Zmena duelantovej výhody pre postavu

Súhlasíte ?

  • Áno

    Hlasy: 9 60,0%
  • Nie

    Hlasy: 6 40,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    15

DeletedUser

Hosť
Kedže môj prvý návrh bol odignorovaný, navrhujem druhý.

Zmeniť duelantovu výhodu :
"Tvoje bojmi zocelené inštinkty ti dovoľujú vidieť aké duelové schopnosti a zbraň má tvoj protivník."

buď to na výhodu reálnu a to vidieť všetky súperové duelove schopnosti a nie len tie z oblečenia alebo dať možnosť zmeniť duelantom triedu postavy, pretože daná výhoda ich zavádza vo výbere postavy, nikde totižto nebolo objasnené pri mojom výbere, že sa jedná len o duelové schopnosti z oblečenia, ktoré má hráč na sebe (a tie si viem zrátať aj sám, takže o žiadnu výhodu nejde).
 

DeletedUser

Hosť
hlavne už vidíš ako je na tom len podľa oblečenia , ani rátať nemusíš , hlavne dobrý duelanti ani na to či je v pracovnom alebo duelantskom nehladia, ja by som im skôr dal výhodu niečo v štýle , + 10 % viacej poškodenie v duely alebo nejakú takú sprostosť , alebo dvojnásobné vystupovanie , veď vojak má väčšiu výhodu v duely ako duelant (hp taktika) to je na smiech :D
 

DeletedUser2929

Hosť
Osobne by som sa k zmene tejto výhody priklonil, ale určite by som nedal duelantom možnosť zmeniť triedu. Skôr niečo na spôsob toho, ako opísal Zeus vyššie.
 

DeletedUser

Hosť
Ako, zmena triedy je drastický zásah, ktorý by aj tak asi neprešiel, len mi ide o to, že táto "výhoda" je skutočne zavádzajúca a nie je skutočnou výhodou. Celkovo je trieda duelantov dosť podhodnotená.
 

DeletedUser

Hosť
xrell no veď toto . duelant vlastne robí všetko pred duelom a po duely (pred - vidíš ako je tom , čo ti zaberiem max 1 mmin času si vybrať , potom 10 % viacej dolárov z duelu je fakt na výsmech a ešte +40 % rýcheljšie motivácia ti ide čo sú 4 % za deň a len blbá mastičkárova kefa dá 15 % :/) Jediná výhoda je tých 15 minút čo už ani nevyužíval lebo aj tak je pri leveloch 400+ straštne málo duelantov . a tých +10% jedine používam na vyzdvihovanie vecí z trhu :/ . myslím si že už každý máte o tej postave utvrdený svoj názor.


Zakiaľ čo u vojaka máte o 3 levely skôr zbraň (dobré prí začiatku) +50 % hp , čiže odolávač je fakt OP , ďalej má taktický bonus čo je dobbré hlavne ked vás duelujú (čo sa deje či ste duelant alebo nie)


Fakt lutujme že som si vybral duelanta na začiatku hry ked som tú hu ešte nepoznal :/
 

DeletedUser

Hosť
Ja sa priznám, hral som tú hru od jej začiatku, teraz som začínal po dlhej dobe a zase som si dal duelanta, lebo ma zmiatla práve tá výhoda, že vidím súperové schopnosti, keby som vedel, že to je len z oblečenia, nevyberiem si ho,, spočítať si to viem..
A nikde to nie je napísané.
 
Hore