vypadávanie hry pri výrobe produktov

  • Zakladateľ témy DeletedUser10484
  • Vytvorené

DeletedUser10484

Hosť
Ahoj, ak tu tákáto téma bola, ospravedlňujem sa
Každopádne keď vyrábam v mojom remesle naraz viac produktov napr 30x chcem vyrobiť varené fazule, po opakovanom klikaní mi hra spadne so slovami "Osud sa s tebou nepekne zahráva" a najbližšiu polhodinu nemôžem nič poriadne robiť, aj keď pri výrobe klikám pomaly a plynule. Neviete čím to je?
P.S.: plánuje sa alebo exisuje aplikácia The West na Android?
 

DeletedUser

Hosť
pokaľ viem android sa nerobí . a hento je úplne bežné . musíš ich dávať pomalšie napríklad len 1 za 5 sekúnd potom by to nemalo vypadávať . ber to pozitívne že volakedy sa čakalo na výrobu každej veci v remesle 5 minút a zaberalo to 1 miesto v prácach :/
 

DeletedUser

Hosť
Keby sa nadstavilo že koľko chceš vyrobiť na jeden klik (ako pri práci) tak by to možno nerobilo :)
 

DeletedUser10484

Hosť
10Dano10 to by nebolo zlé ale realizovať to :grrr:
no ak to je globálny problém tak len čakať čo sa bude robiť ďalej
 

DeletedUser

Hosť
ono ani tak nejde o to či to spraviť na tlačítko alebo nie tam ide skôr o problém , že server musí z inventáru vyhodiť dosť veľké množstvo vecí a nahrať tam iné
 

DeletedUser2929

Hosť
Ja ako remeselník som mával podobné problémy, ale stačí neklikať ako šialenec a nechať serveru čas sa spamätať... Taká frekvencia 1 výroba / sekundu sa mi osvedčila pri výrobe zatiaľ 50 kusov, ale myslím, že vydrží aj dlhšie :)
 

DeletedUser

Hosť
ako píše lukas, stačí klikať pomalšie nie ako blázon. to tlačítko je blbosť, to by server padol hned :)
 

DeletedUser10484

Hosť
ako som zistit padá to aj pri rýchom vyberaní peňazí z trhu ako aj pri preklikávaní pošty. no nič od teraz vyrábam že YOLO klikám a keď to padne idem hrať dačo iné :D
 
Hore