zmena nick

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Ahoj Náš najlepší Crony . Vieš nám povedať či došlo k nejakým zmenám čo sa týka pravidiel hier ? Keďže sa svoj voľne menia nicky na svetoch ? A blbosti okolo toho ,že to mám nahlásiť si nechaj vieš kde . Tvoje odpovede vyhýbaniu sa téme ma nezaujímajú. Dôvod ! odpoveď ďakujem

Uvediem príklad nick delaware hráč krieggsolider bol premenovaný na hráča danergy na danom svete. Takže ťa prosím o rozumné vysvetlenie . A prosím ťa nepíš tu ,že ak sa jedná o prušenie pravidiel treba to jednať cez podporu . Dík moc Crony za zmysluplnú odpoveď. Dodávama bez normálneho vysvetlenia ani túto tému neuzatváraj . Ďakujem .A ani neskúšaj písať ,že to nieje možné keďže to možné je . Dík
 
@Crony toto je velmi nebezpecne a bude mat zle nasledky. Predpokladam ze ste zmenili fasisticky ucet KriegSSoldier na zaklade toho ze sam o to hrac poziadal. Urcite tvrdil ze mal nahodou v nicku dve SS comu absolutne neverim. Len fasista a Kotleba su schopni si dat do nicku SS (aj keby tam mali byt dve SS, nedava zmysel slovo KriegSSoldier ale KriegSoldier.)Tuto vec ste mali riesit uz davno a dat mu rovno ban za nazov nicku. Je mozne ze vas KriegSSoldier presvedcil ze urobil len chybu a chce zmenu nicku, ale uvedom si crony ze tomuto hracovi bol pred nedavnom zmazany profil kde si daval moju fotku na profil ( cim porusoval trestny cin kybersikany) a vsade po salonoch pisal ze si zisti moju adresu a spz auta. To ze inym hracom nonstop vyvolava a posiela hakove krize nebudem ani dalej komentovat. Myslim si ze kazdy o tomto hracovi s nacistickym nazvom uctu uz na delawere vie. Ale co je velmi nebezpecne, tento hrac okradol 100 hracov o surky, drahe oblecenie a truhlice. Kedze ste mu len tak zmenili nick moze teraz s cistim stitom dalej kradnut a klamat ludi. Preto ziadam aby v buducnosti ste vzdy poslali v hre oznamenie ze sa niekomu meni nick a preco. Je to obrovsky zasah do hry a pride mi naozaj od vas nestastne ze to tajite. Nie je predsa mozne ze keby nahodne na neho dnes nekliknem nemam sancu zistit ze ma iny ucet. Pekny den prajem a nedajte sa hlavne zastrasovat agresormi ako je napriklad KriegSSoldier. Nonstop ma obtazuje a vyhraza sa mi ze si zisti moju spz a adresu ale ja sa nebojim. Len raz by mi nieco urobil tak na neho ide trestne oznamenie.
 
Naposledy upravené :

Crony

Člen tímu
Zdravím,
k zmenám pravidiel nedošlo a vždy v nich bola možnosť zmeniť nick hráča v určitých špecifických prípadoch.
To sa stalo aj teraz a môže sa to stať hocikedy, ak to bude nevyhnutné.
 
O ktoré pravidlo sa jedná?? Takže ja budem okrádať ľudí nadávať im po salónoch napíšem ti ticket zmeň mi nick a všetko bude ok . Čítal som si tie tvoje pravidlá nikde tam nieje písané o zmene nicku a ak by aj k niečomu takému došlo máš to riešiť s InnoGames? Čo si myslím ,že si neriešil a len tak si zasiahol do hry.
 
Naposledy upravené :
O ktoré pravidlo sa jedná?? Takže ja budem okrádať ľudí nadávať im po salónoch napíšem ti ticket zmeň mi nick a všetko bude ok . Čítal som si tie tvoje pravidlá nikde tam nieje písané o zmene nicku a ak by aj k niečomu takému došlo máš to riešiť s InnoGames? Čo si myslím ,že si neriešil a len tak si zasiahol do hry.
Odpoviem ti za cronyho. Jedna sa napriklad o to ze ked niekto zdiela ideologiu fasizmu ( trestny cin) a da si nacisticky nick a po par rokoch ho to prestane bavit, kedze ho nechcu nikde do mesta.

