Zdieľanie osobných údajov a iných informácii v hernom chate

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Už nejakú dobu sledujem ľudí, ktorí keď nemajú čo povedať alebo ako konfrontovať nejakého hráča v hre tak si zháňajú o ňom nejaké informácie z reálneho života, aby ho mohli "popraviť" v chate, keď už nemajú čo povedať. Niektorí hráči veľmi miešajú reálny život s tým virtuálnym na salóne a často to prekračuje hranicu, za ktorú hrozia v reálnom živote nemalé postihy. Posielajú sa fotky ľudí, majetok od áut s špz, cez domy a adresy kde, kto býva a podobne. Sú to väčšinou jedinci, ktorí majú IQ na bode mrazu. Dnes večer na Juarezi hráč s menom redyW pripol na salón auto s špz iného hráča aby ho "vysmial". Nie je to neobvyklý jav na tomto svete a kolujú tam viaceré informácie medzi rôznymi hráčmi a vyťahuje sa to potom na salóne keď už nemá konkrétny hráč inú cestu ako konfrontovať iného, poškodeného hráča. Myslím, že existuje nejaké to GDPR a tu sa to porušuje vo veľkom. Chcel by som sa opýtať vedenia či sa bude nejako voči takýmto intelektuálom zasahovať.
Je to vôbec možné aby sa hráč smial inému za to aké má auto, účes, dom/byt, prácu alebo výzor tváre, prípadne postavy a podobne? Aby sa zdieľali mená a k ním aj iné patričné informácie? Myslím, že tu nie sme niekde na facebooku kde sme súhlasili so spracovaním osobných údajov na podobné používania aké sa praktikujú na salónoch. Za to , že nemám niekoho rád tak hádam nebudem o ňom zdieľať citlivé informácie alebo sme dospeli v tejto hre do takej fázy, že sa sem nejdeme zabaviť hrou ale tým , aký má kto reálny život?
 
Ahoj, určite si si prečítal všetky podmienky a súhlasil si s nimi pri vytváraní účtu :D a to znamená, že to čo raz pošleš do chatu, tak súhlasíš s tým, aby bolo verejne prístupné. Keď čítam to čo píše redy, tak nemyslím, že fotil túto fotku on, čiže neviem ako by si chcel voči nemu zasahovať.
 
Ahoj, je rozdiel keď pošleš niečo sám, to si dal ako keby "súhlas" a je rozdiel keď o tebe niekto niečo zdieľa bez súhlasu :) a aj v tejto banánovej republike existujú páky aj na tzv. kyberšikanu :)
 
Naposledy upravené :
Vobec nejde o fotku ale o kontext. Preto idem zajtra idem na nemecku policiu podat anzeiggen gegen Bedrohung za sledovanie mojho auta a vyhrazky ze ma zmlati a sleduje od isteho hraca. Kedze je ta fotka robena v nemecku podavam to v nemecku. Taktiez hra je to nemecka.. Mne je sumifuk kto ju fotil. To bude riesit policia. Dalej sa na pokyn pravnika nebudem k veci vyjadrovat. Zamknite radsej toto vlakno.. A nehrajme sa na pravnikov a odbornikov. jedna vec je sa hadat na weste a druha sledovat hraca. V nemecku absolutne pruser....
 
Ja Naturlich!!!! .. dalsie bezvyznamne vlakno za ucelom pospinit moje dobre meno! poprosim Cronyho zamknut temu
 
Ja Naturlich!!!! .. dalsie bezvyznamne vlakno za ucelom pospinit moje dobre meno! poprosim Cronyho zamknut temu
špiníš si ho sám a dúfam , že sa táto téme neuzamkne lebo nemá sa tu čo riešiť kto ma aké auto a kto má aký výzor v reálnom živote, je to vážna vec a malo by sa to riešiť, kde prídeme takýmto spôsobom? toto je hra a ten kto ju hrá by to mal pochopiť :)
 
Chrám Matky Božej v Paríži. Dielo Chrám Matky Božej v Paríži je z obdobia francúzskeho romantizmu. Príbeh sa odohráva v 15. storočí v Paríži. Victor Hugo presadzuje vo svojom diele ľudskosť, lásku a spravodlivosť. V tomto románe sú popísané sociálne vrstvy v Paríži. Postava Quasimoda je plná kontrastov, síce jeho vonkajší výzor je škaredý, ba priam ohavný, vo svojom vnútri je citlivý a starostlivý. Tento román ma často prekvapil nečakanými situáciami.
 
Wonder ďalší do partičky ementálovýych jedincov pochop to že keby ty a tebe podobný sa nesnažili v tej hre len škodiť hráčom nezmyslami osočovaním a neviem ešte čím tak by sa nijaké podobné veci nestali a ak myslíš aj tie jarove videá na yt tak ako sorry ale neviem načo ich tam trepal aspoň vidíme že prečo robí všetky tie veci na weste.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore