• Deň nezávislosti 2020

Milí kovboji a kovbojky! Vitajte na našich každoročných oslavách Dňa nezávislosti!
    Opäť je ten čas oslavovať slobodu v The West s kopou jedla, nápojmi a raketkami!
    Viac informácií si môžete prečítať tuto!

Zmena nicku za nuggety

Ahoj Linteo,
chcela by som navrhnúť, aby bola možná zmena nicku za nuggety. Verím, že by viacero hráčov prijalo túto možnosť, pokiaľ sa v čase registrácie nerozhodli správne.

Crux

Hosť
Toto nebude myslím a pevne dúfam nikdy možné.....

Príklad - niekto spraví prúser, okradne alebo tak niečo a len tak si zmení nick a pokračuje s čistým štítom?

Patalis

Hosť
Tomu by sa dalo predchádzať tým, že by mal každý hráč, ktorý si zmení nick v profile kolónku napr. "Predtým známi ako .....". :)

Neí to jedno aký maš nick ? a presne crux to napísal dobre . (ja síce trocha ľutujem svoj nick ale naučil som sa s tým "žiť" ) :D

Pri darovaní účtu by nový majiteľ iste ocenil zmenu. A okradnúť ťa môže aj ten koho poznáš, keď už nebude rovnaký majiteľ. A myslím, že by to inno mohlo nejako obmedziť napr. možnou zmenou len raz za rok.

berrynka

Hosť
Ja tiež nesúhlasím, keď niekto daruje svoju postavu, tak ten druhý musí rátať s tým,do čoho ide, čo prevezme...ďalej si zvykli dať poznámku do profilu a nestretla som sa s tým,že by to bol problém...

Ani mne to nepríde úplne v poriadku. Šancu začať s novým nickom má predsa hráč v novom svete. ;)