Vyroba zbrani

  • Zakladateľ témy DeletedUser6488
  • Vytvorené

DeletedUser6488

Hosť
Ahojte napadol ma jeden napad ako vyuzit nepotrebne produkty v batohu niektory ich predavate no zniektorych by sa dali spravit duelove zbrane.
V meste by sa spravila budova "Výrobca Zbraní" klikneme na budovu:
objavia sa tam vsetky mozne zbrane okrem tich ktore su od niekoho ako napriklad peperbox belly sterbovej ci ako tie tam nebudu len obycajne ,hrzdave,precizne no kliknem na hocijaku zbran dajme tomu obusok s klincom objavia sa surovini ktore potrebujeme na vyrobu mohlo by to bit
5xdrevo+5xklince+1xkladivo a pockali by sme kim sa vyrobi: Hrdzave(5hod)
Normalne(10hod)
precizne(15hod)
Tak teraz by sme pockali 15 hod lebo obusok sklincom je najsilnejsi obusok tak takto by sme si spravili zbrane samozrejme by boli za predajnu cenu Pri virobe by sme museli zaplatit poplatok 500 dolarov aby nam to vyrobca urobil
Cim vissi by bol stupeen budovy tym poplatok klesne.AK mate vsetky produkty pokope klikneme na vyrobit bude sa to dat aj zrusit no vrati sa nam len polovica poplatku a ziadne produkty.Aby sme to mohli vyrobit musime byt v meste a potom mozme odist ale ked sa zbran viroby musime si ju vizdvihut alebo so zatimi nugetami nechat doviezt dam sem ako to oze vizerat len chvilku pockajte
 

DeletedUser

Hosť
Aha, to síce veľmi pekné, ale prečo si to umiestnil do návodovej súťaže? :)

K téme, také niečo tu bolo veľakrát a neprešlo to, no chystá sa niečo ako crafting.
 

DeletedUser

Hosť
Blbost
Malo vypracovane
Uz to tu bolo
Zla tema
A zapisal si sa do zoznamu
 

DeletedUser

Hosť
Používaj aspoň bodky a celkovo sa nauč písať. Budovu graficky navrhni, prečítaj si pravidlá pre fórum a nabudúce skús trafiť sekciu. Chýba anketa a návrh? Hrešiť sa nemôže, takže... je to zlé.
 

DeletedUser6488

Hosť
Ked tam dojdeme vudu tam vstki zbrane(prilohythee)
klikneme na napr obusok s klincami a ukaze sa co potrebujeme(prilohythee2)
 

Prílohy

  • THEEEEEEEEEEEEEE.jpg
    THEEEEEEEEEEEEEE.jpg
    8,1 KB · Zobrazenia: 34
  • THEEEEEEEEEEEEEEEE2.jpg
    THEEEEEEEEEEEEEEEE2.jpg
    4,3 KB · Zobrazenia: 25

DeletedUser4623

Hosť
aj ja si myslim :D:D:D:D:D:D skoda ze patri do ineho oddelenia :--):--):--):--)
 

DeletedUser

Hosť
keby som chcel vyjadriť svoj presný názor na toto celé (nápad, umiestnenie, gramatiku a pod.), môj príspevok by musel obsahovať len toto: :odJackNoface:
...lenže príspevok musí obsahovať min. 10 znakov, no za tých 10 smajlov mi to celé ani nestojí...
 
Hore