@Crony ale mne si neodpovedal, ako zabranis tomu, ze hrac ktory cele roky kradol a ma zle meno ma teraz vdaka tebe cisty stit? Ludia nemusia vediet ze ma novy nick.
 
Naposledy upravené :
No podla mna v tom je rozdiel.... a o to horsie ze si nazval hlavneho admina tak... prvom rade sa musis spametat vysadit tie nespravne tabletky... a prestat tu vytvaraz zbytocne problemy... s tym si zbytocne uskodis len ty sam
 
Nechcel som sa dalej zapajat lebo som predpokladal KriegSSoldier ze budes niekde zalezeny a ticho, ale pozeram ze ta hanba nefackuje. Snazis sa tu ako tradicne tahat spinu Calvina Harirsa a prekryt tym co si posledne roky a mesiace robil na weste. A bolo toho naozaj toho tak vela ze si si bol nuteny zmenit nick od hanby. Nejdem sa zastavat Calvina ktory to trosku nestastne napisal ale som isty ze nikdy nerobil nasledovne:

Dal si si moju fotku na svoj profil, ktoru ti zmazal support. Uvedomujes co za uboziaka si? Toto sa vola kybersikana a je smutne ze @Crony toto bezne prehliada. Od minuleho roka je toto trestny cin...

Zistoval si si moju adresu a spz auta od hracov delawery ( ano romanko opat si mimo reality a pises na luisane nezmysly). Pride ti normalne zistovat od druhych ludi moje sukromnu adresu?
ale ak po nej tak tuzis, tu ju mas: Mierova 44, STOPNACKOM, 83348 a spz : danerky iq23

Okradal si roky hracov na trhu ked tam bola menovka. Ano su aj hraci, ktori budu vraviet ze to nie je kradez a bla bla. Ide o to ze si tym odradil hrat vela hracov a postupne skoncili. Taktiez si uz mal na weste tak zle meno ze nikto s tebou nechcel obchodovat a nabrat ta do mesta.

Posielal si hracom nacisticke znaky a vyhrazal si sa ze na nich posles svojho velkeho brata. Plus nonstop si volal druhym hracom a obtazoval ich telefonatmi. Trestny cin...

Zalozil si si ucet nacisticky KriegSSoldier. Presne za toto pojde do basy Kotleba. A nesnaz sa vyhovarat ze to boli nahodne dve ss, pretoze ten nick nedava v preklade vyznam. Ked uz tak Kriegsoldier. Cize trestny cin.


Naozaj si mozes toto rovno vytlacit a posielat ako zivotopis ked budes hladat nove mesta.


Mne v podstate nevadi ak niekto chce zmenu nicku pokial je zatym dobry dovod ( pre romana -precitaj si toto este 66 krat a nepis opat nezmysly). Ale u teba mi skor vadi ze si isto nahuckal nejake nezmysly @Crony mu.
Pritom staci si pozriet tvoju historiu ako napriklad si si dal na profil sukromnu fotku a je jasne ze si zly a zakerny clovek. A preto by sa malo zvazit ze pokial niekto chce zmenu nicku malo by to byt vzdy v hre verejne oznamene. Toto je moj posledny prispevok, isto tu bude na mna reagovat dalsich 44 lam lebo zorro ale som rad ze som o tebe napisal cistu pravdu a cely svet vidi co za exota a charakter si.

Pekny den a stop nacizmu. Mier.
 
Nechcel som sa dalej zapajat lebo som predpokladal KriegSSoldier ze budes niekde zalezeny a ticho, ale pozeram ze ta hanba nefackuje. Snazis sa tu ako tradicne tahat spinu Calvina Harirsa a prekryt tym co si posledne roky a mesiace robil na weste. A bolo toho naozaj toho tak vela ze si si bol nuteny zmenit nick od hanby. Nejdem sa zastavat Calvina ktory to trosku nestastne napisal ale som isty ze nikdy nerobil nasledovne:

Dal si si moju fotku na svoj profil, ktoru ti zmazal support. Uvedomujes co za uboziaka si? Toto sa vola kybersikana a je smutne ze @Crony toto bezne prehliada. Od minuleho roka je toto trestny cin...

Zistoval si si moju adresu a spz auta od hracov delawery ( ano romanko opat si mimo reality a pises na luisane nezmysly). Pride ti normalne zistovat od druhych ludi moje sukromnu adresu?
ale ak po nej tak tuzis, tu ju mas: Mierova 44, STOPNACKOM, 83348 a spz : danerky iq23

Okradal si roky hracov na trhu ked tam bola menovka. Ano su aj hraci, ktori budu vraviet ze to nie je kradez a bla bla. Ide o to ze si tym odradil hrat vela hracov a postupne skoncili. Taktiez si uz mal na weste tak zle meno ze nikto s tebou nechcel obchodovat a nabrat ta do mesta.

Posielal si hracom nacisticke znaky a vyhrazal si sa ze na nich posles svojho velkeho brata. Plus nonstop si volal druhym hracom a obtazoval ich telefonatmi. Trestny cin...

Zalozil si si ucet nacisticky KriegSSoldier. Presne za toto pojde do basy Kotleba. A nesnaz sa vyhovarat ze to boli nahodne dve ss, pretoze ten nick nedava v preklade vyznam. Ked uz tak Kriegsoldier. Cize trestny cin.


Naozaj si mozes toto rovno vytlacit a posielat ako zivotopis ked budes hladat nove mesta.


Mne v podstate nevadi ak niekto chce zmenu nicku pokial je zatym dobry dovod ( pre romana -precitaj si toto este 66 krat a nepis opat nezmysly). Ale u teba mi skor vadi ze si isto nahuckal nejake nezmysly @Crony mu.
Pritom staci si pozriet tvoju historiu ako napriklad si si dal na profil sukromnu fotku a je jasne ze si zly a zakerny clovek. A preto by sa malo zvazit ze pokial niekto chce zmenu nicku malo by to byt vzdy v hre verejne oznamene. Toto je moj posledny prispevok, isto tu bude na mna reagovat dalsich 44 lam lebo zorro ale som rad ze som o tebe napisal cistu pravdu a cely svet vidi co za exota a charakter si.

Pekny den a stop nacizmu. Mier.
Čau Žero, mohli by podľa teba začať vyrábať Coca Cola - Žero alebo Pepsi Žero čo ti pridá v internetovej sfére + 999 odvaha, ale IRL - 999999999 všetko.

Inak idem sa vyjadriť k téme, náš zakladateľ The Westu sám všemocný Zorro, bol pri vzniku Vesmíru veľkom tresku atď atď..... To už všetci vieme...
Ty tu ideš písať o niekom čo robíš ty sám? Kde sme? V inom Vesmíre???? :D Zorro si si čítal knižku Z rozprávky do rozprávky v noci alebo nejaké Ezopove bájky keď teraz si taký hrdina? :D

Toto ani zo srandy nemôžeš myslieť vážne, chorý človek čo denno denne ponižuje hráčov, šikanuje ich, robí si srandu, vytvára klamstvá. NADÁVA NA RODINU, vysmieva sa z ich životov pritom sám bol bezdomovec a nemá čo ho huby. Akože by som ti tu aj niečo napísal ale bolo by to v nesúlade s pravidlami :D. Domysli si Žero.

Neotváraj si hubu na nikoho pozri si video ako nadávaš na členov rodiny, ktorý by mali zomrieť na neviem ani koľko rakovín, to , že teba rodičia vydedili a bol si na ulici neprenášaj na druhých ľudí čo tu každý jeden má lepší život ako ty.

Radšej vymysli ďalší duelový build a daj si na neho patent a copyright aby si mal 3 € na kombucku.
 
Keďže sa tu Zorro takto veľmi rozpisuje zapojím sa do konverzácie. Som celkom nový hráč a Louisiana je môj druhý svet ktorý hrám čiže neviem ako to chodilo na starších svetoch a aký ľudia tu hrali ale to čo tu predvádzaš Zorro je nemiestne. Osobne nechápem prečo ešte nemáš permu, ak by som stál na mieste cronyho ja, už by som ti ju dávno dal alebo minimálne zablokoval prístup na fórum za všetky tie príspevky, urážky a to ako napádaš a ničíš hru iným hráčom. To, že niekto dal tvoju fotku na svoj profil nie je žiadny trestný čin. Pre všetkých kto chcú vidieť tvoj Facebook je to vskutku jednoduché a pomáhaš im k tomu ty tým, že dávaš odkazy na svoje videá do salónu, ktoré robíš ty pod svojim skutočným menom a pripomeniem ti, že všetko čo zavesíš na internet je verejné a navždy verejné zostane. Čiže aj tvoje fotky alebo recepty ktoré odporúčaš kamarátke alebo kde pracuješ či pracovnú zmluvu ktorú si hodil na svoj Facebook. @Crony ak si toto bral ako porušenie pravidiel tak si myslím, že tie pofily ktoré často nahlasujem sú viackrát horšie ktoré priamo urážajú ľudí urážkami alebo inými spôsobmi hlavne Zorrov profil na Lousi alebo profil Bratislavského žraloka ktorý ma tam verejne uráža. (Obe som nahlásil)

Čo sa týka zmeny nicku, neviem ako na Weste ale v každej inej Innogames hre je povolená zmena nicku a aj keď takýto hráč ako vravíš okradol ľudí o suroviny a spraví to znovu bude sa vedieť kto to je. Venuješ tejto téme až priveľa času namiesto toho aby sa venoval čas tomu čo robíš, ako sa chováš ako urážaš ľudí a že sa správaš ako človek ktorý potrebuje odbornú pomoc a si nebezpečný pre seba a svoje okolie. Ak je tu niekto kto reálne má skončiť z banom je to Zorro.


Fórum :
§2 Komunikácia
• Je prísne zakázané používať kdekoľvek na fóre či v súkromných správach urážky voči iným hráčom.
• Urážky, vulgarizmy či provokácie voči členom TW Tímu môžu byť potrestané okamžitým trvalým blokovaním na fóre. Témy a príspevky vytvorené za účelom vyvolania nejakého osobného konfliktu s členom TW Tímu, témy založené na vytvorenie alebo prehĺbenie herných problémov, budú vymazané a ich autor potrestaný. Vo veľmi výnimočných prípadoch, obzvlášť pri hrubých urážkach, môže tento trest zasiahnuť aj do hry.

§11 Správanie

• Správajte sa k ostatným užívateľom fóra s rešpektom a správajte sa slušne.
• Osobné urážanie sa hráčov nie je povolené nikde na fóre, ani v inom súkromnom formáte /Súkromné správy/.

Porušené niekoľko krát od kedy hrám West cca 4 mesiace.

§4) Kódex správania​

  • napádať alebo sa vyhrážať hráčom fyzicky či duševne (šikanovanie)
  • urážať hráčov v hernom systéme komunikácie
  • vyhrážať sa hráčom nahlasovaním a zablokovaním účtu
  • diskriminovať hráčov na základe ich pôvodu, rasy, náboženstva, viery, pohlavia, veku alebo inej relevantnej kategórie
A niekoľko ďalších pravidiel ktoré nie sú písané ale každý ich dobre poznáme.
 
Naposledy upravené :
Animal len jednu vec tvoja uroven prava je miziva ako kvalita tvojich hodiniek. Nastuduj si novy zakon o kybersikane a zistis co za nezmysly trepes. A kludne bez aj na stranku policie kde za fotku jedneho dievcata ktoru si dal jeden clovek na profil s posmeskom.. je na neho podane trestne konanie od policie. Cize naozaj ma nepoucuj o prave, ja narozdiel od teba mam v rodine pravnikov. Pises o mne ale ked pridem vecer na west tak kazde druhe slovo od teba je Zoro. Napriklad ako vcera, ked sa riesil krieg a ty uplne vypnuty z kabla si si pol hodinu myslel ze riesia zorra a napisal si tam 575339 krat nieco o mne :D Pekny den

na rabita neragujem lebo je to skrachovany duelant z arizony ktory ma tazke depresie za 193 ko ktore mu suplo moje mesto. Pekny dnik
 
Trestný zákon za kyberšikanovanie považuje konanie páchateľa kumulatívne napĺňajúce nasledovné znaky, ako úmyselnosť, dlhodobosť, pričom konanie poškodeného buď ponižuje, zastrašuje, predstavuje neoprávnené konanie v jeho mene alebo ho inak dlhodobo obťažuje. Môže ísť aj o neoprávnené zverejnenie obrazového, zvukového či iného záznamu osobnej povahy získané so súhlasom dotknutej osoby, ktoré je spôsobilé privodiť mu vážnu ujmu na právach. V neposlednom rade musí nastať podstatné zhoršenie kvality života poškodeného v dôsledku niektorého z konaní opísaných vyššie.

Podľa tohto môžem na teba podať trestné oznámenie za úmyselné ponižovanie alebo obťažovanie.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore