Zmena na trhu

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ak sa dvaja hráči dohodnú na tom , že si vymenia medzi sebou nejaký predmet , tak to musia urobiť tak , že najprv jeden dá na trh napríklad drahý plášť a druhý zaňho zaplatí a potom si to vymenia , samozrejme ak druhý hráč neoklame prvého tým že svoj predmet na trh nedá , čo si myslím , že prispieva k tomu , že hráčov na weste ubúda .

Navrhujem , aby na trhu existoval výmenný obchod . Tým myslím , že na trhu by hráč nemusel za nejaký predukt zaplatiť , ale mohol by ho aj vymeniť .

Pr. Figarova britva - 2 000 $ , alebo (vymeniť za) mačeta .

Podľa mňa je to reálny nápad a dúfam , že sa uplatní . :pánko
 

DeletedUser7779

Hosť
Síce je to dobrý nápad, ale či Inno by tu to dalo. Ako všetci vieme, ak ťa niekto oklame a hackne ti účet alebo ťa okradne na spomínanom trhu, nikto ti tie peniaze alebo predmety nevráti. Podľa mňa je sobré obchodovať iba s tým, koho dobré poznáš alebo sa niekoho spýtaj, že či ten daný hráč nie je podvodník alebo niečo také, určite nejaký hráči na Sk weste už s takouto vecou majú skúsenosti.
 

DeletedUser

Hosť
Netreba upravovať hru, stačí jeden paragraf v pravidlách.
 

DeletedUser8981

Hosť
No potom by malo tam byt aj ak je nejaky tovar na meno,tak trh by nemal vydat tovar cudziemu hracovi.Bolo by menej kradezi.
 

DeletedUser9347

Hosť
Ja si myslím že je to dobrý nápad, ale neviem či to je až taký dobrý, aby sa uplatnil v samotnej hre.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore