Zlé počítadlo?

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser521

Hosť
209p0jt.jpg


ak to vyznačené červeným znamená počet obsadených miest v pevnostnom sklade, tak prečo to ukazuje 0 ?
 

DeletedUser

Hosť
Nie je to chyba. Síce to nemám otestované, ale domnievam sa, že to je počet priehradok obsadených dolármi, ako si môžeš všimnúť z toho znaku dolára. Myslím, že ak je pokladnica plná, tak sa ti začnú zaplňovať priehradky. Netuším síce, koľko sa do nich zmestí, ale som si skoro istý , že to tak funguje.
 

DeletedUser521

Hosť
náročky som to zamazal ale tak:
Pevnostná pokladnica: 10359 / 17500
čiže nie je plná

p.s. ten znak dolára asi patrí k tej sume
 

DeletedUser

Hosť
Skúste otestovať :) Podľa mňa sa do každej zmestí asi $1000 Je to však zas len môj typ :)

EDIT:// Ten znak podľa mňa znamená čosi v tom zmysle: " dolárové priehradky: 0/42"
 

DeletedUser521

Hosť
nechápem tomu, ako môže byť pevnostná pokladnica plná? do mestskej hádžeš kolko chceš a furt je miesta

teraz moc na west nemám čas, tak sa musím len takto dopátrať k odpovediam
 

DeletedUser

Hosť
Akože by nemohla byť plná? Zaplníte všetko, tak že bude 17500/17500 a potom sa bude pridávať do tých priehradok.
 

DeletedUser

Hosť
to nie je pravda, skutocne ide o chybu, to cislo ma ukazovat pocet priehradok zaplnenych produktami, peniaze sa v priehradkach skladovat nedaju... ked mas plnu pokladnicu, mas holt smolu... i ked nie je to dovod na smutok, to sa len tak skoro nevycerpa a medzitym sa urcite najde niekto, kto ju doplni znova
co sa samotnej chyby tyka, bude opravena v 1.21... ale i tak dakujeme za nahlasenie
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore