Zásoby pre Henryho - diskusia k súťaži

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Priestor pre vaše otázky, diskusiu k súťaži
 

DeletedUser10980

Hosť
AHOJTE ako sa dá prihlásiť, v salóne nič nie je.
 

Deleted User - 4

Hosť
Je to veľmi jednoduché.

Tuto máš zadanie na dnešný deň: https://forum.the-west.sk/showthread.php?t=23134

Treba získať z práce 7 tequíl (alebo, ak sa nedá 7, tak aspoň čo najviac)

Keď to budeš mať, vlož do tej témy so zadaním príspevok s odkazmi na svoje reporty z práce a názov sveta, odkiaľ to je.

Príspevok môže vyzerať napr. takto:

Svet: Buffalo
[report=350500273d4174a582]Oznámenie z práce: Zber agáve[/report]
[report=350500273d4174a583]Oznámenie z práce: Zber agáve[/report]
[report=350500273d4174a584]Oznámenie z práce: Zber agáve[/report]


Najrýchlejší hráč vyhráva.
 

DeletedUser10071

Hosť
Kde mam poslať oznámenia ? do témy pre daný deň ?
 
Víťazi budú určení podľa poradia vloženia príspevkov, takže aj keď dosiahnete cieľ skôr ako niekto iný, ale vložíte svoj príspevok neskôr, nevyhrávate a preto si to nenechávajte na poslednú chvíľu.

Troška blbo vyriešené. Nikde sa neuvádza kedy presne tu založíte tému na daný deň. Tým pádom šancu vyhrať má iba ten čo nepracuje, neštuduje a sedí doma a sleduje fórum a striehne čo má hľadať v daný deň.
Väčšina z nás je takých že ráno odchádza z domu zadá práce 4hodinovky (9hodinovky) a vracia sa domov poobede alebo až večer. Tak mi prosím Vás niekto vysvetlite akú šancu majú na výhru takýto hráči. :odJackNoface::grrr:

Malo by to byť presne naopak riešené. Rozhodovať by mal čas prác a nie čas pridania príspevku na fórum.
:howgh::Lovec
 

Deleted User - 4

Hosť
Ďakujem za názor.

Áno, o niečo lepšiu šancu vyhrať má taký hráč, ktorý sleduje toto fórum, pretože môže začať skôr.
 
Jozef-Jojo ak som to dobre pochopil tak je to aj tak jedno lebo aj keby bol rozhodujúci čas dokončenia prác a nie čas pridania príspevku na fórum aj tak by ti to nepomohlo keďže ten čo striehne na fóre nájde produkty skôr ako ty keďže ty ešte ani doma nebudeš a on už bude mať produkty nájdené :D Bohužiaľ v každej súťaži je to tak že sa nedá vyhovieť všetkým a vždy bude niekto zvýhodnený viac...tak ako na tombole má šancu vyhrať len nugeťák tak ako pri duelových súťažiach len najlepší duelanti pri bojoch zase bojovníci a pod. tak tuna má najväčšiu šancu vyhrať ten kto sleduje fórum.

Väčšina z nás je takých že ráno odchádza z domu zadá práce 4hodinovky (9hodinovky) a vracia sa domov poobede alebo až večer. Tak mi prosím Vás niekto vysvetlite akú šancu majú na výhru takýto hráči. :odJackNoface::grrr:

No ja osobne nie som domased tiež pracujem ale v dnešnej dobe keď máš mobily, notebooky a tablety je zájsť si na fórum počas prestávky či už v škole alebo práci najmenej si myslím bohužiaľ každý má inú prácu iný rozvrh v škole a nie každý má možnost striehnuť jak sup na fóre ale ako som už písal nedá sa vyhovieť všetkým...buďme radi že je konečne nejaká súťaž aj na fóre. :howgh:
 

DeletedUser10852

Hosť
Mam taku otazku ty 4 budu celkovo vybraty s ludi co sa zucasnili alebo nakazdom svete 4 ? dalej podlamna je blbost ze clovek ktory hra viac svetov moze viac odmien dostat... resp zbada toto tu na dorku ako prvy zada 15sekundovky na kazdom svete a zhrabne prve 3 odmeny.. cize by nebolo zle upresnit pravidla :)

aj ked si myslim ze najspravodlivejsie by bolo zeby 4 ludia boli nahodne vybraty a nie o to ze kto to sme prvy da takto je to kus nespravodlive oproti tym co su v robote a nemozu tam pouzivat mobilne telefony... alebo pre tych co su v skole... (nie kazdy ma tu moznost byt nezamesnany a sedet doma na zadku :))
 
Mam taku otazku ty 4 budu celkovo vybraty s ludi co sa zucasnili alebo nakazdom svete 4 ? dalej podlamna je blbost ze clovek ktory hra viac svetov moze viac odmien dostat... resp zbada toto tu na dorku ako prvy zada 15sekundovky na kazdom svete a zhrabne prve 3 odmeny.. cize by nebolo zle upresnit pravidla :)

No to by aj mňa zaujímalo :)
 

DeletedUser10852

Hosť
Este si nam nepovedal ci ty 4 ludia budu vybraty s celej ucasti alebo s jedneho svetu ? :)
nakolko si myslim ze az by to bolo s celej sutaze tak hrac ktory pride dajme tomu o 18:00 s roboty a pozrie ze uz 4 prispevky su tam tak sa na to vykasle a nebude sa do toho zapajat...
 

Deleted User - 4

Hosť
Z celej účasti. Sú 3 výhercovia a 1 náhodne vybraný (práve preto, aby sa zapojil, aj keď už sa zapojili iní hráči)
 

DeletedUser10852

Hosť
to si radsej mohol dat odmenu pre kazdeho za ucast v podobe vajicok :) miesto toho 4 miesta prilakalo by to viac ludi :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore