Zamykanie vlastných tém na fóre

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Čo tak to spraviť tak že každý kto si vytvorí nejakú tému že si to môže sa sám locknúť ale iba svoje napr ja som si vytvoril temu XXX to čo som potreboval mi už povedali tak si to môžem locknúť podľa mňa celkom dobrý nápad
 

DeletedUser4451

Hosť
Nj, napad dobry ale unika ti, ze to je praca moderatorov a tymto by sa docela zmensila ich praca + bohvie, ci to vBulletin povoluje, ze len zamykat temy mozes + este k tomu vlastne
 

DeletedUser

Hosť
Nemáš anketu a silne, silne pochybujem či to Bulletin dovoluje.
 

DeletedUser

Hosť
Tak ja neviem ale niektorý moderátori sa mi zdajú dosť neaktívny nech sa tu vyjadrí nejaký moderátor alebo Linteo :)
 

DeletedUser3416

Hosť
nie zbytočnosť moderátori by potom nemuseli byť :eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
To, ze moderator nespamuje kazdu jednu hlupu temu nezmyselnymi prispevkami ako to robia niektori uzivatelia tohoto fora (je ich viac ;)), tak to neznamena, ze su neaktivni.
 

DeletedUser

Hosť
Moderátori majú véééééééééľa inej práce, než len zamykať tému, keď ich o to požiada ich zakladateľ :)... Ale medzi tou prácou sa toto naozaj statí, navyše hráči so schopnosťou zamykať svoje témy by tu akurát mohli robiť problémy (zamykať témy, v ktorých sa ešte diskutuje).

//Len pre informáciu, vBulletin umožňuje dať užívateľovi oprávnenie zamknúť iba svoju vlastnú tému, no neoddeliteľne s právom ju aj odomknúť. Kvôli druhému uvedenému to zavádzať určite nebudeme.

Návrh sa zamieta ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore