Vykrádanie hrobov=Okrádanie mŕtvol?

  • Zakladateľ témy Matt the Globetroter
  • Vytvorené

Myslíte si, že by sa práca mala premenovať?


  • Celkový počet hlasujúcich
    39
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3950

Hosť
Tak k Peteemu...wow... keď si nám to takto popísal tak ešteraz som za
 

DeletedUser

Hosť
robi sa to a to dost casto chlapce ze ho pochovaju ja neviem z jeho zlatym naramkom ale hodinkamy ...a nehovorim ked boli egyptske casi..
To, čo ste zatiaľ napísali, je síce tiež možné, ale nemyslím si, že práve to mali vývojári na mysli... Mŕtvoly tu majú byť okrádané o to, čo na sebe mali, keď sa mŕtvolami stali... Teda napríklad Jack si tak raz kráčal po meste vo svojom obľúbenom oblečení a so svojím revolverom po boku... A nanešťastie sa doňho zavŕtala guľka Johna, ktorý si tam práve prišiel trochu zaduelovať. John odprace telo na neďalekú púšť, oberajúc ho o hotovosť, ale zanechávajúc Jackove osobné veci na ňom, keďže sa mu zdalo, že počuje ísť šerifa. No a luuka potom pri Okrádaní mŕtvol chudáka Jacka nájde, nechajúc telo jak je, akurát si zoberie Jackov pekný revolver alebo čižmy a pod.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Vykrádanie hrobov
Nad pustinou v diaľke na oblohe krúži sup. Obeť možno mala pri sebe pár dobrých topánok.

Názov práce a popis práce proste nejdú k sebe.
Ikonka s ležiacim mužom hovorí, že je to skôr "obeť" ako mŕtvola v hrobe.

Mne táto chyba už dlho bije do očí, ale viem že takýmito maličkosťami sa nikto zaoberať nebude, tak som na to ani neupozornil.
Aj keď biem, že sa nič nezmení, aj tak hlasujem za to, aby sa to zmenilo na "Okrádanie mŕtvol".
 

DeletedUser

Hosť
Zmeniť názov celej práce by dalo zabrať, to asi hej... Neviem, či hra napríklad v zadaní úloh používa jednu premennú s textom, alebo má tento text fixne uvedený v každom zadaní a podobne (čo by som zo strany Innogames považoval za značnú neprofesionalitu, dúfam teda, že to tak nie je)... Avšak keď zrejme nebol až taký problém zmeniť názov Stavať pevnosť, snáď by nebol až taký problém zmeniť i toto.

Bude ale treba vidieť, či to dostatočne veľa hráčov považuje za hodné úsilia, 11/6 asi nie je dosť.
 

DeletedUser

Hosť
vykrádanie hrobov sa mi zdá lepšie...
okrádanie mŕtvol znie trošku drasticky...
 

DeletedUser4451

Hosť
Mne sa to paci tak ako to je teraz..
Radsej keby ste navrhli to, aby NPC menil tovar automaticky po 24 hodinach a nie ked sa prihlasite ako toto :)
 

DeletedUser

Hosť
Mne sa to paci tak ako to je teraz..
Radsej keby ste navrhli to, aby NPC menil tovar automaticky po 24 hodinach a nie ked sa prihlasite ako toto :)

tak tak :)
to by bolo asi lepšie...
aj keď zas možno je to v niečom takto dobre - prídeš náhodou o 47h a uvidíš, že je tam niečo, čo chceš, no nebudeš mať dostatok času na našetrenie peňazí... :)

...vykrádanie hrobov je lepší názov - nemenil by som to
 

DeletedUser4451

Hosť
Vykopes hrob, vypacis ho, zoberies mrtvole zuby, zavries hrob, zakopes ho a mas zuby :D
 

DeletedUser

Hosť
sranda taká blbá téma a toľko príspevkov... správne to má byť vykrádanie hrobov..... mŕtvoly môžeš okrádať aj keď ležia niekde pri strome.. a keby sa to zmenilo, tak by sa musel zmeniť i popis práce, schopnosti a tak..
 

DeletedUser

Hosť
ako súdim podľa ankety, nápad sa stretol s vlnou odporu:D tak fajn môžete to zamknúť a dať do archívu...:pánko

//Petee: tak sa i stane, pomer 8/11 má pomerne ďaleko od 4/1 :)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore