Pokec Voľný pokec o Weste alebo len tak

DeletedUser

Hosť
No jasne ako inač. Konečne oslobodenie od školy, ale víkend preletí strašne rýchlo tak

2 - dni práca/škola
5 - dní voľno
no kto by to nechcel, však ? :D
 

DeletedUser

Hosť
Mno zajtra nie som väčšinu dňa doma :) O práci väčšinou moc nehovorím a aj tu to dodržím.:huh1::huh1:
 

DeletedUser

Hosť
Agent 007 :D

Skúšali ste na CZ niekto FoE ? (Forge of Empires) Linteo budeš aj tam admin (na SK) ? Či stačí tu DK a TW, veď je to predsa náročné na čas.
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa nie, je to predsa České.:) Ale človek nikdy nevie.:neisty:
 

Deleted User - 4

Hosť
Nie ja si počkám na sk verziu, už som hral anglickú a nemeckú, netreba teda ďalšiu skúšobnú. Admin tam bude crony, z Grepolisu.
 

DeletedUser

Hosť
Inak SevenLands je stále iba nemecká verzia. Bude aj v iných jazykoch, lebo tá hra existuje už dosť dlho.:)
 

DeletedUser

Hosť
Je to celkom super hra grafika vyzerá fajn, keď si to zahráte, tak si zvyknete potom na West, lebo podobnú grafiku bude mať aj The West. Už sa teším na sk verziu dúfam, že doletí tento týždeň :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Je to celkom super hra grafika vyzerá fajn, keď si to zahráte, tak si zvyknete potom na West, lebo podobnú grafiku bude mať aj The West. Už sa teším na sk verziu dúfam, že doletí tento týždeň :)

To máš odkiaľ, že bude mať podobnú grafiku aj West? :))
Veď sme zverejnili len dva obrázky konceptu mapky :)
 

DeletedUser

Hosť
Čo si myslíte o Weste 2.0 ?

Pre mňa nič moc pozitívne hlavne keď to hrajem v škole na mobile. Teraz sa budem musieť zaobísť bez toho. Dúfam, že INNO bude pracovať na optimalizovaní aj pre mobil.

Ale zas na druhú stranu sa mi dosť páči tá grafika, ten pocit sa bude dať prežívať vo Full screen. To bude super.

INNO sa teraz dosť "nakoplo" a v dobrom, lebo čo si spomínam tak pred tým sme čakali strašne dlho na update a teraz skoro stále + nová hra (FoE v rôznych jazykoch) a ešte aj updaty sú skoro stále.
 
Hore