Vzájomný trhový predaj, herný cenník

DeletedUser

Hosť
Mňa napadlo, že by bolo dobré v trhovom predaji dať okrem daných možností (predať len členom mesta... predať komukoľvek) predať konkrétnemu hráčovi. Keďže som remeselník a aktívne vyrábam rôzne produkty tak je s tým trošku problém ohľadom vybavovania objednávok ktoré mám.. musím sa s hráčmi dohadovať na mieste a čase ohľadom predaja, aby mu to niekto nevyfúkol..

No a potom som za úpravu cien v the-west. Kde kto videl, aby v 19.storočí na západe stáli napr. trenírky cez 400 dolárov? Však to vtedy bola slušná cena za úlovok nejakého zločinca. A tak isto by sa aj o zárobku dalo diskutovať ...niektoré práce napr. vôbec neboli platené na hodiny, ale za obrat alebo úspech.. hra sa potom vyhne zbytočným veľkým cifrám a bude to také reálnejšie. Len toľko môj názor.

wick
 

DeletedUser7779

Hosť
Veď toto je na trhu, že pre celý svet, pre mesto, pre alianciu. Len sa treba lepšie pozrieť. ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3950

Hosť
Obávam sa, že to zase(tak ako už mnohokrát) neprejde. Ak sa nemýlim raz to aj bolo preposlané na betu, ale tam to zamietli kvôi nejakým banalitám.
 

Deleted User - 4

Hosť
Dalo by sa to úplne jednoducho, do telegramu "vložiť" daný predmet a nastaviť sumu a poslať ho inému hráčovi, ktorý tu sumu zaplatí a predmet si následne zoberie - proste platba "na dobierku". Táto možnosť tu veľmi chýba, inak si hráči musia komplikovane požičiavať predmety cez trh.

Čo sa týka cien na trhu - tie si určujete sami hráči, my (Innogames) do trhu nezasahujeme.
Kľudne môžete nastaviť cenu trenírkam aj milión dolárov - keď to hra umožňuje a nejedná sa o nejaký podvod - prečo nie?
 

DeletedUser

Hosť
Dalo by sa to úplne jednoducho, do telegramu "vložiť" daný predmet a nastaviť sumu a poslať ho inému hráčovi, ktorý tu sumu zaplatí a predmet si následne zoberie - proste platba "na dobierku". Táto možnosť tu veľmi chýba, inak si hráči musia komplikovane požičiavať predmety cez trh.

Čo sa týka cien na trhu - tie si určujete sami hráči, my (Innogames) do trhu nezasahujeme.
Kľudne môžete nastaviť cenu trenírkam aj milión dolárov - keď to hra umožňuje a nejedná sa o nejaký podvod - prečo nie?
Linteo ešte by bolo znizit aby sa dal predmet predat aj za 1 dolar.Lebo mi to vadi niekedy ta minimalna cena.
 
Hore