Využívate úlohy na fóre?

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Využívate túto sekciu fóra?

  • Áno

    Hlasy: 0 0,0%
  • Iné

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    7
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Milí hráči,

chceli by sme sa vás opýtať, aký máte názor na túto časť fóra, kvôli tomu, aby sme vedeli, či je to pre vás užitočná pomôcka (a teda, či v tom má zmysel pokračovať (ostáva tu doplniť ešte mnoho úloh)) alebo máme radšej venovať energiu na niečo iné.

Poprípade môžete napísať aj svoje návrhy, ako by sme to mohli ešte viac vylepšiť.
 

DeletedUser7762

Hosť
Ja si myslím, že tie úlohy sú pekne spracované na twdb a ak by niekedy v budúcnosti stránka padla, a jej podobné, aspoň by to bolo opäť zaujímavé plnenie úloh bez návodu :).
Určite každý ocení úsilie vynaložené na spracovanie úloh, ale skôr sa zamerať na niečo iné.
Toť môj názor.
 
Zdieľam názor s reavager, väčšina hráčov využíva tw-db sú tam komplet úlohy a detailne rozpracované takže zbytočná práca pre Vás
 
Ja tiež nepotrebujem. Úlohy mám všetky do bodky splnené, ak sa pridá nová tak už viem čo mám robiť nakoľko hrám aj betu. Ostatní hráči pravdepodobne využívajú hlavne tw-db, ako už písali vyššie. Ale snaha sa cení aby to tu vyzeralo lepšie! :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Ďakujeme za vaše reakcie. Táto sekcia s úlohami bude v blízkej dobe teda zrušená.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore