Vylepšenie triedy duelant

Páči sa vám môj návrh


  • Celkový počet hlasujúcich
    16

DeletedUser

Hosť
Vážne si myslíš, že by prešiel návrh na bonus skillov? :) 30 schopostí naviac zato, že si si odklikol duelanta ti INNO nedá,ani percentuálne ( na 150 by to boli až moc vysoké čísla) ... ten bonus na motivačku si nepochopil ako som myslel,ale oukej :)
 

DeletedUser

Hosť
no ja chápem že sa mi každé ráno zvýši o 10 % . teraz sa vždy o 3:00 zvíši o 4 % veľlký rozdiel. A nehovorím o tom , že také číslo ale nejaký bonus v duely by mohli mať aj ked len
15 schopností pri levely 150 do duelových vlastností. (tak to aj nejako v mojom počítaní vychádza , lebo beriem len schopnosti , nie ešte ďalšie čo dostaneš z vlastností - prestnosť za zručnosť sa neráta do toho a pod. ako aj bonusy z oblečenia.) Alebo potom proste to urobiť že dostane 1 voľný bod za každých 10 levelov ktorý si môže dať len do duelových schopností a podobne
Avšak myslím si že bonus vystupovania je dosť potrebný nakoľko vojak má taktiky. Možno kebyže aspoň to prejde tak by tá trieda nebola najhoršia na všetko okrem bojov o pevnosť ........
 

DeletedUser

Hosť
To už je lepšie,len je tu jeden problém...Budem duelant,lvl 100,čiže 10 schopností zdarma...a budem sa chcieť prehodiť na obchodovanie,boje..to je jedno,proste reskill....Nemyslím že každému by to odrátalo duelové schopnosti pri prehadzovaní na iné zameranie
 

DeletedUser

Hosť
to čo ja navrhujem je cca to isté tiež to pri levely 150 urobím tých 15 schopností ak neberieme úlohy , vlstnosti a oblečenie
 

DeletedUser

Hosť
Ako sme si všimli duelant je dosť slabá trieda postavy , najmä preto , že nejako veľmi neovplyvňuje to na čo je zameraný - na duely.

Tu je niekoľko návrhov ako ho pozmeniť
1. Dať mu taký istý bonus do vystupovania ako vojak má v taktike
2. zameniť + 10 % dolárov za +10% XP z duelu
3.kritik znížiť na 5% šancu na 10 % odobratie z celkových životov alebo na 10 % šancu na odobratie 10 % z aktuálnych životov
4. za každých 30 bodov čo dá do nejakej duelovej schopnosti dostane o 1 viacej pri duely (mám napríklad 150 reflexy , takže pri práci budem mať reflexy 150 ale počas duelu dostanem len taký dmg ako keby som mal reflexy 155) Toto by sa dalo upraviť na nejaké číslo , čo by ho viacej vyvážilo
5. zrušiť rýchlostné bonusy ,ale nechať aj bonus 15 minút (môže duelovať bez cestovania) a videnie nepriateľových vecí , nakoľko to len šetrí čas ,nemení to podstatu hry
6.Imunita duelanta v hotely - na duelanta sa navsťahuje to , že môže byť po 45 minút od duelu duelovaný aj keď je v hotely. Jedinú vínimku tvorí hráč ktorého zdueloval, ten mu to môže vrátiť do 45 minút.

Toľko k mojim návrhom :)


:pif paf :pif paf :pif paf :pif paf :pif paf

Celkom zaujímavé zmeny, mne je to v podstate jedno len som proti 3. bodu :D len kvoli tomu bonusu na bojoch som si vybral duelanta a už takto to je niekedy dosť slabé ak nemáš premium a niekedy aj s premiom to stojí za prd
 

DeletedUser

Hosť
Ako tie peniaze to je fakt na dve veci a to vraj "počítanie" schopností je možno tak pre deti ktoré ovládajú ešte len 2+2...

Stačilo ak by pridali ten bonus do vystupovania presne tak isto ako to má vojak, veď ja som si tiež vybral duelanta kvôli tomu, že tam je napísané že vidíš nepriateľové schopnosti a vidím akurát tak niečo iné a nie jeho schopnosti. Ak by som to bol vedel tak si dám vojaka veď už len ten bonus do HP je lepší ako všetky tie duelantove "bonusy".
 

DeletedUser

Hosť
Ziadna trieda postavy by nemala mat "extra body gratis" ... ale skor nejake vyhody, ktore by mu dalu urcitu vyhodu v danom fachu. Cize u duelanta by to mohlo byt napriklad schopnost vidiet kym je duelovany a aky cas ostava do konca duelu.
 

DeletedUser6997

Hosť
Ak by sa pridal bonus do vystupovania ako ma vojak, tak pracovnici a dobrodruhovia si mozu ist piskat a vojaci by stratili svoju vyhodu. Duelant by sa stal v dueloch nepremozitelny. Potom pridajme rovnaky bonus dobrodruhom do uhybania. A pracovníkom na polovicu do huzevnatosti a reflexov. To su však somariny. Najjednoduchsie je, aby sa vojakom bonus taktiky zobral a hotovo. A rychlosť duelovej motivacie by mohla rast rychlejsie. A zrusil by som tie duelantske handry. Kupime si vsetci doolina alebo culena a sme suprovy duelanti. Fakt tazka matematika.Na speed servroch je to zaujimavejsie. Tam uz musi clovek skusat a kombinovat bezne handry v dueloch.
Jamek ak by si videl dopredu, kto na teba utoci a za aky dlhy cas, tak by si sa z toho mohol zbláznit. Pretože by som na teba zadaval a rusil jeden duel za druhym, čo by ta minimalne vyrusovalo a neskor liezlo na nervy.
 

DeletedUser

Hosť
Ak by sa pridal bonus do vystupovania ako ma vojak, tak pracovnici a dobrodruhovia si mozu ist piskat a vojaci by stratili svoju vyhodu. Duelant by sa stal v dueloch nepremozitelny. Potom pridajme rovnaky bonus dobrodruhom do uhybania. A pracovníkom na polovicu do huzevnatosti a reflexov. To su však somariny. Najjednoduchsie je, aby sa vojakom bonus taktiky zobral a hotovo. A rychlosť duelovej motivacie by mohla rast rychlejsie. A zrusil by som tie duelantske handry. Kupime si vsetci doolina alebo culena a sme suprovy duelanti. Fakt tazka matematika.Na speed servroch je to zaujimavejsie. Tam uz musi clovek skusat a kombinovat bezne handry v dueloch.
Jamek ak by si videl dopredu, kto na teba utoci a za aky dlhy cas, tak by si sa z toho mohol zbláznit. Pretože by som na teba zadaval a rusil jeden duel za druhym, čo by ta minimalne vyrusovalo a neskor liezlo na nervy.


Akých speed svetoch ? :D Bol zatiaľ jeden a tiež nejako extra nie dlho.
Prečo by duelant nemal mať bonus do vystupovania keď vojak má v taktike... podľa mňa je blbosť to odobranie taktiky vojakovi, veď nech ju má..
Ale už konečne by duelant mohol mať bonusy na to, načo bol stvorený ! Na duelovanie a nie na pevnosti.
Ale veď aj tak táto téma zapadne prachom ako ostatné s takýmito návrhni.
 
Hore