Vtipné telegramy, profily či iné

DeletedUser

Hosť
Ja som si pozeral profili a jeden tam mal že predam cigansku palicu do bedne. aA potom som mu napisal že aku palicu? aA on na to ta tu som našiel pri preprave municie a tam bola vichadzkova a potom mi napisal 6e je heker a chce ban ... A že či nemam na predaj hernandov meč že kupi za 5 000 $ a prida cigansku palicu. A či mu už dam ban. a ja mu na to: ale ja ti nemožem dat ban a on: tak mi ho daj ved si admin a ja čo ? A potom mi už neodpisoval. :D:eezmurk::D:eezmurk::D:eezmurk:
 

DeletedUser4623

Hosť
Ja som si pozeral profili a jeden tam mal že predam cigansku palicu do bedne. aA potom som mu napisal že aku palicu? aA on na to ta tu som našiel pri preprave municie a tam bola vichadzkova a potom mi napisal 6e je heker a chce ban ... A že či nemam na predaj hernandov meč že kupi za 5 000 $ a prida cigansku palicu. A či mu už dam ban. a ja mu na to: ale ja ti nemožem dat ban a on: tak mi ho daj ved si admin a ja čo ? A potom mi už neodpisoval. :D:eezmurk::D:eezmurk::D:eezmurk:

az nato že si si to vymyslel
 

DeletedUser

Hosť
ano ved on je u mna v meste a neni aktivni on chodi iba na forum aj mne povedal ze mam cigansku palicu ved to vidno ze si to vimisslel
 

DeletedUser

Hosť
Najlepší kamoši:
Boss133
Chemický Alí
...Lukhas...
pri dueloch nerobim rozdiel
ibb za to som duelant lebo som duelant ale za peniaze

pokrivki hlavi 25-45
Náhrdelníky - ( 40 / 64 )
Oblečenia - ( 48 / 76 )
Duelové zbrane chladné - ( 19 / 55 )
Duelové zbrane strelné - ( 19 / 54 )
Pušky - ( 12 / 37 )
Nohavice - ( 24 / 121 )
Opasky - ( 28 / 102 )
Topánky - ( 17 / 36 )
Zvieratá - ( 7 / 11 )
Produkty - ( 68 / 218 )





:D profil hraca Venga
 

DeletedUser

Hosť
Ja nechodim na svet 4 ale uz iba na svet 1 a tebe som nic o tej ciganskej palici pepovedal brace a ti si vela veci vimiskas. a tamtu spravu mi napisal na svete 1 a nevimislaj si bracek.
 

DeletedUser

Hosť
hovoril si a iste ze si si to vimislel teraz si hovoril ze o sprave ale tam mas napisane v profile
 

DeletedUser

Hosť
:odJackNoface::odJackNoface: no tak tomu to sa hovorí fail ... alebo inak - trapááás :)
 

DeletedUser

Hosť
damian147
Dnes o 21:02
prečo si odmietol pozvanku do mojho mesta?
 
Hore