Zlaté veci

Súhlasíte


  • Celkový počet hlasujúcich
    42
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser7428

Hosť
keďže sú zlaté kolty a zlaté šable a pušky, mohli by sa pridať aj dáke že:
Zlatý stetson
Zlatý plášť
Zlaté čižmy
Zlatý opasok
Zlaté nohavice
ňe? :) :happy1: :happy1:

a boli by na to ako aj na zlaté zbrane tajné úlohy...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7252

Hosť
no tak ten opasok by aj mohol byť, ale oblečenie zo zlata? trochu ťažké (aj nebezpečné :D ) nosiť nie?
 

DeletedUser

Hosť
ked už tak Pozlátený Stetson atd. :D

tiež si myslím že Zlatý Stetson mať na hlave je dosť nereálne, ale aj tak by som si ho prizámkoval ku krku aby mi náhodou nespadol :)
 

DeletedUser

Hosť
som zasadne proti keby to preslo tak by to mali totalne kazdy a to by potom bola onicom hra jedine by som bol zato keby to bolo nejako omedzene ze napr. moze mat tie zlate veci iba co ja viem ale 300 hracov alebo vyse ale inak som proti
 

DeletedUser2929

Hosť
Mať zlatý revolver je nerálne (zlato je príliš mäkké)... A keby aj, zišlo by sa to rozpísať :) Obrázok, bonusy, nákupná / predajná cena... Skús to rozpísať, aby som ten nápad mohol vôbec hodnotiť
 

DeletedUser

Hosť
Podľa môjho názoru naprostá hlúposť.
Už skoršie pridanie a zverejnenenie úloh na BS, Zlatý kolt, Zlatú šabľu myslím hre moc nepomohlo.
Jediné čo sa dosiahlo je to, že to má každý a to mi príde trochu od veci. :)
 

DeletedUser

Hosť
áno a aj otrepali celú hru-každý skoro od úrovne 100 aj asi skôr. má zlatú súpravu:xdxdxd:
 

DeletedUser

Hosť
čo tu riešite reálnosť??ved aj tak je to nereálne.Postavím sa s mečom a vyhrám nad strelnou zbranou?A proti komu som hral,proti domovu dôchodcov či čo?
 

DeletedUser

Hosť
hmmm , nosil by si zlatý klobúk zlatý plášť zlaté čižmy na divokom západe ?? :--) no ja určite nie :) no ten opasok by mohol byť :ocikru: :pif paf westu zdar :pif paf :howgh:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore