west wariors

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2397

Hosť
Kedy utocite na nejaku pevnost ? A vasa taktika? :sibko:
 

DeletedUser5416

Hosť
BpB

Spravime nejaky boj pre bohatich a kto sa prida?
 

DeletedUser3733

Hosť
Smelo Ti môžem prehlásiť, že hráči málo čítajú telegramy, potom mestské/aliančné fórum a potom sa nájde len hŕstka ľudí, ktorí si dajú námahu a o hre sa snažia čo to dozvedieť a chodia na rôzne fóra a používajú rôzne pomôcky.
Čudoval by si sa, koľký hráči si veci na prácu vyberajú len odhadom, teda dávajú si na seba veci, ktoré im pridajú viacej bodov, pritom existuje dosť scriptov a aj stránok s rôznymi kalkulátormi, či už bojov, duelov alebo prác.

A čo s tým chcem povedať, že je dosť zbytočné vytvárať takéto témy tu na fóre, keď sa hráčom nechce čítať ani fórum v hre.

PS: truhlicové boje sa tuším s novým updatom zrušili, takže jediná šanca ako získať v boji nejakú truhlicu, je byť dobrý v boji (max. poškodenie, počet úhybov)
 

DeletedUser

Hosť
Viem že budem teraz trochu od témy, ale musím to tu napísať.

K tomu čítaniu fóra... west už nehrávam ale nedávno som ešte hrával. Tiež som nečítal fórum, lebo keby že mám denne prečítať stovky správ tak sa z toho zbláznim... :odJackNoface: Proste hra je o tom aby si sa zabavil, zadueloval a ne čítať trápne rozkazy ohľadom pevností na fóre... TO NIE JE SPRÁVNE.

Je v pohode keď su na fóre nejaké oznamy, alebo nejakých 5 príspevkov na deň, ale ne desitaky správ...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore