Zbrane Ľava ruka/Pravá ruka

Nové zbrane

  • Dobrý nápad

    Hlasy: 17 33,3%
  • Da sa

    Hlasy: 2 3,9%
  • Mierné dobrý

    Hlasy: 7 13,7%
  • Zlý nápad

    Hlasy: 25 49,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    51
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Názov zbrane
luk ELKHORNľava
Derringer CobraPravá
Brokovnica Remingtonľava
Tomahawk Waupee
Oblečenia:
Westernové Topanký
vesta Billyho Kida
Kavaleristická čiapka
Zvierata:
Kôn Tasunka Witko


Plus kným tajne ulohý :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
môže byť aj napr.:Revolver Pata F. Garretta alebo Sacajaweiny klobúk s perím . Prečo práve Revolver Pata F. Garretta ? Pretože Pat F. Garrett zabil Billiho Kida
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4623

Hosť
ked uz vymyslate nazvy tak dajte aku budu mat predajnu a kupucjucu cenu, kolko bduud mat poskodenia...
 

DeletedUser6759

Hosť
Pekny napad len tie nazvy by sa hodilo dako upravit
 

DeletedUser

Hosť
Nie je to moc dobrý nápad, a určite te to neprejde!
 

DeletedUser

Hosť
Nápad sa my nepáči,aj ked stým lukom to neni zlé,ale v hre už je jeden tomahawk... a deringer tiež... ;)
 

DeletedUser

Hosť
podla mna by mohly byt niake svietiace zbrane do lavej ruky...:xmas7:xmas7:xmas7
 

DeletedUser

Hosť
Sprostosť, súhlasil by som zo niakymi svietacimi :) .
 

DeletedUser3733

Hosť
 Tvoj nápad nieje až taký zlý a pravdu povediac videl som už oveľa horšie, ale zrejme si kvôli tomuto návrhu Inno lámať hlavu nebude, keďže nato aby si ho vôbec všimli, by si to musel mať na BETA fóre.

 Skôr by som smeroval nielen pridaním nových zbraní do hry, ale zmenou aj niektorých súčasných vecí, tak napr. každá zbraň má svoj extra predmet (svietiace veci), tak isto aj opasky a nohavice, ale z klobúkov je to iba pár vecí ako aj z oblečenia, no tieto veci sa dajú bežne kúpiť v obchode, takže v podstate niesú až také extra (napr. Lincolnov cylinder alebo Clintovo pončo).
 Tak isto je to aj u pušiek a koní (tu ma hneď napadol kôň Old Shatterhanda Hatátitlá, myslím že do hry by celkom dobre pasoval, taký čierny blesk).
Takže tu by sa mohli slečny z Inno trochu posnažiť.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore