Dôležité Zabudol som heslo / Niekto mi ukradol účet - Čo mám robiť?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5708

Hosť
Ako postupovať v prípade, ak ste zabudli svoje heslo, alebo Vám niekto ukradol účet?

V prvom rade - nepanikáriť

Najprv si skontrolujte, či zadávate správne svoju hernú prezývku a heslo.
Potom skontrolujte, či náhodou nemáte na klávesnici zapnutý Caps Lock, lebo heslo je citlivé na veľké a malé písmená.

Ak ste si istý, že všetko zadávate správne a napriek tomu to nejde, svoje heslo si môžete poslať na email, cez tento odkaz:

Zabudnuté heslo alebo zmena hesla

Po kliknutí na odkaz Vás to presmeruje na túto obrazovku:
uU51lpD.png


Tu zadajte vaše herné meno a E-mailovú adresu, ktorú ste zadávali pri registrácii do hry. Tam vám príde email, pomocou ktorého si môžete zvoliť nové heslo. Takisto na svojom emaily máte možnosť do 14 dní zrušiť všetky zmeny (emailovej adresy, hesla). Tj. ak vám niekto cudzí zmenil email, vždy si takú zmenu zrušte.

Častokrát si hráči môžu veľmi ľahko poslať heslo na email, bez našej pomoci, určite to najprv skúste aj sami.


Nič mi neprišlo, kam to môžem nahlásiť, že mi bol ukradnutý účet?

Ak Vám na email nič neprišlo, môžete nám napísať na Hernú podporu.

Odkaz: Herná podpora

zSBNHJ1.png


Vytvoríte otázku. Zvoľte svet na ktorom hráte a v kolónke typ zadajte: Problémy s účtom
Zrozumiteľne popíšte svoj problém, rozpíšte ako k tomu došlo, resp. čo najviac podrobností a môžete ticket odoslať.
Potom už stačí len trpezlivo čakať, určite Vám niekto odpovie, hneď ako sa bude dať. Nezakladajte nové tickety s tým istým problémom.

VcjGtx7.png


Ak si nepamätám svoj email, alebo nepoznám heslo na svoj email?

Ak si nepamätáte svoj email, alebo tam nemáte prístup, bohužiaľ vám nebudeme môcť pomôcť. Strata prístupu na email sa väčšinou rovná tomu, že vám nedokážeme účet vrátiť, preto si nato treba dávať pozor.
Ak vám niekto na účte len zmenil vašu emailovú adresu na inú, vždy takú zmenu môžete na pôvodnom emaily zrušiť do 14 dní.

Ak som si nevšimol, že mi niekto zmenil email?

Nemôžete na svoj účet dostať lebo ste si nevšimli že vám zmenili e-mail, a neviete ako napísať na Hernú podporu? Založte si dočasne nový účet a z neho napíšte na Hernú podporu. Po vyriešení problému nezabudnite účet zmazať.

Na účte mi vznikla škoda, čo s tým?

Herná podpora nenahradzuje žiadne škody, keďže každý hráč je za svoj účet a bezpečné heslo k nemu zodpovedný len sám. Na fóre si môžete prečítať tému o bezpečnom hesle: Bezpečné heslo, prípadne si vyhľadajte na internete články o bezpečnosti na internete.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore