Zákaz obchodovania medzi svetmi.

Som za zakaz alebo nie? A dovod dopiste poprosim v komente...

  • Ano

  • Nie

  • Neviem sa rozhodnut


Výsledky sú viditeľné až po hlasovaní.

DeletedUser11173

Hosť
A ked si myslíš že to bude kontrolovať niekto z podpory, tak to si na omyle... Sám si písal že je tým Salón zaspamovaný, museli by tam sedieť celý deň a sledovať trh.
 
Áno, súhlasím s tým že sú účty na viacerých svetoch, ktoré slúžia na len na výmenu veľmi podobné mulťákom.
Ako som naozaj rad ze si toto pripustil, pretoze podla mna je to uplne ze zjavne. A som rad ze pises konstruktivne, pretoze niektore prispevky od roznych ludi sa tu nedaju ani citat. Len si prisli vyvrsit svoju zlost, ale pokial im to pomoze som rad. Pokial ide ako by sa voci tomu zabranovalo, to vazne by som nechal na suport. My nevieme a ani nemame vediet ake nastroje maju k dispozici. Isto by sa minimalne nasli riesenia ktore by to stazili...
 
- Proti otázky si môžme dávať donekonečna, pritom sú absolútne zbytočné a zbytočne spamujú pointu tohto topicu(ak vôbec nejakú má).

- Ja si naopak myslím, ak má hráč návrh/nápad do hry, tak by ho mal mať aspoň trochu prepracovaný, čo, ako prečo, aký to bude dopad na hru, etc.

- Ja nikoho nepodceňujem, pravdepodobne technicky by sa to dalo cez rôzne vzorce a algoritmy, len povedzme sa na rovinu, záujem o West je vo všeobecnosti mizivý, takže takéto niečo preniesť do hry je unreal

- Prepáč, ale oveľa lepšie návrhy, oveľa viac prepracované do hry pridané neboli, takže nevidím žiadnu možnosť že by to bolo pridané do hry

- Tieto výmeny by sa nemali nazývať multiúčtom, kedže ako si písal, multiúčet je viac účtov na ROVNAKOM svete. Ak toto nie je splnené, všetko čo je po tomto v tej vete, je absolútne nepodstatné.
 

DeletedUser11173

Hosť
Ako som naozaj rad ze si toto pripustil, pretoze podla mna je to uplne ze zjavne. A som rad ze pises konstruktivne, pretoze niektore prispevky od roznych ludi sa tu nedaju ani citat. Len si prisli vyvrsit svoju zlost, ale pokial im to pomoze som rad. Pokial ide ako by sa voci tomu zabranovalo, to vazne by som nechal na suport. My nevieme a ani nemame vediet ake nastroje maju k dispozici. Isto by sa minimalne nasli riesenia ktore by to stazili...

Jasné že nevieme aké nástroje majú, a to znamená že nemusia mať žiadne. Mulťáky zistia podľa IP adresy, ak idú z jednej IP dve účty, ban. Tiež dávajú/dávali bany ked si mal často inú IP, čiže ak používaš VPN aby si to mal ťažšie, takisto to je ak máš IP niekde z Ázie (hlavne pri VPNkách zadarmo). Ak máš VPN ktorá nemení IP adresu tak to nezistia.

90% prípadov porušených pravidiel je tak, že to nahlási nejaký hráč. Možno to tak nie je, hovorím zo svojej a skúsenosti iných hráčov.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Jasné že nevieme aké nástroje majú, a to znamená že nemusia mať žiadne. Ja sa síce k ničomu nepriznávam, ale viem že na niektoré veci nevedia prísť, hlavne čo som skúšal na .NET. Mulťáky zistia podľa IP adresy, ak idú z jednej IP dve účty, ban. Tiež dávajú/dávali bany ked si mal často inú IP, čiže ak používaš VPN aby si to mal ťažšie, takisto to je ak máš IP niekde z Ázie (hlavne pri VPNkách zadarmo). Ak máš VPN ktorá nemení IP adresu tak to nezistia.
Písal si že vedia kontrolovať dohodnuté duely, sv. Patrick nám dokázal že nevedia, alebo nechcú kontrolovať tieto duely.

90% prípadov porušených pravidiel je tak, že to nahlási nejaký hráč. Možno to tak nie je, hovorím zo svojej a skúsenosti iných hráčov.
uprimne na tuto temu mam tiez nazor ale nechcem to tu riesit, uz odbocujeme aj trosku od temy. Ja nie som suporter a pokial nevidim ake maju nastroje je tazke sa vyjadrovat..
 

DeletedUser11173

Hosť
Ja ti len vravím ako to asi reálne je... tiež neviem čo používaju.
 
- Proti otázky si môžme dávať donekonečna, pritom sú absolútne zbytočné a zbytočne spamujú pointu tohto topicu(ak vôbec nejakú má).

- Ja si naopak myslím, ak má hráč návrh/nápad do hry, tak by ho mal mať aspoň trochu prepracovaný, čo, ako prečo, aký to bude dopad na hru, etc.

- Ja nikoho nepodceňujem, pravdepodobne technicky by sa to dalo cez rôzne vzorce a algoritmy, len povedzme sa na rovinu, záujem o West je vo všeobecnosti mizivý, takže takéto niečo preniesť do hry je unreal

- Prepáč, ale oveľa lepšie návrhy, oveľa viac prepracované do hry pridané neboli, takže nevidím žiadnu možnosť že by to bolo pridané do hry

- Tieto výmeny by sa nemali nazývať multiúčtom, kedže ako si písal, multiúčet je viac účtov na ROVNAKOM svete. Ak toto nie je splnené, všetko čo je po tomto v tej vete, je absolútne nepodstatné.
-Protiotazka nebola zbytocna lebo poukazovala na presne podobny problem...

-naozaj nechapem co ma byt prepracovane na navrhu zakazat obchodovat medzi svetmi. Jedine co mozem prepracovat ze bude zakaz v pravidlach napisany Arial stylom velkost 10 . Ty chces vymalovat izbu farebne a mas ciernu farbu:D:D:D

-ked kazdy povie ze sa to neda potom sa nikdy nenajde riesenie, ci?

Podla mna by sa mali vymeny zacat nazyvat po zmene pravidiel multiuctami, pretoze maju uplne rovnake znaky. V tomto sa s tebou urcite nezhodnem pretoze to je zaklad mojho nazoru.
priklad:

1. ucet na houstone, neplatic premia:
zarabam peniaze a menim ich na dela za peniaze
zberam surky a vymienam ich na dela za surky
tomboly zbieram a vymienam ich na dela
inak na tento ucet kaslem, hlavne ze mi dodava peniaze, veci a surky na moj prioritny ucet

2. multiucet, neplatic premia
zarabam peniaze a davam si ich na prioritny ucet
zberam surky a davam si ich na prioritny ucet
tomboly zbieram a davam si ich na prioritny ucet
Pripad 1 a 2 maju identicke ucely existencie...
3. hrac, platic premia, podporovatel hry, hra bez multiuctu a uctov na druhom svete:
ma vsetko ak nie menej co priklad 1,2...

a inak na zaver keby boli povolene multiucty si za ich zakaz alebo za ponechanie?????Napis nech vidime tvoj nazor
 
Malo by sa zakázať medzi svetmi. Ak chce niekto hrať na inom svete to pre mňa znamená, že na inom svete sa nudí už. A chce začať odznova. Takže nech každý svet je oddelený od iného v tomto.
 

Deleted User - 4

Hosť
Tvorcovia hry žiadne úpravy pravidiel nateraz neplánujú, ostáva to teda tak, ako je to teraz - zakázané to nie je a akékoľvek výmeny predmetov (medzi účtami a servermi) sú len na vaše vlastné riziko.
 
dakujem kazdopadne za odpoved, aj tak myslim ze inno coskoro dojde na to ze je to len znevyhodnovanie hracov pred nami co nakupujeme nugety..
 
Ja si myslím že to nie je znevýhodnenie naopak posilnenie komunity. Ty stále hovoríš o znevýhodňovaní ale nedal si ani jeden pádny argument, že prečo je to zlé..... aspoň ja som nevidel nič pádne.
 
Hore