Pokec Voľný pokec o Weste alebo len tak

Deleted User - 4

Hosť
Máte už stromček vyzdobený a darčeky nakúpené? :)
Či si to nechávate na poslednú poslednú chvíľu :)
 

DeletedUser11258

Hosť
Nazdar ludia, neviete ci uz sa niekto s triedou postavy zelenac zapisal do sine slavy na 150level?
 

Deleted User - 4

Hosť
Zaznamenal včera niekto problémy s pripojením k bojom o pevnosti vo svete Fremont?
 

DeletedUser6570

Hosť
Zdravím chcem sa opýtať , neplánuje Inno pridať do hry nové recepty ?
 
Ja by som uvital nieco take co by dalo volny bod schopnosti. Na principe svietivej zmesy u mastickara napriklad. Ze to mozes vyrobit raz za mesiac. nech tie veci maju prakticke vyuzitie. Stale je v hre par receptov ktor nemaju vobec uplatnenie tak sa zamyslam naco to tam vlastne dali.
Taktiez by Inno mohlo pouvazovat o moznosti vylepsovania veci inym sposobom ako len spojenim troch veci do jednej. Moznost vytvarat si vlastnu supravu alebo veci podla vlastnej predstavy tak ako to mne vyhovuje. napriklad ako odmena z ulohy by bola moznost pridat zbrani +1 utok. zbran ktoru si sam vyberiem. Alebo aj vyrobit v remesle nieco co mi zlepsi oblecenie alebo zbran.
Vylepsovanie ako je teraz je dost primitivne a nezazivne.
Taktiez by sme uvitali nejake dodatocne ocenenie za ucast na boji. napriklad aj ako denna uloha. ked uz je tam dobrodruzstvo. Pretoze zaujem o pevnosti prudko klesa pri kazdej Inno akcii. A tych akcii je v poslednej dobe pozehnane az to Westu a hratelnosti skodi.
Dufame ze Inno najde par volnych kapacit aj na rozvoj takej dobrej hry ako je west a posunie jej herny potencial dopredu. Napadov je dost
 

DeletedUser7428

Hosť
raz som hodil na beta forum takýto návrh:

Nové recepty
Boli by to recepty 700+ a zahŕňali by recepty na veci na nosenie ktoré by tvorili sety. Veci vyrobené jednotlivými remeslami by dávali rozličné bonusy a rozmýšlal som nad niečím takým ako napríklad Súprava poľného kuchára by pridávala bonusy do Zručnosti a schopnosti ako napríklad Zručnosť v prstoch, Súprava mastičkára by pridávala charizmu, obchodovanie, vystupovanie a strieľanie, Súprava kováča by pridávala napríklad silu, silú úder, húževnatosť a taká Súprava majstra sedlára by pridávala pohyblivosť, jazdu na koni... Samozrejme by to nemuselo byť presne tak. Pôvodná myšlienka bola aby bol každý set zameraný na určitú hernú funkciu a teda jeden set na duely, jeden na pevnosti, na obchodovanie, stavanie a tak... Boli by obmedzené úrovňou postavy napríklad od úrovne 140 ale bonusy súpravy by boli založené na úrovni postavy. Ešte by som navrhoval aby tieto predmety vyžadovali veľa predmetov z ostatných remesiel. Myslím že by to trošku oživilo hru.

Pôvodný článok:
https://forum.beta.the-west.net/index.php?threads/my-ideas.3269/#post-34462

+je tam ešte aj návrh na prerobenie tried postavy
 
Ahoj viem ze to tu asi nepatri ale chcem sa spitat je tu nova seria uloh LEGENDA O ZLATEJ PUSKE a v jednej casti treba ziskat
  • Vystužené puzdro na zbraň 0/1
  • - Pevná hlaveň 0/1
a neviem ako vie my niekto poradit?
dik
 

DeletedUser6745

Hosť
Ahoj viem ze to tu asi nepatri ale chcem sa spitat je tu nova seria uloh LEGENDA O ZLATEJ PUSKE a v jednej casti treba ziskat
  • Vystužené puzdro na zbraň 0/1
  • - Pevná hlaveň 0/1
a neviem ako vie my niekto poradit?
dik

Predmety je možné zakúpiť v obchode Union Pacific.
 

DeletedUser11316

Hosť
Dobrý deň, chcem sa spýtať k tomu eventovému svetu Gold Rush niekoho kompetentného.
Rozďelujú sa všetky súťaže na nugetiacich a nenugetiacich hráčov alebo len niektoré?
 

Deleted User - 4

Hosť
Dobrý deň, chcem sa spýtať k tomu eventovému svetu Gold Rush niekoho kompetentného.
Rozďelujú sa všetky súťaže na nugetiacich a nenugetiacich hráčov alebo len niektoré?

Podľa oficiálneho oznámenia sú to len tieto dve:

Hráč s najvyšším počtom dosiahnutých skúseností za 30 dní
Hráč s najvyšším počtom dosiahnutých bodov úspechov za 30 dní

Pri ostatných na tom nezáleží.
 
Zdravím, chcel by som sa spýtať či nemáte nejaké info ohľadom americkej sady... Bola už dávno sľubovaná a nejako to utíchlo.. V polke júna, potom polke júla a je už koniec augusta a stále nič.

Linteo ako to vyzerá? :)
 
Hore