Vtipné telegramy

DeletedUser

Hosť
Bolo to už dávnejšie ale predsa:
[SPOIL]
2u73haa.jpg
[/SPOIL]
Čo tí ľudia netrepnú...:D:ocikru:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Bolo to už dávnejšie ale predsa:
[SPOIL]
2u73haa.jpg
[/SPOIL]
Čo tí ľudia netrepnú...:D:ocikru:

xD To čo za paka bolo? :D Keby aspoň normálne odpovedal... Ale prt prt prt kakačku máš... to je inteligencia :D Naozaj by mali byť pred registráciou nejaké IQ testy :D
 

DeletedUser

Hosť
xD To čo za paka bolo? :D Keby aspoň normálne odpovedal... Ale prt prt prt kakačku máš... to je inteligencia :D Naozaj by mali byť pred registráciou nejaké IQ testy :D

:D Máš pravdu, IQ testy pred registráciou by sa hodili, toto môže napísať len blázon. Ale aspoň ma to pobavilo. :D
 

DeletedUser

Hosť
IQ testy pred registráciou? To by sa potom počet registrácií na the west rapídne znížil.
 

DeletedUser1245

Hosť
nick22211 Dnes v 20:38 hodín
:D:D:D vies jak si ma dnes pobavil.
inač si best of medzi telegramami čo som kedy dostal.
bavim sa tu s tebou uz len preto aby som čo najviac dal na forum aby som pobavil aj ostatnych hračov z tochto sveta.
DJ BOBO Dnes v 20:36 hodín
HEJ vodka a red bull je ta dbrea hon aj ty na stare kozy či si panic bo ja ti nastri-kam plnu
nick22211 Dnes v 20:35 hodín
ale ved som ti už vravel ze ma tvoj sexualny život nezaujima.

a inač si triezvy alebo nie si nahodou pod vplyvom niakych tych omamnych latok?
DJ BOBO Dnes v 20:33 hodín
VYBAV hede daj aj premie ja vy-onim si na stare baby
nick22211 Dnes v 20:32 hodín
no tvoj sexualny život ma dajak nezaujima.
skor ten tvoj mentalni ale u teba je to už fakt niečo hrozné.
počuj pracujem v oblasti kde ak treba ti vybavim invalidny dochodok lebo takto sa radsej do života nepustaj.DJ BOBO Dnes v 20:30 hodín
dietatu ty madar dostanes facenku a treba si vyh--it vt-ka ohnivaka na stare babky
nick22211 Dnes v 20:29 hodín
počuj ale ved napis to zrozumitelne bez chyb lebo nememu dietatu ani matka nerozumie.
DJ BOBO Dnes v 20:27 hodín
TYCHO BO DOSTANES facenku ty idiota las preso treba honiť an stare baba ohnivaka
nick22211 Dnes v 20:25 hodín
no mna to nezaujima. ale ze si čudny to hej. neviem ale uz to hram dost dlho ale s takymto pripadom ako si ty som sa este nestretol.
DJ BOBO Dnes v 20:24 hodín
DOPRE pritvvam sa som speh s hanskville vybvil my to ten giowy a ze mam duelovat na dens koncim



DJ BOBO Dnes v 20:18 hodín
dostanes cez okno facenku cau maj sa
nick22211 Dnes v 20:17 hodín
a komu som ze to povedal? ty sa mi teraz vyhrazas ci co?
a čo ak nezrušim to spojenectvo?
DJ BOBO Dnes v 20:14 hodín
zris sponectbo bo ty dam facenku sasm si povedaúl ze risis
nick22211 Dnes v 20:13 hodín
jasne ale prv chod k psychologovi lebo asi mas niaky problem ked niečo taketo mi sem pises.
DJ BOBO Dnes v 20:12 hodín
daj daj bude dobre všetci ma podporia a teraz zruš spojenectvo



nick22211 Dnes v 20:10 hodín
:D normalne si smiesny ver mi. toto určite dam na west forum ako najvtipnejsi telegram čo som kedy dostal.
DJ BOBO Dnes v 20:09 hodín
tycho buc a zruš spojenectvo
nick22211 Dnes v 20:08 hodín
sorry, ale ak chces so mnou komunikovat tak sa začni spravat lebo si pod moju uroven.
DJ BOBO Dnes v 20:02 hodín
pod zničiť lost justice zrušte spojenectvo bo bude zle ty debil
Upravené z nick22211 Dnes v 20:46 hodín
 

DeletedUser

Hosť
hmm doteraz som rozmýšľal že prečo ja také telegramy nemám na žiadnej hre (ani na DK, ani na TW, atď.) veď ja im nedám ani šancu mi niečo také napísať keď ich bloknem hneď po prvej nezmysluplnej vete :D
 

DeletedUser

Hosť
OMG Demence :D Takého keby som stretol, tak neviem či by som vydržal takú mentálne podpriemernú konverzáciu... Muselo to byť nejaké 10 ročné decko, čo si myslelo že keď bude také veci písať, tak bude frajer... :D Ale naozaj ma pobavil, to máš pravdu :D
 
Hore