zarabanie inak

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
neviem ci to tu us bolo ale napadlo ma toto
___

hrac bude moct zarabat tak ze bude zakupovat nejaku budovu a na nej bude zarabat kazdodenne budu to napr. :
meno : cena : cena zlepsenia : zarabanie za den

kovarska dielna : 1000dolarov : 250dolarov,500,750... : 50 dolarov,60,70...
___________________________________________________
zlata bana : 20000dolarov : 1000dolarov,1500,2000... : 300
dolarov,400,500....
___________________________________________________
drevorubska chatrc : 500dolarov:50dolarov,70dolarov,100dolarov....:20dolarov,25dolarov,30dolarov...
__________________________________________________
a vela dalsich ( hrac bude musiet obehnut svoju budovu pre svoje peniaze tak ak napr. 5 d. nebude brat peniaze tak budova co zaraba 20 dolarov tak tam bude mat 100 dolarov)
 

DeletedUser177

Hosť
Tvoje návrhy sú fakt nanič. Čo keby si to trochu rozpísal?
 

DeletedUser

Hosť
prosim ta, uz som to asi raz spominal a poviem to zas: PRESTAN UZ VYMYSLAT NAVRHY NA ZLEPSENIE!!! pokial si to nepochopil predtym, tak to asi nepochopis ani teraz, ale dufam, ze na to raz prides...
 

DeletedUser

Hosť
neeee zas ty !!!! ak som ten tvoj "návrh " pochopil kúpim si dom o rok sa vrátit a mám na účte miliardu asi tak. a urok anketu aby som mohol dať nie
 

DeletedUser

Hosť
takto

tak za 1. na fore som pisal asi pred 1/8 roka tak neviem preco ,,zase ja
2. tak bude muset brat dolare s toho domu castejsie (uschovaju sa tam peniaze napr. do 5t dnoch potom us sa nebude zarabat na tom as ked vezme tie peniaze bude sa zase naplnat a bude to tka nadstavane ze za cca 2 mesiace ma peniaze s5 a tak napr. ak bude mat tu budovu 4 mesiace tak na nej dostane ak ma cenu 2000 dolarov 4000 dolarov... budovu bude moct napadat nejake pevnost a rabovat peniaze tak hrac bude casto brat peniaze stadial budovu bude moct potom predat napr za 50 percentnu cenu a napr. premium za 75 percentnu alebo 100 percentnu cenu kolko to stalo hraca
 

DeletedUser

Hosť
Tvoje návrhy sú fakt nanič. Čo keby si to trochu rozpísal?

súhlas
[SPOIL]sorry ak je to spam[/SPOIL]

_______________________________________________
Sergio bol to dobrý hráč spomínajme naňho v dobrom
Voják Konfederácie,Bohatý zelenáč zelenáč,Hernard,Bandita

podpisgb.jpg
 

DeletedUser

Hosť
neviem ci to tu us bolo ale napadlo ma toto
___

hrac bude moct zarabat tak ze bude zakupovat nejaku budovu a na nej bude zarabat kazdodenne budu to napr. :
meno : cena : cena zlepsenia : zarabanie za den

kovarska dielna : 1000dolarov : 250dolarov,500,750... : 50 dolarov,60,70...
___________________________________________________
zlata bana : 20000dolarov : 1000dolarov,1500,2000... : 300
dolarov,400,500....
___________________________________________________
drevorubska chatrc : 500dolarov:50dolarov,70dolarov,100dolarov....:20dolarov,25dolarov,30dolarov...
__________________________________________________
a vela dalsich ( hrac bude musiet obehnut svoju budovu pre svoje peniaze tak ak napr. 5 d. nebude brat peniaze tak budova co zaraba 20 dolarov tak tam bude mat 100 dolarov)
Myslím ,že toto je the-west a nie divoké kmene.
 

DeletedUser4172

Hosť
1.Chybí ti anketa
2.Co kdybys to rozepsal?
3.Ne!!!
4.Ten nápad je k ničemu!!!
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore