Zberatelske Karty

páči, nepáči sa mi tento nápad

  • páči

    Hlasy: 51 49,0%
  • nepáči

    Hlasy: 63 60,6%

  • Celkový počet hlasujúcich
    104
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Co tak zaviest
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
celkom ma to zaujalo dal som ano ale navrhoval by som ze ak by jeden hrac nasiel 1 kartu pri praci "kopat studnu" a druhy by 1 kartu nemusel dostat tam.. pretoze takto rychlo pozbieraju karty..
 

DeletedUser6488

Hosť
Ahoj mikaelmorfo :howgh:

moze to vizerat takto ze:
kzada krajina bude mat 4 vlastne kraty ktore sa budu nahcadzat pri pracach
motivacia musi byt pod 20% abi sa nasla (PRI VSETKYCH PRÁCACH) odmikali by tajne ulohy.Pri boji o pevnost by sa dala najst truhlica a na otvorenie tej truhlice je potrebna nejaka karta no na polozka s krtami bi vizerala asi takto:
ehm ako sa to vklada? nejde mi to ale mam to
 

DeletedUser2929

Hosť
Problém č.1 : Aká by bola šanca to nájsť ? Ako náhle máš motiváciu pod 20 % to akože nájdeš ?!
Problém č.2 : Vravíš, že by sa s nimi dalo obchodovať... Treba teda predajnú a nákupnú cenu !
Problém č.3: Ako by vyzerali ?
Problém č.4: Vravíš, že by stačila motivácia pod 20 % pri práci. Takže chceš povedať, že zelenáč na úrovni tri môže nájsť pri štopkaní ponožiek nájsť 'kartu' na napr. Natovu mačetu ?!
Problém č.5: VIDEL SI NIEKEDY NA DIVOKOM ZÁPADE INÉ KARTY AKO POKEROVÉ ?!
 

DeletedUser1863

Hosť
Ale veď je to tvoj nápad s tými kartičkami. Tak napíš ty akú cenu atď. by mali mať - veď je to tvoj nápad, hovoril si, že ťa to baví tak nech sa páči. Hovoril som, že nech to rozvinie. A stále sa prikláňam, že kartičky na Divokom západe URČITE neboli :D
 

DeletedUser1863

Hosť
Ved to poznas cim ojedinelejsia karticka, tym vecsia cena.Myslim ze princip fungovania pre zberatelstvo je kazdemu dostatocne znamy.Karticky na divokom zapade mozno neboli, ale pre uspesnu hru ako je The West je zbieranie karticiek, viac menej myslene, ako bonus pre hracov, ktory si tuto hru mimoriadne oblubily.
Ked chces nemusi to priamo zasahovat do hlavnych principov hry, islo by viacmenej o potesenie sirokej zakladne fanusikov.

Tak zbieranie kartičiek do The West nepatrí. Veď to je smiešne.

Keď INNO vytvorí hru The West Junior tak tam môžeš navrhnúť aj kartičky a pre mňa za mňa aj lízatka. Ale tu nie. Uvedom si, že táto hra sa snaží kopírovať život na Divokom západe. A tam určite nejaký Geronimo si neprišiel s Buffalom Billom vymieňať kartičky. Jediné karty, ktoré boli tak to pokerové, ale nie zberateľské. Toto nie je filatelistická hra.
 

DeletedUser

Hosť
Keď som si prečítal tento príspevok , tak som si to predstavoval tak , že sa budú zbierať pokrové karty a keď získate nejaké páry napr. K K tak dostanete nejaký ten bonus či už pri boji o pevnosť alebo v dueli a pod.
 

DeletedUser

Hosť
Podla môjho názoru je to strašne zlý nápad. Kde by sa na divokom západe vzali zberateľské karty? ďalej nepíšeš tu vobec naco by boli... Keby si dal aspon dobry napad dalo by sa dat nieco miesto nich lebo zberatelske karty su zly napad
 

DeletedUser

Hosť
Nápad sa mi páči,ale prepracovanie nie.Trochu to domysli...
 

DeletedUser

Hosť
chci vidět jak se potkjá Hernado a Dreak...Zdar kámo, prodáš mě zbjeratelskou kartičku?

úplná blbost...
 

DeletedUser

Hosť
nie karty, ale niečo podobné ako má westwars....rôzne predmety, ktoré by sa nachádzali pri práci, ktoré by sa dávali do sady....

je to v podstate klon westu, tak by to mohli preniesť sem...
 

DeletedUser

Hosť
tak natom bych mohl vydělávat na štopkování ponožek 5 lvl dostane:allensúv parberox, natovu mačetu zlatý kolt, dreakovu předovku...To b i se ti líbylo co?
 

DeletedUser

Hosť
prečo vzácne predmety??? išlo by len o zberateľské veci

alebo napr. keby si na nazberal určitú sadu s čo ja viem 10 rôznymi vecami, tak by ti pridalo napr. 1 bod do húževnatosti

alebo ten štýl
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore