Pokec Voľný pokec o Weste alebo len tak

Mám taký dotaz , ja nehrávam dobrodružstvá sorry nebavilo ma vyčkávať ako debil a nič a keď náhodou som sa tam dostal tak o ničom je to celé (môj názor) , nedalo by sa nejako spraviť alternatívu k úlohám pre tých ktorý nechcú hrať dobrodružstvá ?
 
Mám taký dotaz , ja nehrávam dobrodružstvá sorry nebavilo ma vyčkávať ako debil a nič a keď náhodou som sa tam dostal tak o ničom je to celé (môj názor) , nedalo by sa nejako spraviť alternatívu k úlohám pre tých ktorý nechcú hrať dobrodružstvá ?

tiez si myslim, ze je to absolutna nuda a mali by to zmenit alebo odstranit z hryw
 
Preto že teba to nudí alebo to nevieš hrať neznamená že aj ostatných a mali by to odstrániť z hry
Na jednej ruke zratam kolko ludi to hrava a za dalsie naposledy som cakal 4 hodiny kym mi naslo hru takze asi moc ludi to nebavi a nevidim v tom ani nejaky zmysel to hrat okrem tych bodov ktore musis zbierat niekolko stoviek hier aby si si za to vobec daco kupil , urcite by to malo nahradit nieco ine a taktiez ako pise mali by dat na vyber ludom v ulohach , ci to chcu alebo nechcu hrat a teda dat im nejaku alternativu dobrodruzstva. Je unavne cakat 4 hodiny na nieco aby si splnil v ulohe v tom lepsom do hodiny no aj tak je to o nicom ten cas mozes stravit aj inak ako sedenim pri pc a cakat ci ti vyskoci dobro. Taktiez sa mi neraz stalo, ze som cakal dve hodiny a ked daco naslo tak to niekto neprijal.
 
Ine je to mať v ulohach a ine je to uplne zrušiť moc ľudi to nebavi preto lebo to hraju exoti alebo inak postihnuty ľudia ktori si len porobia mulťaky a idu to zamerne kaziť
 
Hore