Zabudnute heslo/mail

  • Zakladateľ témy Deleted User - 409673
  • Vytvorené

Deleted User - 409673

Hosť
Dobry den,

kedysi som mal v tejto hre ucet, evidentne stale existuje, pretoze pri zadavani hesla hra napise "Zadane heslo je nespravne" a nepamatam si ani mail. TW-DB ukazuje, ze to bolo na svete sk11, existuje este takyto svet? Bude mozne sa na tento ucet prihlasit? Kto by mi mohol pomoct?

Dakujem
 
Ak máš teraz nový účet skús napísať tiket s týmto problémom. sk11 pokiaľ viem už nie je čiže ak nie je svet neobnovia ti účet už alebo obnovia ale budeš musieť začať od lvlu 1 na inom svete.... Linteo sa asi bližšie vyjadrí ak to uvidí.
 

Deleted User - 4

Hosť
Dobry den,

kedysi som mal v tejto hre ucet, evidentne stale existuje, pretoze pri zadavani hesla hra napise "Zadane heslo je nespravne" a nepamatam si ani mail. TW-DB ukazuje, ze to bolo na svete sk11, existuje este takyto svet? Bude mozne sa na tento ucet prihlasit? Kto by mi mohol pomoct?

Dakujem

Svet sk11 (El Paso) ešte existuje. Keďže je už uzavretá registrácia a malý počet hráčov, odporúčame hráčom presunúť si odtiaľ postavu do aktívnejšieho sveta.

Čo sa týka problému s účtom, napíš nám na hernú podporu a pozrieme sa na to: Herná podpora
 
Hore