Zákaz obchodovania medzi svetmi.

Som za zakaz alebo nie? A dovod dopiste poprosim v komente...

  • Ano

  • Nie

  • Neviem sa rozhodnut


Výsledky sú viditeľné až po hlasovaní.
Ja si myslím že to nie je znevýhodnenie naopak posilnenie komunity. Ty stále hovoríš o znevýhodňovaní ale nedal si ani jeden pádny argument, že prečo je to zlé..... aspoň ja som nevidel nič pádne.
v tom pripade je lepsie ta nechat v tom co si myslis a povazujes za rozumne :D
 
Mne osobne to nevadí a skôr vyhovuje. Taktiež si kúpim občas nuget ale to skôr na prémiové výhody ako do tomboly. A taktiež si človek pomení veci medzi svetmi. Dobre to napríklad pomenoval Andy 13 ↓
Ja si myslím že to nie je znevýhodnenie naopak posilnenie komunity.
Je to posilnenie komunity. Ľudia si navzájom pomáhajú. Ja niečo potrebujem na Dela a niekto iný zase niečo na Houstone a navzájom si takto pomáhame.
A to čo spomínaš že keď dáš do tomboly € a iný to takto robia ti vadí. Samo INNO to v podstate robí. Ty si niečo kúpiš v tombole napr. Deň nezávislosti za € a INNO to ostatným "dá" za dlhopisy na Vianoce :). Takže v konečnom dôsledku ty si kupuješ za tie € možnosť mať tie veci skôr a skôr ich využívať. Kupuješ si čas. Keď ty si z tomboly vytočíš predmety tak ľudia s nimi obchodovať väčšinou môžu až po mesiaci (INNO updaty na predaj vecí) a ak k tomu prirátaš obdobie kým ľudia si nájdu osobu vhodnú na výmenu. Tak to môžu byť 2-3 mesiace.

A pridám teda aj ja svoj inzerát: Dám $ na Gero a Hou → chcem na Dela :indian:
 
Hore