Vylepšenie radnice - nová verzia

Súhlasite s týmto návrhom?

  • Je výborný

    Hlasy: 9 42,9%
  • Súhlasím len s bodom 1

    Hlasy: 5 23,8%
  • Súhlasím len s bodom 2

    Hlasy: 1 4,8%
  • Mám výhrady k niektorému z bodov

    Hlasy: 1 4,8%
  • Nesúhlasím s týmto návrhom

    Hlasy: 5 23,8%

  • Celkový počet hlasujúcich
    21
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Jedná sa o úpravu pôvodného návrhu vylepšenia radnice. Ja teraz hrám svet3 a všimol som si viacero miest, že práve túto budovu úplne ignorujú. Začína byť pre nich zaujímavá snáď až od vtedy, keď je obtiažnosť stavania na úrovní -75 bodov, alebo vôbec. A preto by som navrhoval upraviť schopnosti tejto budovy.

1) Upraviť bonus, ktorý znižuje obtiažnosť stavania
úroveň: 1---2---3---4---5---6---7---8---9---10
bonus-: 5---5---5---6---7---7---8---8---9---10
Čím by sa zvýšilo celkové zníženie obtiažnosti na -70 stavebných bodov z pôvodných -50 v celkovom merítku.

2) Pridal by som obmedzenie

V meste by ste mohli stavať budovy len do takej úrovne do akej máte vystavanú Radnicu.
PRÍKLAD: Ak máte radnicu na 7 úrovni, môžte vystavať všetky budovy do siedmej úrovne maximálne, a ak chcete stavať ďalej musíte najprv vystavať radnicu na vyššiu úroveň.

Zbrojár by sa dal stavať od 10 úrovne vyššie, len ak by bola radnica na 10 úrovni.
PRÍKLAD: nieje potrebný, proste až od 10 úrovne radnice môžte stavať zbrojára od 10 úrovne vyššie.

Pre Hotel by zase platilo, že jednu úroveň hotela môžete vystavať až za každé dve úrovne Radnice.
PRÍKLAD: Ak máte radnicu na 5 úrovni, môžte vystavať len druhú úroveň Hotela, lebo na 3 úroveň Hotela potrebujete radnice mať aspoň na 6 úrovni.

Radnica by mala svoj zmysel, ale aj lepšie bonusy. A mesto by ju muselo stavať dokonca prednostne. A dúfam, že zase tu nebudem počuť, nie lebo je to uľahčenie hry, alebo dokonca znevýhodnenie pre niekoho. Tento bonus a obmedzenie je pre všetkých, čo majú niečo spoločné z mestom a ak nemajú, tak nič.

Samozrejme jediným problém je to aplikovať do rozbehnutej hry, tam je jediné riešenie buď to aplikovať na tvrdo a hráči by si museli s tým poradiť sami, alebo to aplikovať až od nového sveta.

Potom poprosím jedného z aktívnych moderátorov, aby premazali pôvodný príspevok z názvom Vylepšenie radnice. Ďakujem.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1864

Hosť
temy rozdelene, pridana anketa :) nech sa paci, hlasujte :)
predchadzajuca tema zmazana a dufam, ze o radnici uz nebudu dalsie :D
 

DeletedUser

Hosť
ďakujem za premazanie , už nebudú žiadne zmeny. Je to posledný návrh ohľadne radnice. Ešte raz ďakujem.
 

DeletedUser

Hosť
tak teraz si si stou úrovňou pekne pokašľal...takže podľa teba by musela byť radnica na 10 aby si mal najlepší hotel?!
 

DeletedUser1141

Hosť
Jj všetko sú to skvelé nápady ale ten hotel je dosť potrebný a než sa dostane mestská radnica na 10. úroveň tak to bude veľmi dlhá doba takže s týmto bodom nesúhlasím ani ja.
 

DeletedUser

Hosť
No ja len pridam, ze hotel v zaciatkoch noveho sveta potrebujes ako sol a na prvu uroven hotela by si potreboval dva stupne radnice ?! :shock1: To by naozaj neslo. Dalej k tomu obmedzeniu, to by som mozno este aj bral, ale ako si uz povedal, je uz naozaj mnoho ale mnoho miest, ktore su dostavane alebo su tesne pred dostavanim a aj keby sa to zaviedlo do dalsieho sveta, tak by to bolo naozaj nefer voci inym. A nakoniec, zvysenie bonusu radnice by som privital urcite :hehe: Samozrejme kto nie ? Ale teraz vazne, nie podla mna by mala radnica ostat taka aka je :west61:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore