zbrojar v pevnosti

súhlasíte

  • Áno

    Hlasy: 12 50,0%
  • Nie

    Hlasy: 12 50,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    24
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Zbrojár v pevnosti by predával iba pušky a slúžil by na to, že keď namáme pušku alebo máme na lepšiu tak aby sme nemuseli ísť do mesta a sme v pevnosti tak si pušku kúpime tam


Uploaded with ImageShack.us
graficky je to iba takto
 

DeletedUser

Hosť
velmy pekný nápad..Také dačo my chýba v pevnostiach..Ale tie pušky by sa mohli požiať nie? napr. 1 hodina-100 dolárov ale cena sa bude určovať podla typu..ešte treba dopracovať ale je to pekný nápad tak dávam áno :)
 

DeletedUser8025

Hosť
pekny navrh,uvital by som to.Este k tomu navrhujem aby sa aj tato budova mohla stavat a cim vyssi level by mala,tym lepsie pusky by tam boli,podobne ako je to v zbrojarovi v meste.
 

DeletedUser6016

Hosť
Návrh tu už bol..... "shop" v pevnosti mal byť oficiálne, ale nakoniec sa označil ako hlúposť.

5db1d55e908343d9ac061e9.png
 

DeletedUser

Hosť
Na to aby si nemusel chodiť do mesta po zbraň slúžia nuggety (ale dobrý nápad ;) )
 

DeletedUser

Hosť
velmy pekný nápad..Také dačo my chýba v pevnostiach..Ale tie pušky by sa mohli požiať nie? napr. 1 hodina-100 dolárov ale cena sa bude určovať podla typu..ešte treba dopracovať ale je to pekný nápad tak dávam áno :)

pekny navrh,uvital by som to.Este k tomu navrhujem aby sa aj tato budova mohla stavat a cim vyssi level by mala,tym lepsie pusky by tam boli,podobne ako je to v zbrojarovi v meste.

Návrh tu už bol..... "shop" v pevnosti mal byť oficiálne, ale nakoniec sa označil ako hlúposť.

5db1d55e908343d9ac061e9.png

Na to aby si nemusel chodiť do mesta po zbraň slúžia nuggety (ale dobrý nápad ;) )

Tak, nie každý si kupuje nuggety,aspoň návrh obnovýme,dala by sa aj kúpiť aj požičať a samozrejme, že by sa dala stavať.
 

DeletedUser1141

Hosť
Podľa mňa je to zbytočné. Veď stačí sa pozrieť, koľko možností máš na kúpu pušky teraz - obchodník, zbrojár a keď ti nestačí ani to tak na trhu sa vždy niečo nájde :)
 

DeletedUser7574

Hosť
Či by to nebol zbytočný luxus. Veď kto ide na pevnosť, tak len s puškou, nebral by do boja peniaze, s tým, že si tam niečo kúpi. Podľa mňa nie. Keď by niekto chcel, aj sa rozpíšem. :)
 

DeletedUser

Hosť
Či by to nebol zbytočný luxus. Veď kto ide na pevnosť, tak len s puškou, nebral by do boja peniaze, s tým, že si tam niečo kúpi. Podľa mňa nie. Keď by niekto chcel, aj sa rozpíšem. :)

tak asi bude mať peniaze v banke ale mohol by kúpiť lepšiu v tom zbrojárovi
 

DeletedUser7574

Hosť
tak asi bude mať peniaze v banke ale mohol by kúpiť lepšiu v tom zbrojárovi

To máš pravdu, na to som zabudol. :Oo

Potom ale treba určiť ceny, pre mesto vlastniace pevnosť, pre ďalšie mestá, pre ostatných. Totiž keď niekto príde na boj a jeho mesto nevlastní pevnosť, je divné, že za pušku zacvaká aj 30k, keď ostatní do 10k. :) A utočníci by asi do pevnosti utrácať peniažky nemohli, či by ich to veľmi neznevýhodnilo :--) (ako veľkú nevýhodu to nevidím, ako som písal, keď niekto ide na pevnosť, tak s už kúpenou puškou...). A príjmy? Do pevnostnej pokladnice? :)
 

DeletedUser

Hosť
To máš pravdu, na to som zabudol. :Oo

Potom ale treba určiť ceny, pre mesto vlastniace pevnosť, pre ďalšie mestá, pre ostatných. Totiž keď niekto príde na boj a jeho mesto nevlastní pevnosť, je divné, že za pušku zacvaká aj 30k, keď ostatní do 10k. :) A utočníci by asi do pevnosti utrácať peniažky nemohli, či by ich to veľmi neznevýhodnilo :--) (ako veľkú nevýhodu to nevidím, ako som písal, keď niekto ide na pevnosť, tak s už kúpenou puškou...). A príjmy? Do pevnostnej pokladnice? :)

Takéto veci sa riešia, až keď to budete chcieť, ale pozri, mohla by sa vytvoriť pevnostná ale mohlo by to ísť do mestskej.Mám, vymýšľam si... precíznu zadovku a môžem si kúpiť aj sloniu, ale v mojom meste ju napredávajú, ale v pevnosti hej.Tak si radšej kúpim sloniu než by som mal brokovnicu.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore