Pokec Voľný pokec o Weste alebo len tak

@MarcusJohnyEvans ešte za dôb Lineta som sa hlásil na pozíciu na fórum, už ani neviem koľko tiketov cez support som s ním prehodil , ťahalo sa to vyše dvoch týždňov asi a výsledok? Z ničoho nič uzamknutý , resp. uzavretý tiket bez jedinej odpovede či ma berie alebo nie. Ale dedukoval som, že asi nie. Viem, že za to neberiete ani cent, teda aspoň Ty asi nie ale @Crony asi áno, teda aspoň si myslím a bolo mi tak povedané aj od hráčov, že administrátor vždy berie nejaké peniaze od INNO.

Ak tej súťaži, ok dopísal si to tam, keď som na to upozornil ale v čase, keď som to čítal, tak som tam nebol. A ak si myslíš, že som sa na to urazil a napísal takú odpoveď akú som napísal, tak sa mýliš. Hnevá ma to ako ste tu viac není ako ste, teda hlavne @Crony , ktorý by sa mal o to tu viac starať. Ono možno ani nie je chyba, že ste nikde nezverejnili, že nejaká súťaž je v hre, lebo koniec koncov treba si všimnúť, že je tu len pár hráčov, ktorí neustále prispievajú do fóra. Sem tam sa objaví niekto nový alebo staronový. A treba fakt súťažiť možno o niečo, čo hráčov viac zaujíma... Ja hrám len na Juareze, tento svet žije viacmenej len čisto bojmi a určite by ocenili niečo do bojov, či už sety alebo nejaké posilká. Nugety sú skvelé, hlavne pre hráčov, ktorí nedávajú do hry peniaze, prémium to isté ale možno by sa to pýtalo sa pozrieť aj do hry a zistiť, čo hráči potrebujú a možno aj na konkrétnom svete. Lebo možno na Juareze sú top zábava boje, na Dela duely...
A na Texase už všetci preživší máme bradu jak Rumcajs a čakáme na migráciu :D
 
@MarcusJohnyEvans ešte za dôb Lineta som sa hlásil na pozíciu na fórum, už ani neviem koľko tiketov cez support som s ním prehodil , ťahalo sa to vyše dvoch týždňov asi a výsledok? Z ničoho nič uzamknutý , resp. uzavretý tiket bez jedinej odpovede či ma berie alebo nie. Ale dedukoval som, že asi nie.
Skús teda s @Crony-m znovu otvoriť túto tému, ak máš teda stále záujem.

Viem, že za to neberiete ani cent, teda aspoň Ty asi nie...
Áno, je to tak ako hovoríš, moja rola nie je platená - je to dobrovoľnícka rola.

Ak tej súťaži, ok dopísal si to tam, keď som na to upozornil ale v čase, keď som to čítal, tak som tam nebol.
Ano nebol si tam, veď som napísal vo svojom príspevku, že som to dodatočne opravil (bod 7.).

A treba fakt súťažiť možno o niečo, čo hráčov viac zaujíma... Ja hrám len na Juareze, tento svet žije viacmenej len čisto bojmi a určite by ocenili niečo do bojov, či už sety alebo nejaké posilká...
Ďakujem za konštruktívny návrh a informáciu, budeme s ňou pracovať do ďaľších súťaží.
 
Ja osobne som patril do podobnej kategórie ako @WonderGuy a ozýval som sa so záujmom pomôcť sk tímu, či už v rámci podpory, alebo fóra, bez nároku na finančnú odmenu, dobrovoľne.
Skús teda s @Crony-m znovu otvoriť túto tému, ak máš teda stále záujem.
Takáto bola odpoveď, keď som sa o takéto znovuotvorenie témy pokúsil.

"vdaka za zaujem. Ked otvorime nabor, prihlasit sa moze ktokolvek, ale samozrejme vzdy pozerame aj na nejaku tu historiu."

Bohužiaľ nie je "blokáda" z našej strany. Záujem by od hráčov bol. Všetci dobre vieme, že to je dobrovoľná pozícia. Šlo len o to, že očividne tu nebol čas ani na fórum, ani na tikety. Avšak očividne záujem o rozšírenie tímu nie je.
 
Lufko chcel by si patriť do admin teamu a hneď vo svojom príspevku porušuješ pravidlá hry . Je zakázané :
  • zdielať akúkoľvek komunikáciu s hernou podporou v hre alebo verejne

Najskôr naštudovať pravidlá.
 
Lufko chcel by si patriť do admin teamu a hneď vo svojom príspevku porušuješ pravidlá hry . Je zakázané :
  • zdielať akúkoľvek komunikáciu s hernou podporou v hre alebo verejne

Najskôr naštudovať pravidlá.

Ahoj zlatíčko, táto komunikácia nebola v rámci hernej podpory. Písali sme si na fóre. Takže pokus to bol pekný. :/ Ale nevyšlo./edit: A momentálne do toho tímu patriť už nechcem. Len poukazujem na absurdnosť toho, ako to tu funguje.
 
@MarcusJohnyEvans vtedy som mal zaujem, no teraz uz ani nie, momentalne nemam ani cas na to, aj ked do hry za pozriem kazdy den aspon zbezne tak 3x naklikat prace. Druha vec je taka ze nakolko mam rad “dramy” na salone, nakolko ma nebavi citat len “kupim…., predam…, na Dela … chcem tu,…. atd.”, tak ho rad ozivujem kadejako a moc ludi hlavne na Juareze ma nema rado , takze nemyslim si momentalne, ze by bolo dobre mna angazovat. No a tretia vec nadvazuje na prvu a to je ta, ze ma hra ako taka nebavi uz ani moc.
No rozhodne si myslim, ze angazovat niekoho priamo z hry, kto hrava aktivne a sleduje aj viac svetov , aspon tych aktivnych a vie, co hraci chcu by bolo super a pomohlo by to mozno aspon ciastocne tejto hre.
 
lufo ty si chcel byt moderator :D toto je moc na mna ..asi ta nezobrali lebo videli co si za individum ked urazas mrtvych rodicov. odporne nieco..
 
Naposledy upravené :