Zbytočné výrobky u profesií a ich využitie.

Dávam návrh na zlepšenie hry a využitie zbytočných výrobkov u profesií.
Ja som napríklad kováč. Vyrábam kadečo a väčšina z toho sa dala predať na trhu. Teraz vyrábam napríklad rúkoväte, odliatok revolveru, ozdobu na zbraň a oceľovú čepeľ, ktorých výroba je iba z dôvodu rastu bodov výroby potrebná ale k použitiu úplne zbytočná. Ako som sa dozvedel aj napríklad sedlársky majster má rovnako zbytočné výrobky, napríklad výplň sedla. Určite ich majú všetky profesie a v rámci kováča, nakoľko ním som dávam návrh aby sa pridal návod na výrobu zbrane (napríklad revolver) v ktorom by sa použili práve tie zbytočné výrobky. U napr. sedlárskeho najstra by to bolo napr. návod výroby sedla atď. Tieto výrobky by buď mali štandartnú formu, napr. revolver ako zbraň do pravej ruky, alebo u sedlárskeho majstra sedlo ako produkt. A tieto by mali nejaký účinok, napr. +3 strieľanie +3 reflexy a podobne a u sedla napr. +30% rýchlosť k zvieraťu, alebo by mali účinok podobne ako iné výrobky majstrov u kováča zbraň napr. +30 - 50 poškodenie v dueli.
 

DeletedUser3733

Hosť
Oceľovú čepel použiješ neskôr vo výrobe, len tie tri ostatné sú zatiaľ nepoužiteľné.
Čo sa týka nápadu, tak myslím že niečo ohľadne využitia zbytočných vžrobkov tu už bolo, no každopádne som za, teda aby sa tie výrobky dali použiť.
A tieto tri nepodarky má každá profesia.
 
Doplnil by som predošlý návrh. Pokiaľ by toto prešlo, že sa budú vyrábať revolovery, a budú mať vlastnosti napríklad: presnosť +3, uhýbanie +2 a reflexy +2, množstvom vyrobených revolverov (napríklad vyrobením 20 alebo 30 ks) by postupne rástli aj tieto vlastnosti. Napríklad po vyrobení 20ks by postupne každá vlastnosť stúpla o +1. Vyrobím 20ks stúpne presnosť z +3 na +4. Potom po vyrobení dalších 20 ks stúpne uhýbanie z +2 na +3 atď. Maximum môže byť limitované a týmto by sa kováči rozlišovali.
 

DeletedUser

Hosť
Hlkupost pre kazdeho kto nerobi remeslo. Ja s tym plne suhlasim a pisal som o tom uz davno.
 

DeletedUser

Hosť
naše návrhy boli vypočuté už ani 1 remeselný výrobok nie je nepoužiteľný . všetky sa dajú použiť v dobrých nových 3 výrobkoch. dávam palec hore inno myslí na to čo hráči chcú. v poslednej dobe samé dobré správy
 

DeletedUser

Hosť
súhlasím s predchádzajúcim príspevkom a pridanie nových receptov pamätalo aj na využitie dotzeraz nepotrebných "medziproduktov"
 
Hore