlavu, dáš si leštiaci a ideš
 

DeletedUser

Hosť
Mám CB revolver... ten má na mojom lvl priemerku ešte o trošku vyššiu ako dragun na 1 a ani sa nepriblížim... 955 mám dnešné max :DD
Ale tak zas nemusím mať všetko hotové :ociza:
 

Deleted User - 4

Hosť
Nejako sa nám v hre roztrhlo vrece s multiúčtami. Neodporúčam vám zneužívať hernú udalosť, už boli trvalo zablokované viaceré účty...
Bola by škoda stráviť Vianoce so zablokovaným účtom..
 
Hore