Vojak

Páči sa vám moja prvá úloha a mám pokračovať

  • Áno, pokračuj

    Hlasy: 28 68,3%
  • Nie ale pokračuj možno iné budú zaujímavé

    Hlasy: 7 17,1%
  • Nie ani nepokračuj

    Hlasy: 6 14,6%

  • Celkový počet hlasujúcich
    41
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
a tu je dalšia:
beznzvudc.png


čo hovoríte
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4172

Hosť
No dobrý sem PRO:-D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
no dobre... ale nechapem preco ty to tak dlho trva...hen tak amtersky spravit neco v skicaru sak to mam za jeden den... a ne to tu natahovat na mesac
 

DeletedUser

Hosť
neni je nespisovne... ma tam byt nieje... pred ze ma byt ciarka a tam, kde si tu ciarku dal, by som dal bodku... tolko k gramatike

...grafiku radsej nehodnotim...

a k napadu: celkom dobre, ale strasne dlho to trva...
 

DeletedUser

Hosť
dúfam že pravopisné chyby a grafiku mi odpustíte:

beznzvuiz.png


a další:
beznzvurb.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3241

Hosť
dobré nápady ...grafiku nekomentujem lebo ja by som ani take nespravil....ale pokracuj ....skus dat aj pracu prac ako masticak a zapletka ze ...ten bandita ma poranil ...prines mi dva elixíry
 

DeletedUser

Hosť
dobré nápady ...grafiku nekomentujem lebo ja by som ani take nespravil....ale pokracuj ....skus dat aj pracu prac ako masticak a zapletka ze ...ten bandita ma poranil ...prines mi dva elixíry

no vidíš dobrý nápad

asi takto si to myslel:
beznzvuzv.png


Komentujte !!!

a kto by mal nejaký nápad čo by som mohol dať do tej série úloh nemusí to byť rozpísané stačí to tak ako to mal BE4S7
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3241

Hosť
jj presne tak...skusim este neco vymyslet


uz to mam ......tak ze stratil sa nam !!!! musim ho vystopovat ...skus to dostat z paserakov... 5 hodin pasovat....a dalsi ze .... nasli sme ho ...musis porazit banditu....a posledna... teraz ho musime dostat do vazenia ...6 hodin preprava väznov
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
jj presne tak...skusim este neco vymyslet


uz to mam ......tak ze stratil sa nam !!!! musim ho vystopovat ...skus to dostat z paserakov... 5 hodin pasovat....a dalsi ze .... nasli sme ho ...musis porazit banditu....a posledna... teraz ho musime dostat do vazenia ...6 hodin preprava väznov

no vidíš to nie je zlý nápad zajtra to spravím :) :D :):):):):):):):):):):):):):):):)
 

DeletedUser

Hosť
nie je ta odmena trochu prehnana? za 5 elixirov drahy platenny klobuk?
 

DeletedUser

Hosť
zachránil si johnoci život no ne :D
potom trochu som to zmenil ten nápad BE4S7
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore