Pokec Voľný pokec o Weste alebo len tak

Deleted User - 4

Hosť
Neboj, ja sa na nový svet pravidelne pýtam, ide ale o to, že slovenský trh je veľmi malý, je zázrak, že tých svetov bolo vôbec toľko..
 

DeletedUser

Hosť
Linteo a nedalo by sa presuvat zo starych svetov aj na Buffalo, a nie len na Arizonu? Popripade nieco s Buffalom spravit, nie ho totalne odskrtnut. Lebo bolo by to dost nefer, aspon z mojho pohladu. Na Arizone nehram a na Buffale by som uvital novych hracov, kedze boje tam umreli a nieto proti komu bojovat. S novymi hracmi by sa sformovali aj nove aliancie. Keby vsetci zo starych svetov isli na Arizonu, tam by to bolo preplnene a Buffalo by pomalicky kolabovalo. Aspon moj nazor. Mohol by si otvorit cestu aj na Buffalo, nech sa to rozdeli priblizne rovnomerne.
 

DeletedUser

Hosť
Sú tam veci, ktoré sa nedajú získať odinakadiaľ.
toto je práve ten problém, že polovica vecí odtiaľ sa získať odinakadiaľ, ako napríklad zo spomínanej oceľovej truhly... Proste mi príde blbé aby vec ktorá je skoro 9x drahšia nebola aspoň na 80-90% o čosi lepšia
 

Deleted User - 4

Hosť
Linteo a nedalo by sa presuvat zo starych svetov aj na Buffalo, a nie len na Arizonu? Popripade nieco s Buffalom spravit, nie ho totalne odskrtnut. Lebo bolo by to dost nefer, aspon z mojho pohladu. Na Arizone nehram a na Buffale by som uvital novych hracov, kedze boje tam umreli a nieto proti komu bojovat. S novymi hracmi by sa sformovali aj nove aliancie. Keby vsetci zo starych svetov isli na Arizonu, tam by to bolo preplnene a Buffalo by pomalicky kolabovalo. Aspon moj nazor. Mohol by si otvorit cestu aj na Buffalo, nech sa to rozdeli priblizne rovnomerne.

Je už na Buffale plná sieň slávy? Určite by to nikomu nevadilo, že tam prídu 2-3 roky staré postavy do 1 ročného sveta? Samozrejme, že to ešte zvážime, ale radšej by sme zatiaľ nechceli premiešať úplne všetky svety.
 

DeletedUser4451

Hosť
Podla mna presun s2, s3, s4, s5 ---> s1, Arizona ... je idealny, uz sa tesim na Arizonu ;)
 

DeletedUser

Hosť
Je už na Buffale plná sieň slávy? Určite by to nikomu nevadilo, že tam prídu 2-3 roky staré postavy do 1 ročného sveta? Samozrejme, že to ešte zvážime, ale radšej by sme zatiaľ nechceli premiešať úplne všetky svety.
Mne osobne by to nevadilo, ale ja som samozrejme pisal svoj nazor. Vdaka za odpoved :)
 

DeletedUser4623

Hosť
je to dobré inak linteo len tak pre zaujímavosť: koľko príde sťažností a otázok na hernú podporu za jeden deň? :D
 

Deleted User - 4

Hosť
je to dobré inak linteo len tak pre zaujímavosť: koľko príde sťažností a otázok na hernú podporu za jeden deň? :D

Už je toho menej ako bolo v minulosti, predsa len ste už viac skúsenejší hráči, také otázky ako napr. boli, že ako odídem z mesta, alebo ako mám vyriešiť úlohu s Katkyním prsteňom už skoro úplne vymizli (veľa vecí je v nápovede), všeobecne je to tak 10-15 rôznych problémov/otázok, keď je taký pokojnejší deň. Niektoré zaberú len pár minút, iné sú zložité na vyriešenie. To sú všetky možné veci, ako napr. vaše nahlásenia hráčov, ktorí porušujú pravidlá, za čo sme Vám nesmierne vždy vďační, potom protesty od hráčov, ktorí porušili pravidlá a ktorých sme zablokovali, problémy s platbami, keď neprišli nuggety a kopec kopec ďalších vecí, to by som tu mohol písať ešte veľa toho :)
 

DeletedUser4451

Hosť
Nech doriesia to co zacali, teda mig... "presun" (-.-) a potom nech si robia aj 3D grafiku, ale ak planuju priniest nove svety s novou grafikou tak sup sup nech to pustia s kopca aby to nabralo rychlost ;)

Inak Linteo.. za rok 2012 neprisiel novy svet nikam, ani na DE ENG ci PL verzie (jedine brazilcov so mvidel, februar 2012 svet Dallas), preto ani k nam asi, akurat tam maju tych svetov viac no ;)
 

Deleted User - 4

Hosť
Inak Linteo.. za rok 2012 neprisiel novy svet nikam, ani na DE ENG ci PL verzie (jedine brazilcov so mvidel, februar 2012 svet Dallas), preto ani k nam asi, akurat tam maju tych svetov viac no ;)

A ešte napr. talianska verzia v marci dostala nový svet alebo aj maďarská a ruská vo februári.
To s tým nič nemá..
 

DeletedUser

Hosť
ak budú spustené presuny je škoda spúšťať ešte na nejakú dobu nový svet - staré sa oživia a o to aj trochu ide...aby ľudia začali zase hrať, lebo aktivita strašne upadá :( ak sa zrovna spustí aj nový, tak sa väčšina vrhne tam a nebude mať až taký záujem o presuny...
 
Hore