Zásoby pre Henryho - diskusia k súťaži

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
diky Heluška :p
 

DeletedUser4341

Hosť
1Majuska, priznaj sa, že si pospevuješ "Nás nedogoňat"! :D Dnes som stratila len 3 minúty na prvé miesto. Keby mala súťaž 100 kôl, možno by sa mi ku koncu podarilo byť raz aj na 1. mieste. :D
 
1Majuska, priznaj sa, že si pospevuješ "Nás nedogoňat"! :D Dnes som stratila len 3 minúty na prvé miesto. Keby mala súťaž 100 kôl, možno by sa mi ku koncu podarilo byť raz aj na 1. mieste. :D

Nespievam si to :p ale zajtra ti nehám prvé miesto :) ak budeš druhý tak tu prehlasujem, že ak ja skončím prvý a ty druhý sa meníme :)
 
Naposledy upravené :

DeletedUser4341

Hosť
Mne je jedno, ako dopadnem zajtra, ak to neohrozí moje konečné druhé miesto. ...teda až na počet nugetov. Inak, som žena... :D
 

DeletedUser9478

Hosť
Tak konečně se mi to povedlo- nicméně, nejde to vložit do hlavního vlákna, tak dávám sem:
[report=330498289a09419ebe]Oznámenie z práce: Strážiť pevnosť[/report]
[report=3304916885ed6e337d]Oznámenie z práce: Strážiť pevnosť[/report]
[report=33049113dd7a06670f]Oznámenie z práce: Strážiť pevnosť[/report]
 
Keď ju dostanem ti poviem :) na dela :) ešte nebolo vyhodnotenie ani včerajší deň ešte nie je doriešený :D
 

Deleted User - 4

Hosť
Ako sa vám páčila (alebo nepáčila) súťaž?
Priali by ste si ju aj v budúcnosti?
Čo hovoríte na odmeny?
Máte nejaký nápad, ako by sa dala táto súťaž vylepšiť?
 
Súťaž bola fajn, myslím, že každé spestrenie je Vítane, teda aspoň z mojej strany :) odmena bola super škoda len, že to nebol Colin alebo Coreyho :p ale aj tak veľmi spokojný výherca, HENRY ĎAKUJEM! a nad vylepšením pouvažujem, keď bude kúsok viac času :)
 
Odmena je napísaná v rebríčku :) stačí sa tam kuknúť :)
 

DeletedUser4341

Hosť
Musím sa pozrieť ešte raz, lebo som si nevšimla. :D

Nevšimla som si, lebo som nevedela, že to pokračuje aj nižšie.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore