Vylepšovanie

  • Zakladateľ témy DeletedUser10992
  • Vytvorené

Aký názor máte na takúto myšlienku?

  • Som za

    Hlasy: 10 83,3%
  • Som proti

    Hlasy: 2 16,7%

  • Celkový počet hlasujúcich
    12

DeletedUser10992

Hosť
Čaute, rád by som navrhol, že ako sa dajú vylepšiť predmety tak by sa za dvojnásobok ceny na vylepšenie dali predmety aj rozložiť :) samozrejme aby nebolo zasa veľa predmetov v obehu, tak by sa dali rozložiť predmety len 1. úrovne a 2. úrovne.. tie vyššie budu už permanentne vylepšené.. Za reakcie ďakujem..:panko::)
 

DeletedUser3733

Hosť
V prvom rade by mali byť vylepšené veci predajné a mali by mať vyššiu predajnú hodnotu (keď sa predávajú obchodníkovi alebo do mesta), predsa len vylepšenie niečo stojí a vylepšený predmet sa predáva ako obyčajný.

PS: daj si k tomu nabudúce anketu, takto nevieš či s tým návrhom niekto súhlasí alebo nie
 

DeletedUser10992

Hosť
V prvom rade by mali byť vylepšené veci predajné a mali by mať vyššiu predajnú hodnotu (keď sa predávajú obchodníkovi alebo do mesta), predsa len vylepšenie niečo stojí a vylepšený predmet sa predáva ako obyčajný.

PS: daj si k tomu nabudúce anketu, takto nevieš či s tým návrhom niekto súhlasí alebo nie

Pridané :) ďakujem za radu..
 

Deleted User - 4

Hosť
Už to bolo niekoľkokrát navrhnuté a preposlané. Takáto zmena nie je zatiaľ v pláne.
 
Hore